0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Plyšové hračky Lumpin

Plyšové hračky Lumpin

 

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
13 produktov
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Každý Lumpin z plyšovej kolekcie pochádza z iného konca sveta a každý má svoj vlastný príbeh. Tento príbeh nájdete v knižočke pri každom plyšáku. Lama Bella pochádza z Južnej Ameriky.

7,91 EUR 

bez DPH

9,49 EUR 

s DPH

Každý Lumpin z plyšovej kolekcie pochádza z iného konca sveta a každý má svoj vlastný príbeh. Tento príbeh nájdete v knižočke pri každom plyšáku. Volá sa Macko Lumpin a je z Londýna.

8,34 EUR 

bez DPH

10,01 EUR 

s DPH

Každý z plyšovej kolekcie Lumpin pochádza z iného konca sveta a každý má svoj vlastný príbeh. Netopier Lucius miluje strašidelné rozprávky a pochádza z Rumunska.

7,63 EUR 

bez DPH

9,16 EUR 

s DPH

Každý z plyšovej kolekcie Lumpin pochádza z iného konca sveta a každý má svoj vlastný príbeh. Tuleň Shila je skvelou inštruktorkou v otužovaní a pochádza z Dánska.

6,44 EUR 

bez DPH

7,73 EUR 

s DPH

Každý z plyšovej kolekcie Lumpin pochádza z iného konca sveta a každý má svoj vlastný príbeh. Medvedík Minies je malinký a zmestí sa do každého vrecka. Pochádza z Ameriky, kde sú všetci veľmi priateľskí.

6,62 EUR 

bez DPH

7,94 EUR 

s DPH

Každý z plyšovej kolekcie Lumpin pochádza z iného konca sveta a každý má svoj vlastný príbeh. Prešibaný agent lišiak Loop v sprievode kačičky. Pochádza z Rumunska, zo zeme tajomné.

8,04 EUR 

bez DPH

9,65 EUR 

s DPH

Každý z plyšovej kolekcie Lumpin pochádza z iného konca sveta a každý má svoj vlastný príbeh. Jednorožec Goldie miluje kozmetiku a všetko okolo krásy. Pochádza z Bulharska, kde zlatorůžové odtiene svetielkujú každý večer na hladine mora.

8,34 EUR 

bez DPH

10,01 EUR 

s DPH

Každý z plyšovej kolekcie Lumpin pochádza z iného konca sveta a každý má svoj vlastný príbeh. Polárny medveď Icy pochádza z Aljašky a je majiteľom titulu „Medzinárodný znalec zmrzlín“.

9,37 EUR 

bez DPH

11,24 EUR 

s DPH

Každý z plyšovej kolekcie Lumpin pochádza z iného konca sveta a každý má svoj vlastný príbeh. Panda Wu – jedlo je jeho životný štýl. Pochádza z ďalekej Číny, kde je dobrého jedla veľa.

9,02 EUR 

bez DPH

10,82 EUR 

s DPH

Každý z plyšovej kolekcie Lumpin pochádza z iného konca sveta a každý má svoj vlastný príbeh. Veveričiak Hubert miluje oriešky a svoj domov – pražské Vinohrady.

7,32 EUR 

bez DPH

8,78 EUR 

s DPH

Každý z plyšovej kolekcie Lumpin pochádza z iného konca sveta a každý má svoj vlastný príbeh. Surikata Djamil miluje dobrodružstvo a pochádza z Južnej Afriky.

7,71 EUR 

bez DPH

9,25 EUR 

s DPH

Každý z plyšovej kolekcie Lumpin pochádza z iného konca sveta a každý má svoj vlastný príbeh. Ovečka Olivia pochádza z nádherných, zelených a nekonečných kopcov v Írsku.

6,62 EUR 

bez DPH

7,94 EUR 

s DPH

Každý z plyšovej kolekcie Lumpin pochádza z iného konca sveta a každý má svoj vlastný príbeh. Koala Dubbo je pokojný pohodár, typický austrálsky buschman.

6,62 EUR 

bez DPH

7,94 EUR 

s DPH