0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Príslušenstvo k turistickým holím

Príslušenstvo k turistickým holím

Ponúkame širokú škálu doplnkov a príslušenstva pre všetky typy turistických palíc, ktoré vyhovejú požiadavkám každého terénu aj danej situácie. U nás tak nájdete koncové hroty, topánočky, tanieriky aj špeciálne pásky na uchytenie 2 skladacích palíc okolo pása na uvoľnenie rúk.

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
13 produktov
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Pohodlné bezprstové rukavice na Nordic Walking, veľkosť XL, zapínanie na suchý zips, NCS popruhy, výborná priedušnosť, vynikajúci cit aj úchop, dodatočné výstuhy, odolnosť voči oderu a atmosférickým vplyvom. Syntetická koža Amara + penová výplň.

21,98 EUR 

bez DPH

26,38 EUR 

s DPH

Pohodlné bezprstové rukavice na Nordic Walking, veľkosť L, zapínanie na suchý zips, NCS popruhy, výborná priedušnosť, vynikajúci cit aj úchop, dodatočné výstuhy, odolnosť voči oderu a atmosférickým vplyvom. Syntetická koža Amara s penovou výplňou.

21,98 EUR 

bez DPH

26,38 EUR 

s DPH

Pohodlné bezprstové rukavice na Nordic Walking, veľkosť M, zapínanie na suchý zips, NCS popruhy, výborná priedušnosť, vynikajúci cit aj úchop, dodatočné výstuhy, odolnosť voči oderu a atmosférickým vplyvom. Syntetická koža Amara s penovou výplňou.

21,98 EUR 

bez DPH

26,38 EUR 

s DPH

Pohodlné bezprstové rukavice na Nordic Walking, veľkosť S, zapínanie na suchý zips, NCS popruhy, výborná priedušnosť, vynikajúci cit aj úchop, dodatočné výstuhy, odolnosť voči oderu a atmosférickým vplyvom. Syntetická koža Amara s penovou výplňou.

21,98 EUR 

bez DPH

26,38 EUR 

s DPH

Celoprstové dotykové rukavice na Nordic Walking, veľkosť M, možnosť ovládania smartfónu, vynikajúci cit aj úchop, zapínanie na suchý zips, NCS popruhy, dodatočné výstuhy, vysoká odolnosť. Syntetická koža Amara, pena a prepletenie zo striebra a nylonu.

27,13 EUR 

bez DPH

32,56 EUR 

s DPH

Celoprstové dotykové rukavice na Nordic Walking, veľkosť S, možnosť ovládania smartfónu, vynikajúci cit aj úchop, zapínanie na suchý zips, NCS popruhy, dodatočné výstuhy, vysoká odolnosť. Syntetická koža Amara, pena a prepletenie zo striebra a nylonu.

27,13 EUR 

bez DPH

32,56 EUR 

s DPH

Ochranný vak pre 2 páry palíc na Nordic Walking, trekking a trail running so skladnou dĺžkou 79 cm, vrchné pútko pre ľahký prenos v ruke či na ramene, odolnosť proti roztrhnutiu aj voči atmosférickým vplyvom. Nylon značky Cordura. Čierna a žltá.

13,18 EUR 

bez DPH

15,82 EUR 

s DPH

2 ochranné hroty pre palice na Nordic Walking, náhrada za stratené či poškodené koncovky, pohlcujú nárazy, tlmia nepríjemné klapanie, zaistia lepšiu priľnavosť na asfalte, chodníku a spevnených cestách, životnosť cca 500 km. Stredne tvrdá guma. Oranžová.

8,72 EUR 

bez DPH

10,46 EUR 

s DPH

2 ochranné hroty pro hole na Nordic Walking, náhrada za ztracené či poškozené koncovky, pohlcují nárazy, tlumí nepříjemné klapání, zajistí lepší přilnavost na asfaltu, chodníku a zpevněných cestách, životnost 300 až 400 km. Guma s nízkou tvrdostí. Zelená.

8,72 EUR 

bez DPH

10,46 EUR 

s DPH

Celoprstové dotykové rukavice na Nordic Walking, veľkosť XL, možnosť ovládania smartfónu, vynikajúci cit aj úchop, zapínanie na suchý zips, NCS popruhy, dodatočné výstuhy, vysoká odolnosť. Syntetická koža Amara, pena a prepletenie zo striebra a nylonu.

27,13 EUR 

bez DPH

32,56 EUR 

s DPH

Ochranný vak pre 1 pár palíc na Nordic Walking, trekking a trail running s dĺžkou až 130 cm, nastaviteľné vrchné pútko pre ľahký prenos v ruke alebo na ramene, odolnosť proti roztrhnutiu aj voči atmosférickým vplyvom. Nylon značky Cordura. Čierna a žltá.

7,65 EUR 

bez DPH

9,18 EUR 

s DPH

Pár ochranných hrotov pre palice na Nordic Walking, náhrada za stratené či poškodené koncovky, tlmia nárazy a nepríjemné klapanie, zaisťujú lepšiu priľnavosť pri chôdzi po asfalte, chodníku a spevnených cestách, životnosť cca 600 km. Tvrdá guma. Čierna.

8,72 EUR 

bez DPH

10,46 EUR 

s DPH

2 karbidové hroty pre palice na Nordic Walking, takmer neobmedzená životnosť, karbid patrí medzi najtvrdšie materiály, extrémna odolnosť voči všetkým vplyvom, istý a bezpečný odraz v podmáčanom teréne a na nespevnených cestách, vnútorný priemer 13 mm.

8,72 EUR 

bez DPH

10,46 EUR 

s DPH