0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Motorické a náučné hračky

Motorické a náučné hračky

Čím zabaviť deti tak, aby si hru užili a zároveň sa niečo nové naučili? Zaobstarajte im motorické a náučné hračky z prírodných a zdravotne nezávadných materiálov, s ktorými sa vydržia hrať dlho a budú ich naozaj baviť. Vkladačky, balančné hračky alebo hračky s angličtinou vyberajte podľa veku dieťaťa, s voľbou najlepšej hračky vám radi pomôžeme.

 

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
20 produktov
2 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Mozaika pre mladšie deti značky Quercetti Pixel Junior Basic obsahuje 40 gombíkov s priemerom 3 cm v celkom 6 farbách, 8 vzorových obojstranných kariet a transparentnú dosku s otvormi v inovovanom dizajne s rukoväťou pre ľahké prenášanie.

14,00 EUR 

bez DPH

16,80 EUR 

s DPH

Motorická archa zvierat značky Vilac je ideálna pre trénovanie úchopu, poznávanie tvarov, farieb a zvierat. Hračky sú vyrábané ekologicky. Archa obsahuje 9 ks zvieratiek. Vhodné od 18m+

23,35 EUR 

bez DPH

28,02 EUR 

s DPH

Kreatívny stolík pre tvorivé aktivity, rozvoj cenných zručností a koordinácie, poslúži pre písanie a kreslenie, zložením vrchnej dosky vznikne hracia plocha pre vodné radovánky a stavby z piesku, veža s vodným kolesom, tégliky, loďky a bábovky. Ružový.

35,71 EUR 

bez DPH

42,85 EUR 

s DPH

Kreatívny stolík pre tvorivé aktivity, rozvoj zručností a koordinácie, poslúži pre písanie a kreslenie, zložením vrchnej dosky vznikne hracia plocha pre vodné radovánky a stavby z piesku, veža s vodným kolesom, tégliky, loďky a bábovky. Mix farieb.

34,37 EUR 

bez DPH

41,24 EUR 

s DPH

Nová guličková dráha Quercetti pre najmenších vám umožní stavať vysoké veže a púšťať z nich farebné guličky, ktoré cestou dole hrkajú a cinkajú. Guličky sú veľké, bezpečné a dobre sadnú do dlaní aj malým deťom.

10,65 EUR 

bez DPH

12,78 EUR 

s DPH

Roztomilá motorická vkládačka značky Le Toy Van kolekce Petilou. Pomůže dětem naučit se rozeznávat barvy a tvary zábavnou formou. Devět kostek, každá má jiný tvar a funkci. Vyrobená z udržitelného dřeva, malovaná netoxickými barvami.

25,02 EUR 

bez DPH

30,02 EUR 

s DPH

Vzdelávacia drevená hračka prispieva nielen k vývoju detskej motoriky, ale aj k výučbe prvého počítania, poznávania farieb a tvarov. Obsahuje 17 hracích dielov.

9,66 EUR 

bez DPH

11,59 EUR 

s DPH

Vzdelávacia drevená hračka uvádza deti do sveta rôznych tvarov, farieb a textúr. Pomáha rozvíjať obratnosť a koncentráciu. Vyrobené z vysoko kvalitných zodpovedne získaných materiálov.

11,66 EUR 

bez DPH

13,99 EUR 

s DPH

Drevený motorický domček je vhodný pre deti už od 12 mesiacov. Súčasťou domčeka sú rôzne tvary na vkladanie. Precvičuje motorické schopnosti detí.

16,67 EUR 

bez DPH

20,00 EUR 

s DPH

Domino s obľúbenými motívmi Disney postavičiek je uložené v krásnom a zároveň praktickom drevenom boxe. Zábavná hra je určená pre deti od 24 mesiacov.

6,66 EUR 

bez DPH

7,99 EUR 

s DPH

Balančná hra v jemných škandinávskych tónoch. Táto hra pomôže s rozvojom jemnej motoriky, zručnosti a sústredenia. Vyrobené ekologicky, šetrne k prostrediu. Ilustrácia Michelle Carlslund. Vhodné pre deti od 4 rokov.

16,67 EUR 

bez DPH

20,00 EUR 

s DPH

Dúha vrátane 2 drevených guličiek je vyrobená z odolného dreva v pestrých farbách. Rozvíja motoriku dieťaťa. Používa sa v Montessori. Vhodné pre deti od 1 roka.

37,11 EUR 

bez DPH

44,53 EUR 

s DPH

Zábavná drevená balančná hra od Disney s obľúbenými hrdinami Mickey Mousom a Minnie poteší každé malé dieťa. Hra sa skladá z hojdačky a dvoch postavičiek, ktoré sa dajú rozoberať a skladať.

11,86 EUR 

bez DPH

14,23 EUR 

s DPH

Rainbow "Môj dom" značky Woody je sada veselých, farebných kociek, z ktorých si môžu vaše deti postaviť vlastný domček. Sada obsahuje celkom 27 dielov a slúži k rozvoju jemnej motoriky a logiky.

12,66 EUR 

bez DPH

15,19 EUR 

s DPH

Navliekanie drevených korálkov na tyčky podľa predlôh. Motoricko-didaktická hra, ktorá nenásilnou formou učí deti rozoznávať základné farby a tvary.

23,02 EUR 

bez DPH

27,62 EUR 

s DPH

Didaktická hračka Dúhový panáčik pre deti od 1 roka. 7 rôzne veľkých farebných koliesok rôznej veľkosti. Pri hraní s touto hračkou si deti precvičujú jemnú motoriku, logické myslenie, odhad, trpezlivosť, rozoznávanie farieb i mnoho ďalších zručností.

9,99 EUR 

bez DPH

11,99 EUR 

s DPH

Drevené a pestrofarebné motorické centrum aktivít v tvare trojuholníka pre nenásilný rozvoj dieťaťa. Obsahuje počítadlo, kresliacu tabuľku, anglické názvy predmetov podľa abecedy (vrátane obrázkov), rozlišovanie farieb a čísel. Vek 1+. Certifik. drevo.

31,70 EUR 

bez DPH

38,04 EUR 

s DPH

Štýlové drevené ruské koleso od Petitcollage s postavičky pandy, králika a mačky. Na strane sú 3 korálky, ktoré počítajú počet jázd alebo pasažierov. Robustná drevená konštrukcia z masívneho buku je maľovaná netoxickými farbami na vodnej báze. Mix farieb.

32,37 EUR 

bez DPH

38,84 EUR 

s DPH