0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Samonafukovacie karimatky

Samonafukovacie karimatky

Dobrý spánok je základ pre každú veľkú výpravu, doprajte si poriadny odpočinok na pohodlnej karimatke, nech načerpáte silu k ďalším dobrodružstvám. Samonafukovacie karimatky, ktoré pre vás máme skladom za výborné ceny, sú praktické, ľahké a samy sa nafúknu, takže sa pri príprave spania v prírode nemusíte o nič starať.

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
6 produktov
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Kompaktná samonafukovacia karimatka s vysokoporéznym penovým jadrom zalaminovaným do polyesterovej tkaniny. Komfortná konštrukcia a výborné izolačné vlastnosti. Odolná proti UV žiareniu, poveternosti a mikroorganizmom. Modrá.

15,75 EUR 

bez DPH

18,90 EUR 

s DPH

Kompaktná samonafukovacia karimatka s vysokoporéznym penovým jadrom zalaminovaným do polyesterovej tkaniny. Komfortná konštrukcia a výborné izolačné vlastnosti. Odolná proti UV žiareniu, poveternosti a mikroorganizmom. Modro-sivá.

24,92 EUR 

bez DPH

29,90 EUR 

s DPH

Samonafukovacia karimatka s vankúšom. Vysokoporézne penové jadro zalaminované do polyesterovej tkaniny. Komfortná konštrukcia a výborné izolačné vlastnosti. Odolná voči UV žiareniu, poveternosti a mikroorganizmom. Maskovanie Woodland.

16,58 EUR 

bez DPH

19,90 EUR 

s DPH

Samonafukovacia karimatka s vankúšom. Vysokoporézne penové jadro zalaminované do polyesterovej tkaniny. Komfortná konštrukcia a výborné izolačné vlastnosti. Odolná proti UV žiareniu, poveternosti a mikroorganizmom. Červený kilt.

26,58 EUR 

bez DPH

31,90 EUR 

s DPH

Samonafukovacia karimatka s vankúšom. Vysokoporézne penové jadro zalaminované do polyesterovej tkaniny. Komfortná konštrukcia a výborné izolačné vlastnosti. Odolná voči UV žiareniu, poveternosti a mikroorganizmom. Strieborná.

19,92 EUR 

bez DPH

23,90 EUR 

s DPH

Ľahká a skladná samonafukovacia karimatka Coleman Touring Mat s rozmermi 183 x 51 cm a hrúbkou 2,5 cm je skvelým riešením pre užívateľov, ktorí hľadajú kvalitný základ za rozumnú cenu.

28,33 EUR 

bez DPH

34,00 EUR 

s DPH