0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Plyšové hračky Lumpin

Plyšové hračky Lumpin

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
11 produktov
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Každý z plyšovej kolekcie Lumpin pochádza z iného konca sveta a každý má svoj vlastný príbeh. Medvedík Minies je malinký a zmestí sa do každého vrecka. Pochádza z Ameriky, kde sú všetci veľmi priateľskí.

6,23 EUR 

bez DPH

7,48 EUR 

s DPH

Každý z plyšovej kolekcie Lumpin pochádza z iného konca sveta a každý má svoj vlastný príbeh. Prešibaný agent lišiak Loop v sprievode kačičky. Pochádza z Rumunska, zo zeme tajomné.

8,04 EUR 

bez DPH

9,65 EUR 

s DPH

Každý z plyšovej kolekcie Lumpin pochádza z iného konca sveta a každý má svoj vlastný príbeh. Jednorožec Goldie miluje kozmetiku a všetko okolo krásy. Pochádza z Bulharska, kde zlatorůžové odtiene svetielkujú každý večer na hladine mora.

8,04 EUR 

bez DPH

9,65 EUR 

s DPH

Každý z plyšovej kolekcie Lumpin pochádza z iného konca sveta a každý má svoj vlastný príbeh. Polárny medveď Icy pochádza z Aljašky a je majiteľom titulu „Medzinárodný znalec zmrzlín“.

9,42 EUR 

bez DPH

11,30 EUR 

s DPH

Každý z plyšovej kolekcie Lumpin pochádza z iného konca sveta a každý má svoj vlastný príbeh. Panda Wu – jedlo je jeho životný štýl. Pochádza z ďalekej Číny, kde je dobrého jedla veľa.

9,02 EUR 

bez DPH

10,82 EUR 

s DPH

Každý z plyšovej kolekcie Lumpin pochádza z iného konca sveta a každý má svoj vlastný príbeh. Veveričiak Hubert miluje oriešky a svoj domov – pražské Vinohrady.

7,54 EUR 

bez DPH

9,05 EUR 

s DPH

Každý z plyšovej kolekcie Lumpin pochádza z iného konca sveta a každý má svoj vlastný príbeh. Surikata Djamil miluje dobrodružstvo a pochádza z Južnej Afriky.

7,71 EUR 

bez DPH

9,25 EUR 

s DPH

Každý z plyšovej kolekcie Lumpin pochádza z iného konca sveta a každý má svoj vlastný príbeh. Koala Dubbo je pokojný pohodár, typický austrálsky buschman.

6,73 EUR 

bez DPH

8,08 EUR 

s DPH

Každý z plyšovej kolekcie Lumpini pochádza z iného konca sveta a každý má svoj vlastný príbeh. Len nedávno sa Ofélia premenila v motýliu slečnu. Je milá a na všetkých gréckych ostrovoch, odkiaľ pochádza, ju majú radi.

7,71 EUR 

bez DPH

9,25 EUR 

s DPH

Každý z plyšovej kolekcie Lumpini pochádza z iného konca sveta a každý má svoj vlastný príbeh. Alfons, vlk v rúchu baránka. Pribehol z bavorských lesov až na Šumavu a nedá ovečkám pokoj.

10,55 EUR 

bez DPH

12,66 EUR 

s DPH

Každý z plyšovej kolekcie Lumpini pochádza z iného konca sveta a každý má svoj vlastný príbeh. Plyšový teriér menom Kalamity. Výška 25 cm. Pochádza z váženého rodu z grófstva Yorkshire.

6,92 EUR 

bez DPH

8,30 EUR 

s DPH