0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:00 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Motorické a náučné hračky

Motorické a náučné hračky

Čím zabaviť deti tak, aby si hru užili a zároveň sa niečo nové naučili? Zaobstarajte im motorické a náučné hračky z prírodných a zdravotne nezávadných materiálov, s ktorými sa vydržia hrať dlho a budú ich naozaj baviť. Vkladačky, balančné hračky alebo hračky s angličtinou vyberajte podľa veku dieťaťa, s voľbou najlepšej hračky vám radi pomôžeme.

 

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
30 produktov
2 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Mozaika pre mladšie deti značky Quercetti Pixel Junior Basic obsahuje 40 gombíkov s priemerom 3 cm v celkom 6 farbách, 8 vzorových obojstranných kariet a transparentnú dosku s otvormi v inovovanom dizajne s rukoväťou pre ľahké prenášanie.

14,05 EUR 

bez DPH

16,86 EUR 

s DPH

Nová guličková dráha Quercetti pre najmenších vám umožní stavať vysoké veže a púšťať z nich farebné guličky, ktoré cestou dole hrkajú a cinkajú. Guličky sú veľké, bezpečné a dobre sadnú do dlaní aj malým deťom.

11,39 EUR 

bez DPH

13,67 EUR 

s DPH

Hovoriace a blikajúce pero v tvare mrkvy, obrázkové puzzle s maľovaným motívom farmy a celý rad náučných kvízov, odporúčaný vek 3+, rozvíja logiku, pamäť, zmysly aj koordináciu, naučí deti rozpoznávať zvieratá všetkého druhu, 2 batérie LR44 v balení.

8,04 EUR 

bez DPH

9,65 EUR 

s DPH

Drevené počítadlo a abecedník s výrezmi na krúžky, odporúčaný vek 3+, rozvíja základné znalosti, zmyslové vnímanie, jemnú motoriku aj sústredenosť a schopnosť riešiť úlohy, naučí abecedný rad aj základné výpočty a matematické symboly + a -. Pestré farby.

16,01 EUR 

bez DPH

19,21 EUR 

s DPH

Drevené didaktické hodiny s analógovými ručičkami, odporúčaný vek 3+, parádna pomôcka na učenie hodín, pomôže pochopiť celý koncept času aj jeho plynutie a opakovanie, deti sa tiež naučia spoznávať arabské číslice a poznať ich hodnotu. Mix farieb.

11,61 EUR 

bez DPH

13,93 EUR 

s DPH

Deti si užijú veľa zábavy pri skladaní 9 postupne náročných hlavolamov, ktoré sa vkladajú od najmenšej po najväčšiu do špeciálnej plastovej pyramídy. Vyrobené z bezpečných materiálov vhodné pre deti od 1 roku do 4 rokov.

7,71 EUR 

bez DPH

9,25 EUR 

s DPH

Deti si užijú veľa zábavy pri skladaní 9 postupne náročných hlavolamov, ktoré sa vkladajú od najmenšej po najväčšiu do špeciálnej plastovej pyramídy. Vyrobené z bezpečných materiálov vhodné pre deti od 1 roku do 4 rokov.

7,71 EUR 

bez DPH

9,25 EUR 

s DPH

Krásna sada 4 rôznych hier pre deti od 1 do 4 rokov. Sada obsahuje pexeso (16 kusov), puzzle (4 obrázky), spojenie mama a mláďa (16 kusov) a veža (25 kusov).

7,36 EUR 

bez DPH

8,83 EUR 

s DPH

Fantastický aktívny stolík nadchne všetky zmysly dieťaťa. Je perfektný pre batoľatá, rozvíja ich predstavivosť. Môžu preskúmať korálkovú dráhu, vkladačku, xylofón, hrkálku, ozubené kolieska a ďalšie.

78,05 EUR 

bez DPH

93,66 EUR 

s DPH

Vzdelávacia drevená hračka prispieva nielen k vývoju detskej motoriky, ale aj k výučbe prvého počítania, poznávania farieb a tvarov. Obsahuje 17 hracích dielov.

10,15 EUR 

bez DPH

12,18 EUR 

s DPH

Vzdelávacia drevená hračka uvádza deti do sveta rôznych tvarov, farieb a textúr. Pomáha rozvíjať obratnosť a koncentráciu. Vyrobené z vysoko kvalitných zodpovedne získaných materiálov.

12,36 EUR 

bez DPH

14,83 EUR 

s DPH

Drevený motorický domček je vhodný pre deti už od 12 mesiacov. Súčasťou domčeka sú rôzne tvary na vkladanie. Precvičuje motorické schopnosti detí.

15,76 EUR 

bez DPH

18,91 EUR 

s DPH

Motorická hra pre najmenších. Dieťa vyťahuje z kmeňa stromu magnetických červíkov, a to pomocou ďatľa s magnetickým koncom zobáčika. Veľmi zábavná hra rozvíjajúca jemnú motoriku, zručnosť a trpezlivosť.

9,86 EUR 

bez DPH

11,83 EUR 

s DPH

Zábavná drevená balančná hra od Disney s obľúbenými hrdinami Mickey Mousom a Minnie poteší každé malé dieťa. Hra sa skladá z hojdačky a dvoch postavičiek, ktoré sa dajú rozoberať a skladať.

11,95 EUR 

bez DPH

14,34 EUR 

s DPH

Rainbow "Môj dom" značky Woody je sada veselých, farebných kociek, z ktorých si môžu vaše deti postaviť vlastný domček. Sada obsahuje celkom 27 dielov a slúži k rozvoju jemnej motoriky a logiky.

12,05 EUR 

bez DPH

14,46 EUR 

s DPH

Navliekanie drevených korálkov na tyčky podľa predlôh. Motoricko-didaktická hra, ktorá nenásilnou formou učí deti rozoznávať základné farby a tvary.

20,77 EUR 

bez DPH

24,92 EUR 

s DPH

Motorická vzdělávací hra obsahuje 4 zvířátka (žábu, lva, kočku a králíka). Trénuje koordinaci ruka-oko. Ideální pro rozvoj kreativity a obratnosti. Vyrobeno z FSC® dřeva. Vhodné pro děti od 1,5 let.

11,78 EUR 

bez DPH

14,14 EUR 

s DPH

Multifunkčný hrací stôl s množstvom herných prvkov. Vhodný pre deti od 1 roku. Vkladanie kociek do rôzne tvarovaných otvorov. Guľôčková dráha s rampou. Malé otočné zrkadlo. Prak na katapultovanie loptičky do vzduchu.

39,40 EUR 

bez DPH

47,28 EUR 

s DPH