0
Váš nákupný košík je prázdny.

221 201 178

Po - Pá: 8:30 - 17:30

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

Dostupnosť



Sklad

Parametrický filter

 

Optické prvky

Optické prvky

Optické prvky kabely, GBIC moduly, převodníky, vany, spojky a svářečky optických vláken.

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
292 produktov
17 stránok

Položek na stránku:

 
 

Optický singlemode 4-vláknový univerzálny samonosný kábel Drop LEXI FTTH v návine 1000 m na cievke je v samoodvíjacom boxe. Konštrukcia kábla dovoľuje malý polomer ohybu. Predaj celého klbka v boxe.

0,32 EUR 

bez DPH

0,38 EUR 

s DPH

Popis produktu: Optický singel mode 8 vláknový univerzálne-čierny (vnútorná/vonkajšia) samonosný kábel DROP FTTH v návine 1000 m na cievke v samoodvíjecím boxe. Použitá sú vlákna G.657A1. Konštrukcia kábla dovoľuje malý polomer ohybu.

0,36 EUR 

bez DPH

0,43 EUR 

s DPH

Popis produktu: Kábel je určený pre vonkajšie použitie na zavesenie alebo je možné uložiť do pieskového lôžka. Vlákno G657A1 Ťahová odolnosť 1550nm Odolnosť v tlaku 4000N/10cm Min polomer 180mm rozsah teplôt inštalačné-5 ° V + 40 ° C

0,38 EUR 

bez DPH

0,46 EUR 

s DPH

Popis produktu: Optický singel mode 8 vláknový univerzálny-čierny (vnútorná/vonkajšia) samonosný kábel DROP FTTH v návine 1000 m na cievke v samoodvíjecím boxe. Použité sú vlákna G.657A1. Konštrukcia kábla dovoľuje malý polomer ohybu.

0,40 EUR 

bez DPH

0,48 EUR 

s DPH

Optický singl mode 4vláknový univerzální samonosný kabel DROP FTTH v návinu 1000 m na cívce v samoodvíjecím boxu. Konstrukce kabelu dovoluje malý poloměr ohybu.

0,27 EUR 

bez DPH

0,32 EUR 

s DPH

Popis produktu: Optický singel mode 12 vláknový univerzálne-čierny (vnútorná/vonkajšia) samonosný kábel DROP FTTH v návine 1000 m na cievke v samoodvíjecím boxe. Použitá sú vlákna G.657A1. Konštrukcia kábla dovoľuje malý polomer ohybu.

0,47 EUR 

bez DPH

0,56 EUR 

s DPH

Optický kabel je dodáván na cívkách. Odběr menšího množství než je návin cívky je možný. Cívky zapůjčujeme po dobu instalace. Nespotřebovaný kabel je možné vrátit zpět, bude dobropisován dle skutečně odebraného množství.Vyjímkou jsou náviny/ smotky 100m a

0,64 EUR 

bez DPH

0,77 EUR 

s DPH

Optický singlemode 12-vláknový univerzálny samonosný kábel DROP FTTH v návine 1000 m na cievke je v samoodvíjacom boxe. Konštrukcia kábla dovoľuje malý polomer ohybu. Predaj celého klbka kábla v boxe.

0,52 EUR 

bez DPH

0,62 EUR 

s DPH

Universální indoor/outdoor gelový optický kabel FRLSZH (Eca) - 24 vláken SM 9/125 OS2 G.652D - gelová trubička - skleněná příze - pevný silný plášt FRLSZH (1,6mm) průměr kabelu 6,7mm +-0,2 Velkou předností tohoto kabelu je velká pevn

0,76 EUR 

bez DPH

0,91 EUR 

s DPH

Gelový kabel je konstrukce CLT s LSOH pláštěm. Je tvořený 24 vlákny 62,5 / 125 um. Součástí balení je zbytek kabelu, prodej pouze vcelku.

1,25 EUR 

bez DPH

1,50 EUR 

s DPH

Univerzálny vnútorny / vonkajší gélový optický kábel FRLSZH (Eca). Nesmiernu prednosťou tohto kábla je veľká pevnosť vďaka silnému vonkajšiemu plášťu (1,5 mm) však zároveň s vynikajúcou celkovou ohybnosťou kábla.

0,33 EUR 

bez DPH

0,40 EUR 

s DPH

Univerzálny vnútorny / vonkajší gélový optický kábel FRLSZH (Eca). Nesmiernu prednosťou tohto kábla je veľká pevnosť vďaka silnému vonkajšiemu plášťu (1,5 mm) však zároveň s vynikajúcou celkovou ohybnosťou kábla.

0,38 EUR 

bez DPH

0,46 EUR 

s DPH

Univerzálny vnútorný / vonkajší gélový optický kábel FRLSZH (Eca). Nesmiernu prednosťou tohto kábla je veľká pevnosť vďaka silnému vonkajšiemu plášťu (1,5 mm) však zároveň s vynikajúcou celkovou ohybnosťou kábla.

0,42 EUR 

bez DPH

0,50 EUR 

s DPH

Bílý optický kabel 2 x 3,1 mm s dvěma vlákny G657A pro vnitřní rozvody, vysokou odolností proti rozmačkání, unikátním nízkým poloměrem ohybu. Cena za 1m, prodej pouze v celém klubu 1000 m.

0,31 EUR 

bez DPH

0,37 EUR 

s DPH

Univerzální vnitřní / venkovní gelový optický kabel FRLSZH (Eca). Nesmírnou předností tohoto kabelu je velká pevnost díky silnému venkovnímu plášti (1,5mm) ovšem zároveň s vynikající celkovou ohebností kabelu.

0,47 EUR 

bez DPH

0,56 EUR 

s DPH

Monžo objednat pouze celé množství 78m Popis produktu: Optický singl mode 8 vláknový univerzální - černý (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTH v návinu 1000 m na cívce v samoodvíjecím boxu. Použitá jsou vlákna G.657A1. Konstrukce kabelu do

0,32 EUR 

bez DPH

0,38 EUR 

s DPH

Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 10 m simplexního kabelu typu 09/125 s konektory LC-LC.

3,26 EUR 

bez DPH

3,91 EUR 

s DPH

Optický Patch kábel SM prepojenie aktívnych zariadení ako sú HUB, media konvertor, pracovné stanice s pasívnymi ako sú optický rozvádzač, optická vaňa. Balenie obsahuje 1m duplexného kábla typu 09/125 s konektormi LC LC brúsením APC.

4,22 EUR 

bez DPH

5,06 EUR 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Spec. nabídka

  • BLAVA

    - Bratislava
  • je skladom

    k dispozícii do 48 hodin

    čiastočne skladom

    Vypredané

    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  
    zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
  •  
    hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)

K prevádzke nášho webu www.epenta.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...