0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

Dostupnosť



Sklad

Parametrický filter

 

Optické prvky

Optické prvky

Spoľahlivá a kvalitná sieť potrebuje spoľahlivé a kvalitné optické prvky. Skladom máme káble, pigtaily, GBIC moduly a prevodníky, rozvádzače pre optické siete, spojky aj káblové komory, GPON prvky i nástroje a meraciu techniku. S výberom optických prvkov vám radi poradíme.

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
302 produktov
17 stránok
 

Položek na stránku:

 
 

Popis produktu: Optický singl mode 12 vláknový univerzální - černý (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTH v návinu 30 m na cívce v samoodvíjecím boxu. Použitá jsou vlákna G.657A1. Konstrukce kabelu dovoluje malý poloměr ohybu. Kabel je dodává

0,40 EUR 

bez DPH

0,48 EUR 

s DPH

Optický singlemode 4-vláknový univerzálny samonosný kábel Drop LEXI FTTH v návine 1000 m na cievke je v samoodvíjacom boxe. Konštrukcia kábla dovoľuje malý polomer ohybu. Predaj celého klbka v boxe.

0,38 EUR 

bez DPH

0,46 EUR 

s DPH

Popis produktu: Optický singel mode 8 vláknový univerzálne-čierny (vnútorná/vonkajšia) samonosný kábel DROP FTTH v návine 1000 m na cievke v samoodvíjecím boxe. Použitá sú vlákna G.657A1. Konštrukcia kábla dovoľuje malý polomer ohybu.

0,40 EUR 

bez DPH

0,48 EUR 

s DPH

Popis produktu: Optický singel mode 8 vláknový univerzálny-čierny (vnútorná/vonkajšia) samonosný kábel DROP FTTH v návine 1000 m na cievke v samoodvíjecím boxe. Použité sú vlákna G.657A1. Konštrukcia kábla dovoľuje malý polomer ohybu.

0,46 EUR 

bez DPH

0,55 EUR 

s DPH

Optický singl mode 4vláknový univerzální samonosný kabel DROP FTTH v návinu 1000 m na cívce v samoodvíjecím boxu. Konstrukce kabelu dovoluje malý poloměr ohybu.

0,33 EUR 

bez DPH

0,40 EUR 

s DPH

Popis produktu: Optický singel mode 12 vláknový univerzálne-čierny (vnútorná/vonkajšia) samonosný kábel DROP FTTH v návine 1000 m na cievke v samoodvíjecím boxe. Použitá sú vlákna G.657A1. Konštrukcia kábla dovoľuje malý polomer ohybu.

0,50 EUR 

bez DPH

0,60 EUR 

s DPH

Optický singlemode 12-vláknový univerzálny samonosný kábel DROP FTTH v návine 1000 m na cievke je v samoodvíjacom boxe. Konštrukcia kábla dovoľuje malý polomer ohybu. Predaj celého klbka kábla v boxe.

0,60 EUR 

bez DPH

0,72 EUR 

s DPH

Universální indoor/outdoor gelový optický kabel FRLSZH (Eca) - 24 vláken SM 9/125 OS2 G.652D - gelová trubička - skleněná příze - pevný silný plášt FRLSZH (1,6mm) průměr kabelu 6,7mm +-0,2 Velkou předností tohoto kabelu je velká pevn

0,86 EUR 

bez DPH

1,03 EUR 

s DPH

Univerzálny vnútorny / vonkajší gélový optický kábel FRLSZH (Eca). Nesmiernu prednosťou tohto kábla je veľká pevnosť vďaka silnému vonkajšiemu plášťu (1,5 mm) však zároveň s vynikajúcou celkovou ohybnosťou kábla.

0,40 EUR 

bez DPH

0,48 EUR 

s DPH

Univerzálny vnútorny / vonkajší gélový optický kábel FRLSZH (Eca). Nesmiernu prednosťou tohto kábla je veľká pevnosť vďaka silnému vonkajšiemu plášťu (1,5 mm) však zároveň s vynikajúcou celkovou ohybnosťou kábla.

0,40 EUR 

bez DPH

0,48 EUR 

s DPH

Univerzálny vnútorný / vonkajší gélový optický kábel FRLSZH (Eca). Nesmiernu prednosťou tohto kábla je veľká pevnosť vďaka silnému vonkajšiemu plášťu (1,5 mm) však zároveň s vynikajúcou celkovou ohybnosťou kábla.

0,47 EUR 

bez DPH

0,56 EUR 

s DPH

Bílý optický kabel 2 x 3,1 mm s dvěma vlákny G657A pro vnitřní rozvody, vysokou odolností proti rozmačkání, unikátním nízkým poloměrem ohybu. Cena za 1m, prodej pouze v celém klubu 1000 m.

0,30 EUR 

bez DPH

0,36 EUR 

s DPH

Univerzální vnitřní / venkovní gelový optický kabel FRLSZH (Eca). Nesmírnou předností tohoto kabelu je velká pevnost díky silnému venkovnímu plášti (1,5mm) ovšem zároveň s vynikající celkovou ohebností kabelu.

0,57 EUR 

bez DPH

0,68 EUR 

s DPH

2m prepojovací duplex patchcord kábel, 2 optické konektory E2000 a LC, APC a UPC brúsenie, prepojenie zariadenia vo vnútri rozvádzačov alebo na pripojenie aktívnych prvkov k optickej trase, konektory sú spojené rozoberateľnou sponou pre rozdelenie.

10,36 EUR 

bez DPH

12,43 EUR 

s DPH

Patch kábel optický duplex, konektory SC-SC M-M, 50/125, OM4, 1 m.

4,79 EUR 

bez DPH

5,75 EUR 

s DPH

Patch kábel optický duplex, konektory SC-SC M-M, 50/125, OM4, 3 m.

5,76 EUR 

bez DPH

6,91 EUR 

s DPH

Patch kábel optický duplex, konektory SC-SC M-M, 50/125, OM4, 2 m.

4,88 EUR 

bez DPH

5,86 EUR 

s DPH

Patch kábel optický duplex, konektory LC-SC M-M, 50/125, OM4, 3 m.

6,68 EUR 

bez DPH

8,02 EUR 

s DPH