0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:00 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

pro domácnost

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
13 produktov
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Čistiaci prostriedok XAVAX 250 ml na jednoduché čistenie vnútrajšku umývačiek riadu. Prostriedok odstraňuje usadeniny vodného kameňa, mastnoty a zvyšky jedla zvnútra, hadíc, trysiek a ventilov. Ďalej odvápňuje ohrievacie teleso, čím optimalizuje výkon.

3,74 EUR 

bez DPH

4,49 EUR 

s DPH

Čistiaci prostriedok XAVAX s objemom 250 ml odstraňuje z vašej práčky nečistoty a nepríjemný zápach spôsobený zvyškami vodného kameňa a pracích prostriedkov. Čistí nedostupné časti práčky, ako sú výhrevné telesá, hadice, tesnenia, filtre, trysky, bubon.

3,74 EUR 

bez DPH

4,49 EUR 

s DPH

Čistiaci prostriedok XAVAX 50 ml odstraňuje nečistoty zo žehliacej plochy žehličky. Čistič pôsobí rýchlo, chráni žehliacu plochu a udržuje ju čistú po dlhšiu dobu vďaka účinným prísadám. Prípravok je vhodný pre hliníkové, nerezové a keramické žehličky.

6,97 EUR 

bez DPH

8,36 EUR 

s DPH

Čistiaci prostriedok XAVAX s objemom 250 ml je vhodný na šetrné a ľahké čistenie sklokeramických varných dosiek. Po vytretí do sucha zanechá prostriedok na povrchu neviditeľný film, ktorý dodáva varnej doske lesk a súčasne uľahčuje ďalšie čistenie.

4,39 EUR 

bez DPH

5,27 EUR 

s DPH

Čistiace a odmasťovacie tablety Xavax čistia a chránia vnútro všetkých druhov kávovarov, termosiek, termofliaš a čajových kanvíc. Cena za 1 balenie o 10 tabletách.

4,09 EUR 

bez DPH

4,91 EUR 

s DPH

Prostriedok na báze kyseliny citrónovej odvápni bez nepríjemných pachov a chutí povrchy z nerezovej ocele,chrómu,keramiky aj plastu.Môžete ho použiť aj na materiály vyžadujúce šetrné odvápnenie.Fľaša s objemom 250 ml má bezpeč. uzáver pre ochranu detí.

3,74 EUR 

bez DPH

4,49 EUR 

s DPH

Dvojfázové tablety do umývačky pre riad bez vodného kameňa sú ideálne pre pripálené a veľmi mastné riady. Obal rozpustný vo vode, odstraňuje čajové a kávové usadeniny, rozpúšťa vodný kameň. Zloženie bez fosfátov.

20,54 EUR 

bez DPH

24,65 EUR 

s DPH

Čistiaci prostriedok Xavax s objemom 250 ml ľahko a rýchlo odvápní naparovacie žehličky. Hotový roztok na okamžité použitie. Odstraňuje vodný kameň a zároveň pôsobí ako prevencia nových usadenín vodného kameňa.

3,44 EUR 

bez DPH

4,13 EUR 

s DPH

Čistiaci prostriedok Xavax s objemom 500 ml čistí, konzervuje a dodáva lesk. Na čistenie rôznych povrchov v kuchyni, dome, dielni a pod. Vhodný pre sklo, keramiku, plasty, chróm. Obzvlášť účinný na čistenie nerezových povrchov v domácnosti.

6,73 EUR 

bez DPH

8,08 EUR 

s DPH

Čistiaci prostriedok Xavax s objemom 500 ml ľahko a rýchlo odstraňuje vápenné usadeniny z rôznych typov domácich spotrebičov. Aditívne látky zaisťujú účinné odstránenie vodného kameňa a chránia pred koróziou kovových častí.

6,23 EUR 

bez DPH

7,48 EUR 

s DPH

Čistiaci prostriedok na rúry na pečenie a grily, bez zápachu, jednoduché a rýchle použitie, upratovanie bez drhnutia, na rúry, grily, mikrovlnky, plechy, formy a ďalšie podobné kuchynské pomôcky, objem 300 ml.

6,64 EUR 

bez DPH

7,97 EUR 

s DPH

Čistiaci prostriedok na odstránenie vodného kameňa u práčok, rozpúšťa usadeniny z výhrevného telesa, hadíc a ventilov, chráni plastové a gumové časti práčky, zlepšuje výsledok prania, bezpečnostný uzáver, objem 250 ml.

4,09 EUR 

bez DPH

4,91 EUR 

s DPH

Set na čistenie a údržbu sklokeramických a indukčných varných dosiek, 3 ks - čistič, utierka z mikrovlákna, škrabka, objem čističa 100 ml, ideálny pre väčší lesk a odstránenie odolných nečistôt.

9,28 EUR 

bez DPH

11,14 EUR 

s DPH