0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

Dostupnosť



Sklad

Parametrický filter

 

Sieťové káble

Sieťové káble

Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana).

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
129 produktov
8 stránok
 

Položek na stránku:

 
 

Optický Patch kabel je určený k propojení aktivních i pasivních zařízení, singlemode vlána jsou typu G.657.A2, zakončené konektory SC a LC, délka kabelu 1 m.

4,17 EUR 

bez DPH

5,00 EUR 

s DPH

2m prepojovací duplex patchcord kábel, optické konektory E2000-LC, APC brúsenie, vhodné na prepojenie zariadenia vo vnútri rozvádzačov , konektory sú spojené rozoberateľnou sponou pre rozdelenie na 2 simplexné.

10,86 EUR 

bez DPH

13,03 EUR 

s DPH

Patch kábel optický duplex, konektory SC-SC M-M, 50/125, OM4, 1 m.

4,85 EUR 

bez DPH

5,82 EUR 

s DPH

Patch kábel optický duplex, konektory SC-SC M-M, 50/125, OM4, 3 m.

5,87 EUR 

bez DPH

7,04 EUR 

s DPH

Patch kábel optický duplex, konektory SC-SC M-M, 50/125, OM4, 2 m.

4,98 EUR 

bez DPH

5,98 EUR 

s DPH

Patch kábel optický duplex, konektory LC-SC M-M, 50/125, OM4, 3 m.

6,86 EUR 

bez DPH

8,23 EUR 

s DPH

Patch kábel optický duplex, konektory LC-SC M-M, 50/125, OM4, 2 m.

4,91 EUR 

bez DPH

5,89 EUR 

s DPH

Patch kábel optický duplex, konektory LC-SC M-M, 50/125, OM4, 1 m.

3,88 EUR 

bez DPH

4,66 EUR 

s DPH

Optický Patch kabel SM propojení aktivních zařízení jako jsou HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 1 m duplexního kabelu typu 09/125 s konektory LC- LC broušením APC.

5,08 EUR 

bez DPH

6,10 EUR 

s DPH

Optický patch kábel typu 09/125 je dlhý 10 m a je určený na prepojenie aktívnych zariadení (switche). Na konci kábla nájdete konektor SC-SC.

6,91 EUR 

bez DPH

8,29 EUR 

s DPH

Optický patch kábel typu 09/125 je dlhý 7 m a je určený na prepojenie aktívnych zariadení (switche). Na konci kábla nájdete konektor SC-SC.

7,50 EUR 

bez DPH

9,00 EUR 

s DPH

Optický patch kábel typu 09/125 je dlhý 5 m a je určený na prepojenie aktívnych zariadení (switche). Na konci kábla nájdete konektor SC-SC.

4,05 EUR 

bez DPH

4,86 EUR 

s DPH

Optický patch kábel typu 09/125 je dlhý 3 m a je určený na prepojenie aktívnych zariadení (switche). Na konci kábla nájdete konektor SC-SC.

5,71 EUR 

bez DPH

6,85 EUR 

s DPH

Optický patch kábel typu 09/125 je dlhý 2 m a je určený na prepojenie aktívnych zariadení (switche). Na konci kábla nájdete konektor SC-SC.

4,77 EUR 

bez DPH

5,72 EUR 

s DPH

Optický patch kábel typu 09/125 je dlhý 1 m a je určený na prepojenie aktívnych zariadení (switche). Na konci kábla nájdete konektor SC-SC.

4,83 EUR 

bez DPH

5,80 EUR 

s DPH

Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 20 m simplexního kabelu typu 09/125 s konektory LC-LC.

6,34 EUR 

bez DPH

7,61 EUR 

s DPH

Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 15 m simplexního kabelu typu 09/125 s konektory LC-LC.

5,25 EUR 

bez DPH

6,30 EUR 

s DPH

Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 10 m simplexního kabelu typu 09/125 s konektory LC-LC.

4,05 EUR 

bez DPH

4,86 EUR 

s DPH