0
Váš nákupný košík je prázdny.

221 201 178

Po - Pá: 8:30 - 17:30

Všetky kategórie

Digitálny fotoaparát Nikon Z6 + adaptér na bajonet F + 14-30mm (Z) f / 4 S - systémový fotoaparát

Doprava zadarmo

 
Sada fotoaparátu Z 6 značky Nikon,adaptéra na bajonet F a objektívu 14-30mm (Z) f / 4 S ponúka možnosť, ako ukázať svetu vaše nápady,vízie a sny.Obrazový snímač CMOS vo formáte kinofilmu s 24,5 milióna pixelov s technológiou priamého osvetlenia fotodiód.
 
Výrobca
Nikon
Kód
54090915
Part No.
VOA020K005
DPH
20%
Vaša cena s DPH
3 119,00 EUR s DPH a s RP
Vaša cena bez DPH
2 599,16 EUR bez DPH
  
Iba za 3 115,04 EUR po prihlásení
Recyklačný poplatok
0,07 EUR , DPH:  20%  (Videokamery, fotoaparáty, GPS, prenosné rádiomagne)
Autorský fond
25,73 EUR, DPH:  20%  (FOTOAPARÁT)
Vaša cena  s RP* + AF*
2 599,16 EUR
Záruka
24 Měsíce
Hodnotenie produktu
Hodnotené 0x
other
Skladové číslo 54090915 Part No. VOA020K005 EAN
Popis produktu

Popis produktu

Sada fotoaparátu Z 6 značky Nikon, adaptéra pre bajonet F a objektívu 14-30mm (Z) f / 4 S vám ponúka možnosť, ako ukázať svetu vaše nápady, vízie a sny. Presaďte sa vďaka rýchlemu obrazovému snímaču vo formáte kinofilmu. Bleskovo rýchly systém spracovania obrazu EXPEED 6 produkuje snímky s nízkou úrovňou šumu a úchvatným dynamickým rozsahom pri vysokých aj nízkych hodnotách ISO.

Digitálny fotoaparát Nikon Z6

"Foťák" mirrorless Z 6 má najväčší upevňovací bajonet na svete. Tento bajonet s priemerom 55 mm umožňuje fotoaparátom rady Z zachytiť viac svetla (Možno použiť aj adaptér FTZ a rad Nikon F). Vzdialenosť len 16 mm medzi bajonetom a obrazovým snímačom vo formáte kinofilmu znamená, že na obrazový snímač dopadá viac svitu.

Nový obrazový snímač


Ostrý obraz v celom obrazovom poli zaručuje obrazový snímač CMOS vo formáte kinofilmu s 24,5 milióna pixelov vybavený technologiou priamého osvetlenia fotodiód a automatickým zaostrovaním v obrazovej rovine. Dokážete tak zachytiť mimoriadne ostré snímky, ktoré brilantne spracuje obrazový procesor Expeed 6.

Automatické zaostrovanie


Tvorbu kompozícií v širokom rozmedzí ponúka automatické zaostrovanie (AF) s extrémne širokým pokrytím 90% obrazového poľa. V kombinácii s neuveriteľne výkonným zaostrovaním objektívov s bajonetom Nikon Z to znamená aj ľahkú detekciu objektov na okrajoch obrazového poľa. Fotografovanie na výšku je neuveriteľne presné.

Digitálny fotoaparát Nikon Z6 žena fúka konfety z ruky

Systém automatického zaostrovania okamžite spozoruje pohyb. Sledovať možno aj malé alebo rýchlo sa pohybujúce objekty s absolútnou presnosťou v ľubovoľnom svetle. A pre zaostrenie aj na tie najmenšie detaily možno použiť presné zaostrovacie polia. Užite si slobodu zaostrenia ľubovoľného objektu.

Zachytenie výrazu aj v slabom svetle


Využite aj toho najslabšieho svetla pri fotografovaní s objektívmi so svetelnosťou f / 2 a vyššie. Meranie expozície totiž pracuje až do jasu -4 EV. Hľadajte jemné rozdiely v tieňoch. Zaostrite na detaily, aj keď je jediným osvetlením mesiac. Inteligentný obvod detekcie tvárí rozpoznáva a zaostruje tváre osôb. Ten pohľad a výraz zachytíte aj pri rýchlom pohybe osoby.

