0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Pexeso a samolepky

Pexeso a samolepky

Veselé magnetky a samolepky milujú všetky deti, doprajte im obľúbenú zábavu a možnosť vyzdobiť si izbičku podľa svojho a kúpte im samolepky, ktoré sa dajú opakovane použiť, alebo magnetky.

 

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
11 produktov
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Pexeso netradičného tvaru pre predškolské deti zabalené v škatuli. Obsahuje 24 kartičiek s farebnými obrázkami stavebných strojov. Rozvíja deťom ich logické myslenie, pamäť a sústredenie. Kolorované atramentom z rastlín a vyrobené z recyklovaného papiera.

9,59 EUR 

bez DPH

11,51 EUR 

s DPH

Znovupoužiteľné samolepky s panoram. skladacou hracou scénou na motívy safari. Viac ako 100 podrobných samolepiek plných nádherných ilustrácií. Rozvíjajú záujem a fantáziu dieťaťa. Recyklovateľný papier s FSC certifikáciou, vytlačené netoxickými farbami.

7,58 EUR 

bez DPH

9,10 EUR 

s DPH

Súprava 4v1 obsahuje puzzle, domino, pexeso a obrázkové kocky, obrázky s motívmi šteniatok urobia radosť každému obdivovateľovi psov, pomáha rozvíjať logické uvažovanie a manuálne a pozorovacie schopnosti, vhodné pre deti od 3 rokov.

7,63 EUR 

bez DPH

9,16 EUR 

s DPH

Súprava 4v1 obsahuje puzzle, domino, pexeso a obrázkové kocky, obrázky s motívmi roztomilých žralokov urobia radosť každému fanúšikovi známej pesničky Baby Shark, pomáha rozvíjať logické uvažovanie a manuálne a pozorovacie schopnosti.

7,63 EUR 

bez DPH

9,16 EUR 

s DPH

Pexeso s motívmi zvieratiek radu Montessori je zábavná hra s hladkými a drsnými dielikmi, ktorá precvičuje predstavivosť, sústredenie a pamäť dieťaťa. Hra obsahuje 24 kariet.

6,36 EUR 

bez DPH

7,63 EUR 

s DPH

Pexeso s motívmi veselých zvieratiek je zábavná hra, ktorá precvičuje predstavivosť, sústredenie a pamäť dieťaťa. Vyrobené z bezpečných materiálov vhodné pre deti od 1 roku do 4 rokov. Hra obsahuje 24 kariet.

3,67 EUR 

bez DPH

4,40 EUR 

s DPH

Pexeso s motívmi veselých dinosaurov je zábavná hra, ktorá precvičuje predstavivosť, sústredenie a pamäť dieťaťa. Vyrobené z bezpečných materiálov vhodné pre deti od 1 roku do 4 rokov. Hra obsahuje 32 kariet.

5,35 EUR 

bez DPH

6,42 EUR 

s DPH

Omaľovánky s motívom sarafi divokých zvierat pre deti staršie ako 4 roky, pestrofarebné samolepky na dozdobenie, vyrobené z udržateľne získaného materiálu - FSC® papier, 18 rôznych dvojstránkových omaľovánok.

5,48 EUR 

bez DPH

6,58 EUR 

s DPH

Omaľovánky s motívom morskej víly pre deti od 4 rokov, pestrofarebné samolepky na dozdobenie, vyrobené z udržateľne získaného materiálu - FSC® papier, 18 rôznych dvojstránkových omaľovánok.

5,48 EUR 

bez DPH

6,58 EUR 

s DPH

Omaľovánky s motívom vesmíru pre deti staršie ako 4 roky, pestrofarebné samolepky na dozdobenie, vyrobené z udržateľne získaného materiálu - FSC® papier, 18 rôznych dvojstránkových omaľovánok.

5,48 EUR 

bez DPH

6,58 EUR 

s DPH

Omaľovánky s motívom dinosaurov pre deti staršie ako 4 roky, pestrofarebné samolepky na dozdobenie, vyrobené z udržateľne získaného materiálu - FSC® papier, 18 rôznych dvojstránkových omaľovánok.

4,86 EUR 

bez DPH

5,83 EUR 

s DPH