0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Pexeso a samolepky

Pexeso a samolepky

Veselé magnetky a samolepky milujú všetky deti, doprajte im obľúbenú zábavu a možnosť vyzdobiť si izbičku podľa svojho a kúpte im samolepky, ktoré sa dajú opakovane použiť, alebo magnetky.

 

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
12 produktov
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Pestrofarebné drevené magnetky s motívmi farmy a zvieratiek, ideálne pre rozvoj detskej fantázie a jemnej motoriky, rozpoznávanie rôznych farieb, tvarov a zvierat. Dieliky sú veľké 3 až 5 cm, minimálne riziko ich vdýchnutia alebo prehltnutia.

9,99 EUR 

bez DPH

11,99 EUR 

s DPH

Hra Vilac pexeso Outékaché je o postrehu, rýchlosti a trénovaní pamäte. Víťazom je hráč, ktorý nájde obrázok ako prvý. Dajte si pozor na tie zákerné!

18,78 EUR 

bez DPH

22,54 EUR 

s DPH

Pexeso netradičného tvaru pre predškolské deti zabalené v škatuli. Obsahuje 24 kartičiek s farebnými obrázkami stavebných strojov. Rozvíja deťom ich logické myslenie, pamäť a sústredenie. Kolorované atramentom z rastlín a vyrobené z recyklovaného papiera.

9,54 EUR 

bez DPH

11,45 EUR 

s DPH

Znovupoužiteľné samolepky s panoram. skladacou hracou scénou na motívy safari. Viac ako 100 podrobných samolepiek plných nádherných ilustrácií. Rozvíjajú záujem a fantáziu dieťaťa. Recyklovateľný papier s FSC certifikáciou, vytlačené netoxickými farbami.

7,33 EUR 

bez DPH

8,80 EUR 

s DPH

Pestrofarebné drevené magnetky s motívmi dopravy, ideálne pre rozvoj detskej fantázie a jemnej motoriky, rozpoznávanie rôznych farieb, tvarov a dopravných prostriedkov. Dieliky sú veľké 3 až 5 cm, minimálne riziko ich vdýchnutia alebo prehltnutia.

9,99 EUR 

bez DPH

11,99 EUR 

s DPH

Pexeso s motivy veselých zvířátek je zábavná hra, která procvičuje představivost, soustředění a paměť dítěte. Vyrobeno z bezpečných materiálů vhodné pro děti od 1 roku do 4 let. Hra obsahuje 24 karet.

3,99 EUR 

bez DPH

4,79 EUR 

s DPH

Pexeso s motivy veselých dinosaurů je zábavná hra, která procvičuje představivost, soustředění a paměť dítěte. Vyrobeno z bezpečných materiálů vhodné pro děti od 1 roku do 4 let. Hra obsahuje 32 karet.

5,65 EUR 

bez DPH

6,78 EUR 

s DPH

Omaľovánky s motívom sarafi divokých zvierat pre deti staršie ako 4 roky, pestrofarebné samolepky na dozdobenie, vyrobené z udržateľne získaného materiálu - FSC® papier, 18 rôznych dvojstránkových omaľovánok.

5,51 EUR 

bez DPH

6,61 EUR 

s DPH

Omaľovánky s motívom morskej víly pre deti od 4 rokov, pestrofarebné samolepky na dozdobenie, vyrobené z udržateľne získaného materiálu - FSC® papier, 18 rôznych dvojstránkových omaľovánok.

5,51 EUR 

bez DPH

6,61 EUR 

s DPH

Omaľovánky s motívom dinosaurov pre deti staršie ako 4 roky, pestrofarebné samolepky na dozdobenie, vyrobené z udržateľne získaného materiálu - FSC® papier, 18 rôznych dvojstránkových omaľovánok.

5,51 EUR 

bez DPH

6,61 EUR 

s DPH

Omaľovánky s motívom vesmíru pre deti staršie ako 4 roky, pestrofarebné samolepky na dozdobenie, vyrobené z udržateľne získaného materiálu - FSC® papier, 18 rôznych dvojstránkových omaľovánok.

5,51 EUR 

bez DPH

6,61 EUR 

s DPH

Hra Vilac pexeso Outékaché ABC je o postrehu, rýchlosti a trénovaní pamäte. Vyhráva hráč, ktorý ako prvý nazbiera 10 kariet. Vhodné pre deti od 6 rokov.

18,21 EUR 

bez DPH

21,85 EUR 

s DPH