Sériové snímanie a VR


Nestihli ste pri tej rýchlosti zachytiť ten správny okamih? Však to tento dokonalý prístroj urobil za vás. Už nikdy nezmeškáte ten pravý okamih definujúci udalosť. Stačí stlačiť spúšť a držať ju, aby ste zažili frekvenciu 12 sn./s. Režim Sport poskytuje stabilnejší obraz v hľadáčiku pri fotografovaní výnimočne rýchlych akcií aj panorámovanie. Pri zázname videosekvencií spolupracuje redukcia vibrácií pohybom obrazového snímača v piatich osiach s elektronickou redukciou vibrácií a zabezpečuje neuveriteľne stabilnú stopáž videosekvencií.

Digitálny fotoaparát Nikon Z6 žena tancuje na ulici

Redukcia vibrácií v piatich osiach zabudovaná vo fotoaparáte potláča účinky chvenia fotoaparátu v piatich smeroch a umožňuje fotografovať až o 5 EV dlhšími časmi uzávierky. Získate brilantnejšie snímky pri ubúdajúcom dennom svetle a zaznamenáte filmové scény bez nežiadúcich efektov chvenia fotoaparátu.

Robustné vyhotovenie


Pokročilý elektronický hľadáčik Nikon s 3 686 000 pixelmi ponúka jemné vysoko kvalitné zobrazenie. Veľmi jasný a veľmi ostrý elektronický hľadáčik ukazuje celé obrazové pole snímok. Sklenené asférické optické členy a ochranné vrstvy bránia vzniku závoja, reflexov a zachytávanie nečistôt zhoršujúcich kvalitu vami videného obrazu.

Digitálny fotoaparát Nikon Z6

Elektronický hľadáčik OLED s brilantným obrazom prirodzene podáva farby a hladko spracováva pohyb. Dokáže zobraziť snímky tak, ako budú vyzerať pri použitom nastavení. Alebo vyberte prirodzený obraz obdobný optickému hľadáčiku. V oboch zobrazeniach môžete zapnúť aj prevádzkové informácie pomáhajúce pri kompozícii.

4K / UHD


Videosekvencie 4K s obrazovým poľom vo formáte kinofilmu zachytí každú scénu v dokonalých detailoch. Zažite čistý expresionizmus. Prevzorkovanie z 6K umožňuje robiť stopáž 4K s úžasnou jemnosťou a detailmi. Rýchly systém spracovania obrazu EXPEED 6 zaručuje krásne čisté súbory prostého obrazového šumu, moaré a falošných farieb.

Digitálny fotoaparát Nikon Z6 snímka ľudí na ulici

Videosekvencie 4K / UHD s frekvenciou 30p sa zaznamenajú s obrazovým poľom vo formáte kinofilmu. Videosekvencie Full HD s frekvenciou až 120P majú bohaté detaily a ponúkajú strhujúce spomalené záznamy. Počas záznamu videosekvencií 4K alebo Full HD môžete rovnako ľahko fotografovať.

Inšpirácia


Videosekvencie môžete zaznamenávať v kvalitnej 10-bitovej farebnej hĺbke a získavať tak štvornásobok informácií oproti štandardnému 8bitovému záznamu. Dosiahnete tak maximálnu kvalitu obrazu pre úpravy a farebné korekcie. Asistent pre zobrazenie vám poskytne štandardný obraz s jednoduchou korekciou farebného podania.

Digitálny fotoaparát Nikon Z6 žena pózuje na ulici

Vyvažujte svetlo a tiene s funkciou Active D-Lighting vo fotoaparáte. Ten je ideálny pre veľmi kontrastné scény a stopáž videosekvencií. Časový kód môžete zaznamenávať vo formáte s kompenzáciou alebo bez kompenzácie medzier (drop frame) a posielať na 10bitový výstup HDMI. Kompatibilný s protokolom Atomos Open Protocol, spúšťanie a zastavovanie záznamu videosekvencií HDMI teda môžete vykonávať prostredníctvom externého záznamového zariadenia, alebo fotoaparátu.

