Odšťavovač G21 Gracioso horizontal

Odšťavovač G21 Graciosa horizontal je multifunkčný superhrdina, ktorý vám pripraví zdravú šťavu zo všetkých druhov ovocia a zeleniny. 4 roky záruky, robustné a elegantné telo, jednoduché ovládanie a jednoduchá údržba nie sú jeho jedinými prednosťami.

Doprava zadarmo

  • Cena s DPH: 235,90 €
  • Cena bez DPH: 196,58 €

Predaj na splátky


Poradíme vám:
obchod@epenta.sk

Záruka: 24 mesiacov

Skladové číslo: 600854
Part.No.: G21GWH159
EAN: 8595627411374

Skladom

 

Vytlačiť

Popis produktov, alternatívny tovar

Popis produktov

Odšťavovač G21 Graciosa horizontal je multifunkčný superhrdina, ktorý vám pomôže pripraviť dostatok zdravej šťavy zo všetkých druhov ovocia a zeleniny pre celú rodinu. Vyrobte si ovocné a zeleninové šťavy v pohodlí vlastnej kuchyne, doprajte si to najlepšie pre svoje zdravie.Novinka so super výkonom

Robustná konštrukcia a kvalitné materiály robia z odšťavovača G21 Graciosa jednotku na trhu s odšťavovaním. Vďaka motoru s výkonom 200 W bez problémov pracuje aj s tvrdou koreňovou zeleninou, ako je mrkva alebo zeler. Keramický šnek si poradí so všetkým, ako lusknutím prsta vyrobí mrkvový džús s extra dávkou vitamínov.

TIP: Vyrobte si džús z jablka a zeleru. Skúsili sme ho a naozaj stál za to.Klenot vašej kuchyne

Odšťavovač G21 Graciosa nie je len super funkčným, ale aj dizajnovým kúskom. Milovníkov krásnych vecí poteší jeho čisté elegantný spracovanie. Vďaka hladkým líniám a nerezovému prevedení odšťavovač G21 Graciosa ozdobia každú kuchynskú linku.

Super doplnky, jednoduché ovládanie, jednoduchá údržba

Odšťavovač G21 Graciosa k vám nepríde sám, vezme si so sebou pomocníkov. Kvalitná sklenená nádoba s úchopom a viečkom je uspôsobená pre zachytenie šťavy pod výpustom. Na odšťavenú dreň sme vám pribalili nádobku z odolného plastu. Samozrejme nechýba ani praktické vtláčadlo.Ovládanie odšťavovače spočíva v prepínaní dvoch dotykových tlačidiel. Jedným tlačidlom prístroj zapnete a vypnete a druhým prepnete na spätný chod. Keď sa vám v šneku zasekne kúsok ovocia či zeleniny, nezúfajte. Prepnite na spätný chod, šnek sa uvoľní a môžete pokračovať v práci.Údržba je jednoduchá a rýchla. Stlačte tlačidlo na uvoľnenie zámku, vysuňte pracovnú časť a opláchnite ju pod tečúcou vodou. Hotovo.

Celé jabĺčko? Samozrejme!

Nezdržujte sa zdĺhavým krájaním ovocia a zeleniny na malé kúsky. Vďaka otvoru pre plnenie o priemere 7,5 cm môžete vložiť do odšťavovača suroviny aj v celku.

Plniaci otvor je prispôsobený pre vkladanie veľkých kusov ovocia a zeleniny, ako sú mandarínky alebo jabĺčka aj pre odšťavovanie podlhovastých surovín, napríklad mrkvy alebo zeleru.Nakopnite sa! 

Šťavy z odšťavovača G21 Graciosa dodajú vášmu telu všetky dôležité živiny. Sú bohaté na enzýmy a vitamíny, ktoré vaše telo potrebuje pre zlepšenie imunitného systému a celkovej kondície. Džús obsahuje presne to, čo máte radi-len chutnú, zdravú šťavu, ktorá vás nakopne na celý deň.

Na rozdiel od kupovaných džúsov neobsahuje žiadne konzervanty, pridané dochucovadlá, farbivá ani iné chemické"doplnky". Majte kontrolu nad tým, čo dávate do svojho tela!Parametre a špecifikácie: 

Napätie: 220-240 V
Frekvencia: 50 Hz-60 Hz
Výkon: 200 W
Rýchlosť otáčok: 70 ot./min.
Priemer otvoru pre vhadzovanie: 7,5 cm, otvor pri zavretej záklopke 4,5 cm
Vtláčadlo: plastové
Nádoba na odpad: plastová, rozmery 12 x 14 x 10 cm
Nádobka na džús: sklenená, 13 x 9,5 x 11 cm
Rozmery: 42 x 40 x 22 cm
Hmotnosť: 5 kg
Farba: nerez
Záruka: 4 roky

Extra veľký otvor pre vhadzovanie surovín
Bezpečnostná záklopka
Poistka pre vybratie pracovnej časti
Rozkladacia pracovná časť, ľahká údržba
 

Zvýhodněné produkty, příslušenství

Alternatívny tovar

Parametre

Parametr Popis
Příkon (W) 200
Rozměry Š x V x H (cm) 42 x 40 x 22
Nadštandardná záruka 2 + 2 roky (po registrácii na www.g21-vitalit
Výkon (W) 200
Farebné prevedenie Nerez
Displej Nie
Parametr Popis
Otáčky (1/min) 70
Objem (l) 1
Hmotnosť (kg) 5
Rozmer vstupného otvoru na ovocie (mm) 75
Uloženie šneku Horizontální

Zvýhodněné produkty, příslušenství

Odporúčame

Nákupný košík

prázdny

Uživatelské menu

Prihlásiť