0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Motorické a náučné hračky

Motorické a náučné hračky

Čím zabaviť deti tak, aby si hru užili a zároveň sa niečo nové naučili? Zaobstarajte im motorické a náučné hračky z prírodných a zdravotne nezávadných materiálov, s ktorými sa vydržia hrať dlho a budú ich naozaj baviť. Vkladačky, balančné hračky alebo hračky s angličtinou vyberajte podľa veku dieťaťa, s voľbou najlepšej hračky vám radi pomôžeme.

 

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
28 produktov
2 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Mozaika pre mladšie deti značky Quercetti Pixel Junior Basic obsahuje 40 gombíkov s priemerom 3 cm v celkom 6 farbách, 8 vzorových obojstranných kariet a transparentnú dosku s otvormi v inovovanom dizajne s rukoväťou pre ľahké prenášanie.

14,05 EUR 

bez DPH

16,86 EUR 

s DPH

Kreatívny stolík pre tvorivé aktivity, rozvoj cenných zručností a koordinácie, poslúži pre písanie a kreslenie, zložením vrchnej dosky vznikne hracia plocha pre vodné radovánky a stavby z piesku, veža s vodným kolesom, tégliky, loďky a bábovky. Ružový.

35,83 EUR 

bez DPH

43,00 EUR 

s DPH

Motorická archa zvierat značky Vilac je ideálna pre trénovanie úchopu, poznávanie tvarov, farieb a zvierat. Hračky sú vyrábané ekologicky. Archa obsahuje 9 ks zvieratiek. Vhodné od 18m+

20,95 EUR 

bez DPH

25,14 EUR 

s DPH

Kreatívny stolík pre tvorivé aktivity, rozvoj zručností a koordinácie, poslúži pre písanie a kreslenie, zložením vrchnej dosky vznikne hracia plocha pre vodné radovánky a stavby z piesku, veža s vodným kolesom, tégliky, loďky a bábovky. Mix farieb.

34,45 EUR 

bez DPH

41,34 EUR 

s DPH

Nová guličková dráha Quercetti pre najmenších vám umožní stavať vysoké veže a púšťať z nich farebné guličky, ktoré cestou dole hrkajú a cinkajú. Guličky sú veľké, bezpečné a dobre sadnú do dlaní aj malým deťom.

10,73 EUR 

bez DPH

12,88 EUR 

s DPH

Didaktická hra značky Woody je především o rozlišování tvarů. Dítě má za úkol připravit pizzu dle obrázku vybrané karty za pomocí dílků s ingrediencemi. Hotovou pizzu pak vloží do pece, upeče a pak už jen zbývá vyinkasovat přesný počet mincí.

13,05 EUR 

bez DPH

15,66 EUR 

s DPH

Kreativní set s bohatou sbírkou vzdělávacích her a aktivit – puzzle, skládačky, hlavolamy, omalovánky, fixy a stíratelná deska, doporučený věk 2+, rozvíjí logické uvažování, pozornost, paměť i představivost a kreativitu, naučí psát a kreslit. Mix barev.

23,54 EUR 

bez DPH

28,25 EUR 

s DPH

Mluvící a blikající pero ve tvaru mrkve, obrázkové puzzle s malovaným motivem farmy a celá řada naučných kvízů, doporučený věk 3+, rozvíjí logiku, paměť, smysly i koordinaci, naučí děti rozpoznávat zvířata všeho druhu, 2 baterie LR44 v balení. Mix barev.

8,04 EUR 

bez DPH

9,65 EUR 

s DPH

Drevené počítadlo a abecedník s výrezmi na krúžky, odporúčaný vek 3+, rozvíja základné znalosti, zmyslové vnímanie, jemnú motoriku aj sústredenosť a schopnosť riešiť úlohy, naučí abecedný rad aj základné výpočty a matematické symboly + a -. Pestré farby.

15,75 EUR 

bez DPH

18,90 EUR 

s DPH

Drevené didaktické hodiny s analógovými ručičkami, odporúčaný vek 3+, parádna pomôcka na učenie hodín, pomôže pochopiť celý koncept času aj jeho plynutie a opakovanie, deti sa tiež naučia spoznávať arabské číslice a poznať ich hodnotu. Mix farieb.

12,05 EUR 

bez DPH

14,46 EUR 

s DPH

Deti si užijú veľa zábavy pri skladaní 9 postupne náročných hlavolamov, ktoré sa vkladajú od najmenšej po najväčšiu do špeciálnej plastovej pyramídy. Vyrobené z bezpečných materiálov vhodné pre deti od 1 roku do 4 rokov.

7,71 EUR 

bez DPH

9,25 EUR 

s DPH

Deti si užijú veľa zábavy pri skladaní 9 postupne náročných hlavolamov, ktoré sa vkladajú od najmenšej po najväčšiu do špeciálnej plastovej pyramídy. Vyrobené z bezpečných materiálov vhodné pre deti od 1 roku do 4 rokov.

7,71 EUR 

bez DPH

9,25 EUR 

s DPH

Krásna sada 4 rôznych hier pre deti od 1 do 4 rokov. Sada obsahuje pexeso (16 kusov), puzzle (4 obrázky), spojenie mama a mláďa (16 kusov) a veža (25 kusov).

7,03 EUR 

bez DPH

8,44 EUR 

s DPH

Spárujte mamičku s jej mláďatkom a rozvíjajte logiku! Súprava obsahuje 24 dielikov. Vyrobené z bezpečných materiálov vhodné pre deti od 1 roku do 4 rokov.

3,99 EUR 

bez DPH

4,79 EUR 

s DPH

Fantastický aktívny stolík nadchne všetky zmysly dieťaťa. Je perfektný pre batoľatá, rozvíja ich predstavivosť. Môžu preskúmať korálkovú dráhu, vkladačku, xylofón, hrkálku, ozubené kolieska a ďalšie.

65,58 EUR 

bez DPH

78,70 EUR 

s DPH

Vzdelávacia drevená hračka prispieva nielen k vývoju detskej motoriky, ale aj k výučbe prvého počítania, poznávania farieb a tvarov. Obsahuje 17 hracích dielov.

9,70 EUR 

bez DPH

11,64 EUR 

s DPH

Vzdelávacia drevená hračka uvádza deti do sveta rôznych tvarov, farieb a textúr. Pomáha rozvíjať obratnosť a koncentráciu. Vyrobené z vysoko kvalitných zodpovedne získaných materiálov.

11,75 EUR 

bez DPH

14,10 EUR 

s DPH

Drevený motorický domček je vhodný pre deti už od 12 mesiacov. Súčasťou domčeka sú rôzne tvary na vkladanie. Precvičuje motorické schopnosti detí.

16,04 EUR 

bez DPH

19,25 EUR 

s DPH