Pripojenie k chytrému zariadeniu


Pomocou vstavaných pripojení Wi-Fi® a Bluetooth® sa môžete prostredníctvom aplikácie SnapBridge rýchlo pripojiť k ľubovoľnému šikovnému zariadeniu. Okamžite môžete zdieľať snímky vo formáte JPEG. A diaľkovo fotografovať a zaznamenávať videosekvencie. Môžete tiež ľahko bezdrôtovo prenášať snímky vo formátoch JPEG a RAW v režime stanice alebo prístupového bodu. Bezdrôtové sieťové rozhranie WT-7A slúži ku káblovému aj bezdrôtovému pripojeniu k domácim sieťam na väčšiu vzdialenosť.Vlastnosti:


Výkon najvyššej úrovne a obratnosť formátu FX
Bezdrôtový prenos dát s aplikáciou SnapBridge
Systém spracovania obrazu EXPEED 6
24,5 mil. Pixelov a ISO 100 - 51 200
Rýchle sériové snímanie s frekvenciou 12 sn./s
Videosekvencie 4K UHD vhodné pre profesionálne produkcie
5GHz pripojenia Wi-Fi®
Dobíjacia lítium-iónová batéria EN-EL15b

Špecifikácia:


Značka: Nikon
Model: Z 6
Určenie: fotoaparát
Bajonet: Nikon Z (možnosť redukcie na F)

Snímač:


Typ: CMOS
Formát snímača: FX
Počet efektívnych pixelov: 24,5 miliónov
Veľkosť: 35,9 x 23,9 mm

Ukladanie dát:


NEF (RAW): 12 alebo 14bit (bezstratovo komprimované, komprimované alebo nekomprimované); dostupné veľké, stredné a malé snímky (stredné a malé snímky sú zaznamenávané s farebnou (bitovou) hĺbkou 12 bitov s využitím bezstratovej kompresie)
TIFF (RGB)
JPEG: štandardný algoritmus JPEG s možnosťou kompresie Jemný (cca 1: 4), Normálny (cca 1: 8) a Základný (cca 1: 16); možnosť použitia kompresie pre optimálnu kvalitu
NEF (RAW) + JPEG: záznam snímky súčasne vo formátoch NEF (RAW) a JPEG

Systém Picture Control:


Automatické, Štandardné, Neutrálne, Živé, Monochromatické, Portrét a Krajina. Kreatívne predvoľby Picture Control (Sen, Ráno, Pop, Nedeľa, Temné, Dramatické, Ticho, Vyblednuté, Melancholické, Čisté, Denim, Hračka, Sépiové, Modré, Červené, Ružové, Uhel, Grafické, Binárne, Čierne); možnosť úprav parametrov vybraných predvolieb Picture Control; možnosť ukladania užívateľských predvolieb Picture Control

Monitor:


Typ: výklopný dotykový TFT LCD
Uhlopriečka: 8 cm (3,2 ")
Rozlíšenie: 2 100 000 pixlov
Pozorovacie uhly cca 170 °
Zobrazenie: cca 100% obrazového poľa
Živý náhľad (Live View): áno

Hľadáčik:


Typ: zobrazovač OLED
Veľkosť: 1,27 cm (0,5 ")
Počet pixelov: cca 3 690 000 (Quad VGA)
Vyváženie farieb a automatické / manuálne (11 úrovní) nastavenie jasu
Obrazové polia: 100% obrazu horizontálne a vertikálne
Zväčšenie: cca 0,8 x (objektív 50 mm zaostrený na nekonečno, -1 m-1)
Očný reliéf: 21 mm (-1 m-1; od vrcholu očnej šošovky okuláru hľadáčika)
Dioptrická korekcia: -4 až +2 m-1
Snímač pohľadu do hľadáčika: automatické prepínanie zobrazenia medzi monitorom a hľadáčikom

Obrazový procesor: EXPEED 6
Kompatibilné objektívy: bajonet Nikon Z, bajonet Nikon F s adaptérom bajonetu
Typ uzávierky: elektronicky riadená mechanická štrbinová uzávierka s vertikálnym chodom / funkcia uzávierky s elektronickou prvou lamelou / elektronická uzávierka
Časy uzávierky: 1/8 000 až 30 s v krokoch po 1/3 alebo 1/2 EV, Bulb (B), Time (T), X200
Snímacie režimy: jednotlivé snímky, pomalé sériové snímanie, rýchle sériové snímanie, rýchle sériové snímanie (rozšírené), samospúšť
Snímacia frekvencia: max. 12 sn./s. Pomalé sériové snímanie: 1 až 5 snímok. Rýchle sériové snímanie: 5,5 sn./s. Rýchle sériové snímanie (rozšírené): 12 sn./s (14bitové súbory NEF / RAW: 9 sn./s).
Samospúšť: 2 s, 5 s, 10 s, 20 s; 1 až 9 expozícií v intervaloch 0,5, 1, 2 alebo 3 s

Metódy merania expozície:


