0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Programovateľné klávesnice

Programovateľné klávesnice

Ponúkame programovateľné klávesnice v rôznych farbách, ktoré obohatia pokladničné systémy o možnosť písania a funkciu klávesových skratiek. Sú dodávané s priehľadnými krytmi na klávesy, pod ktoré môžete vložiť vlastné textové popisky alebo vybrané obrázky, ktoré zvýšia prehľadnosť obsluhy pokladnice počas markovania a prijímania platieb.
Multifunkčné klávesnice z našej ponuky sú dodávané so softvérovou utilitou a majú vlastnú internú pamäť (obvykle okolo 2 KB), ktorá umožňuje uloženie sekvencií, takže ku každému klávesu môžete ľahko priradiť hneď niekoľko znakov. Jednotlivé klávesy ponúkajú tichý chod a rýchlu odozvu, takže bude práca oveľa pohodlnejšia za každej situácie.
V tejto sekcii taktiež nájdete samostatne predávané vodeodolné kryty, ktoré eliminujú riziko poškodenia programovateľnej klávesnice v dôsledku rozliateho pitia. Toto riešenie potom umožní jej použitie v prevádzkach, ako sú napríklad hotely, reštaurácie, penzióny a obchody s nápojmi.

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
2 produkty
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Programovateľná klávesnica FEC POS v čiernom prevedení s USB rozhraním je opatrená 111 klávesami. Má internú pamäť, ktorá umožňuje uloženie sekvencií vo veľkosti až 2 KB.

112,91 EUR 

bez DPH

135,49 EUR 

s DPH

Vodeodolný kryt FEC PKB-111 pre POS klávesnicu je vhodný pre prevádzky, ako napríklad reštaurácie, obchody s nápojmi a pod., Kde hrozí poliatiu klávesnice kvapalinou.

18,63 EUR 

bez DPH

22,36 EUR 

s DPH