0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:00 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Ostatné herné príslušenstvo

Ostatné herné príslušenstvo

Príslušenstvo pre gaming obsahuje herné stoličky, podložky, stojany, kokpity, stoly a veľké množstvo ďalších produktov vyladených pre pohodlné hranie hier a čo najrealistickejší zážitok z hry.

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
5 produktov
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Thrustmaster eSwap Fighting Pack je balíček 8 prídavných modulov pre ovládač eSwap Pro Controller určený pre konzoly PS4 / PS5 a PC. Navrhnuté s cieľom posunúť vaše hranice a zasadiť poslednú ranu!

23,20 EUR 

bez DPH

27,84 EUR 

s DPH

Preteky vyhráva rýchlosť a dokonalá ovládateľnosť! Preto spoločnosť Thrustmaster ponúka ideálne riešenie pre všetkých pretekárov, ktorí chcú byť najlepší. Držiak na sekvenčnú radiacu páku a ručnú brzdu predstavuje štýlovú vychytávku pre hráčov.

95,69 EUR 

bez DPH

114,83 EUR 

s DPH

Sada 7 zelených kamuflovaných modulov novej generácie s NXG Mini páčkami, Hot Swap prevedením a hlavne plnou kompatibilitou s ovládačom ESWAP X PRO CONTROLLER pre konzoly Xbox Series X / S a pre PC.

37,99 EUR 

bez DPH

45,59 EUR 

s DPH

Sada 7 modrých kamuflovaných modulov novej generácie s NXG Mini páčkami, Hot Swap prevedením a hlavne plnou kompatibilitou s ovládačom ESWAP X PRO CONTROLLER pre konzoly Xbox Series X / S a pre PC.

35,67 EUR 

bez DPH

42,80 EUR 

s DPH

Realistická radiaca páka (13 cm vysoká), ktorá je je kompatibilný so všetkými závodnými volanty a hrami na trhu, ktoré podporujú multi-USB a radiacej páky ...  Špecifikácia: Radenie rýchlostných stupňov rovnako ako v skutočnom aute Odnímateľná hlavice

141,90 EUR 

bez DPH

170,28 EUR 

s DPH