Meranie Matrix
Integrálne meranie so zdôrazneným stredom: 75% citlivosti merania je orientované do kruhovej plôšky s priemerom 12 mm uprostred obrazu; možnosť integrálneho merania celého obrazového poľa
Bodové meranie: Meria kruhovú plôšku o priemere 4 mm (cca 1,5% obrazového poľa) v mieste zvoleného zaostrovacieho poľa
Meranie orientované na najvyššie jasy
Meranie expozície: TTL meranie expozície

Citlivosť ISO:


ISO 100 až 51 200
Navyše možno nastaviť na cca 0,3, 0,5, 0,7 alebo 1 EV (ekvivalent ISO 50) pod ISO 100 alebo na cca 0,3, 0,5, 0,7, 1 alebo 2 EV (ekvivalent ISO 204 800) nad ISO 51 200
možnosť automatickej regulácie citlivosti ISO
Pracovný rozsah (ISO 100, objektív f / 1,4, 20 ° C): EV -4 až +17 (ISO 100, objektív f / 2, 20 ° C)

Systém redukcie prachu: referenčné údaje na odstránenie prachu zo snímky (vyžaduje software Capture NX-D), čistenia obrazového snímača
Slot pre pamäťovú kartu: 1 pamäťová karta XQD
Systém súborov: DCF 2.0, Exif 2.31, PictBridge
Režimy: Režim Auto; programová automatika s flexibilným programom (P); clonové automatika (S); časová automatika (A); manuálny expozičný režim (M); užívateľské nastavenia (U1, U2, U3)
Korekcia expozície:? 5 až +5 EV v krokoch po 1/3 alebo 1/2 EV v expozičných režimoch P, S, A a M
Expozičná pamäť: Namerané hodnoty jasu možno uložiť do pamäti
Viacnásobná expozícia: Sčítať, priemer, zjasniť, stmaviť
Synchronizačný čas pre prácu s bleskom: X = 1/200 s; synchronizácia s časom uzávierky 1/200 s a dlhšími; podpora automatickej vysoko rýchlej FP synchronizácie blesku

Funkcia Active D-Lighting:


Voliteľné nastavenia Automatický
Veľmi vysoký
Vysoký
Normálny
Nízky a Vypnutý

Ďalšie možnosti: Vysoký dynamický rozsah (HDR), redukcia blikania obrazu v režime fotografovania
Pracovný rozsah: -2 až +19 EV (-4 až +19 EV v režime zaostrovania pre nízku hladinu osvetlenia)

Zaostrovanie:


Automatické: 273 polí (fázová detekcia, režim jednotlivých zaostrovacích polí) / 90% pokrytie vertikálne aj horizontálne
Pole: 273 (jednotlivé zaostrovacie pole)
Režimy: Automatické zaostrovanie (AF): jednorazové automatické zaostrovanie (AF-S); kontinuálne zaostrovanie (AF-C); nepretržité zaostrovanie (AF-F, k dispozícii len v režime videosekvencií); prediktívne zaostrovanie. Manuálne zaostrovanie (M): možno používať elektronický diaľkomer

Redukcia vibrácií:


Fotoaparát: vychyľovanie obrazového snímača v 5 osiach
Objektív: optický (k dispozícii s objektívmi VR)

Sánky pre upevnenie príslušenstva: Štandardné sánky ISO 518 so stredovým synchronizačným kontaktom, dátovými kontakty a aretáciou
Systém kreatívneho osvetlenia Nikon: i-TTL riadenie záblesku, rádiové pokrokové bezdrôtové osvetlenie, optické pokrokové bezdrôtové osvetlenie, modelovacie osvetlenie, blokovanie zábleskovej expozície, prenos hodnoty farebnej teploty záblesku, automatická vysoko rýchla FP synchronizácia blesku, unifikované nastavenie blesku

Videosekvencie - veľkosť obrazu (v pixeloch) a snímacia frekvencia:


3 840 x 2 160 (4K UHD); 30p (progresívny), 25p, 24p
1 920 x 1 080; 120P, 100P, 60p, 50p, 30p, 25p, 24p
1 920 x 1 080 (spomalený záznam); 30p x4, 25p x4, 24p x5
Presné snímacie frekvencie pre nastavenie 120P, 100 p, 60p, 50p, 30p, 25p a 24p sú 119,88, 100, 59,94, 50, 29,97, 25 a 23,976 sn./s; u všetkých veľkostí s výnimkou veľkostí 3 840 x 2 160, 1 920 x 1 080 120P / 100 p a spomaleného záznamu 1 920 x 1 080 (kedy je kvalita pevne nastavená na hodnotu "vysoká") možnosť voľby kvality
Formát súborov: MOV, MP4
Kompresia videa: Pokročilé kódovanie videa H.264 / MPEG-4
Formát záznamu zvuku: Lineárne PCM, AAC
Zariadenia na záznam zvuku: Vstavaný stereofónny mikrofón alebo voliteľný externý mikrofón s možnosťou atenuátora; nastaviteľná citlivosť
Citlivosť ISO: Automatický: Automatická regulácia citlivosti ISO (ISO 100 až 51 200)

