0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Programovateľné klávesnice

Programovateľné klávesnice

Ponúkame programovateľné klávesnice v rôznych farbách, ktoré obohatia pokladničné systémy o možnosť písania a funkciu klávesových skratiek. Sú dodávané s priehľadnými krytmi na klávesy, pod ktoré môžete vložiť vlastné textové popisky alebo vybrané obrázky, ktoré zvýšia prehľadnosť obsluhy pokladnice počas markovania a prijímania platieb.
Multifunkčné klávesnice z našej ponuky sú dodávané so softvérovou utilitou a majú vlastnú internú pamäť (obvykle okolo 2 KB), ktorá umožňuje uloženie sekvencií, takže ku každému klávesu môžete ľahko priradiť hneď niekoľko znakov. Jednotlivé klávesy ponúkajú tichý chod a rýchlu odozvu, takže bude práca oveľa pohodlnejšia za každej situácie.
V tejto sekcii taktiež nájdete samostatne predávané vodeodolné kryty, ktoré eliminujú riziko poškodenia programovateľnej klávesnice v dôsledku rozliateho pitia. Toto riešenie potom umožní jej použitie v prevádzkach, ako sú napríklad hotely, reštaurácie, penzióny a obchody s nápojmi.

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
2 produkty
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Programovatelná klávesnice FEC POS v černém provedení s USB rozhraním je opatřena 111 klávesami. Má interní paměť, která umožňuje uložení sekvencí ve velikosti až 2 KB.

152,67 EUR 

bez DPH

183,20 EUR 

s DPH

Voděodolný kryt FEC PKB-111 pro POS klávesnici je vhodný pro provozovny, jako například restaurace, obchody s nápoji apod., kde hrozí polití klávesnice kapalinou.

22,22 EUR 

bez DPH

26,66 EUR 

s DPH