Konektivita:


SuperSpeed ​​USB (USB 3.0 s mikrokonektorom typu B), odporúča sa pripájať k vstavanému portu USB
Výstup HDMI: Minikonektor HDMI typ C
Zvukový vstup: Stereofónny minikonektor (priemer 3,5 mm, podpora napájania)
Zvukový výstup: Stereofónny minikonektor (priemer 3,5 mm)
Štandardy Wi-Fi (bezdrôtová sieť LAN): IEEE 802.11b / g / n / a / ac
Pracovná frekvencia Wi-Fi (bezdrôtová sieť LAN): 2 412 až 2 462 MHz (kanál 11) a 5 180 až 5 320 MHz
Maximálny výstupný výkon Wi-Fi (bezdrôtová sieť LAN): pásmo 2,4 GHz: 7 dBm. Pásmo 5 GHz: 12,1 dBm
Štandardy Bluetooth: verzia 4.2
Konektory pre pripojenie príslušenstvá: možno používať s káblovou spúšťou MC-DC2 a ďalším voliteľným príslušenstvom

Napájanie:


Zdroj: batéria
Typ: nabíjateľná lítium-iónová batéria EN-EL15b
Počet: 1 ks
Sieťový zdroj: EH-5c / EH-5b; vyžaduje konektor pre pripojenie sieťového zdroja EP-5B (dostupný samostatne)
Alternatíva: možno použiť aj batérie EN-EL15 / EN-EL15, ale za cenu možného obstarania menej snímok na jedno nabitie. Sieťový zdroj / nabíjačku možno použiť len pre nabíjanie batérií EN-EL15b

Statívový závit: 1/4 "(ISO 1222)
Farba: čierna
Hmotnosť: cca 675 g (vrátane batérie a pamäťovej karty SD)
Rozmery (Š x V x H): cca 134 x 100,5 x 67,5 mm

Dodávané príslušenstvo:


Gumová očnica DK-29
Krytka tela BF-N1
Dobíjacia lítium-iónová batéria EN-EL15b
Nabíjačka batérií MH-25a
Popruh AN-DC19
Spona kábla HDMI / USB
Kábel USB UC-E24
Krytka sánok pre upevnenie príslušenstva BS-1
Objektív 14-30mm (Z) f / 4 S
Adaptér na bajonet F

Parametre

Parametre

Bajonet
Nikon Z
Napájanie
Akumulátor
Farebné prevedenie
Čierna
Rozmery š x v x h (mm)
134 × 100,5 × 67,5
Hmotnosť (g)
0,675
Obsah balení
Z6 tělo, objektiv 14-30mm (Z) f/4 S, adaptér na bajonet F, Krytka těla BF-N1, gumová očnice DK-29 (nasazená na fotoaparátu), dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL15b s krytkou kontaktů, nabíječka baterií MH-25a, popruh AN-DC19, spona kabelu HDMI/USB, kabel USB UC-E24, krytka sáněk pro upevnění příslušenství BS-1
Rozlíšenie LCD
2100000
Uhlopriečka LCD
3,2" (8,1cm)
Hledáček
Elektronický
Slot pro paměťovou kartu
XQD
Typ snímače
CMOS
Počet pixelů efektivní (mm)Efektivní počet pixelů (Mpix)
24,5
Typ baterie
EN-EL15
Formát videa
MOV
Citlivost ISO do
51200
Citlivost ISO od
100
Crop faktor
1x
Formáty súborov
JPEG, RAW
Max. rozlíšenie videa
(4K) 3840 x 2160
Rozlíšenie (Mpix)
16 až 25 Mpix
Rozmer snímača (mm)
Full frame - 36 x 24 mm
Sánky pre blesk
Ano
Vodotesné
Ano
Výklopný display
Ano
Zostava fotoaparátu
Telo + objektív

Príslušenstvo

Podobné produkty

K prevádzke nášho webu www.epenta.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...