0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:00 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Sirupy

Sirupy

Vyskúšajte rôzne príchute domácich limonád! V ponuke máme Sodastream sirupy – ovocný sirup Sodastream, miešaný sirup Sodastream alebo sirup Sodastream Cola. Máte radi malinovú limonádu alebo domácu limonádu zo zmesi ovocia? Pripravte si osviežujúce perlivé limonády, ktorých veľkou výhodou je, že ich máte stále po ruke, nemusíte ťahať ťažké fľaše z obchodu a perlivosť si nastavíte podľa vlastnej chuti. Sirup Sodastream 500 ml vystačí na prípravu až 12 veľkých fliaš Sodastream. Potrebujete pitie na večer? Vyrobte si domáci Tonic a namiešajte si drink. Sirupy Sodastream vám dodáme rýchlo a spoľahlivo.

 

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
15 produktov
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Potešte seba aj svoje deti osviežujúcou chuťou letnej limitovanej edície príchuti pre perlivú vodu Ľadový čaj citrón. Obsahuje skutočný výťažok z čaju. Na prípravu až 12 veľkých SodaStream fliaš ľadového čaju. Objem 500 ml.

5,32 EUR 

bez DPH

6,38 EUR 

s DPH

Potešte seba aj svoje deti osviežujúcou chuťou letnej limitovanej edície príchuti pre perlivú vodu Ľadový čaj broskyňa. Obsahuje skutočný výťažok z čaju. Na prípravu až 12 veľkých SodaStream fliaš ľadového čaju. Objem 500 ml.

5,32 EUR 

bez DPH

6,38 EUR 

s DPH

Sirup SodaStream s príchuťou Mojiita je limitovaná príchuť pre všetkých priaznivcov svetoznámych koktailov. Typicky osviežujúca citrusová chuť Mojito bez obsahu alkoholu. 500ml sirup vytvorí až 12 veľkých fliaš Sodastream.

4,97 EUR 

bez DPH

5,96 EUR 

s DPH

Potešte seba aj svoje deti chuťou zeleného čaju a jahôd so sirupom SodaStream. Skvelá chuť v každom dúšku. Vyrábaný z veľmi kvalitných ingrediencií a určený špeciálne pre výrobníkov sódy SodaStream. 500ml sirup vytvorí až 12 veľkých fliaš Sodastream.

4,97 EUR 

bez DPH

5,96 EUR 

s DPH

Potešte seba aj svoje deti sladkou chuťou mandarínok so sirupom SodaStream. Skvelá chuť ovocia v každom dúšku. Vyrábané z veľmi kvalitných ingrediencií a určené špeciálne pre výrobníky sódy SodaStream. 500ml sirup vytvorí až 12 veľkých fliaš Sodastream.

4,97 EUR 

bez DPH

5,96 EUR 

s DPH

Potešte seba aj svoje deti osviežujúcou chuťou Mirindy so sirupom SodaStream. Sirupy sú vyrábané z kvalitných ingrediencií a určené špeciálne pre výrobníkov sódy SodaStream. 440ml sirup vytvorí až 9 litrov nápoja.

4,97 EUR 

bez DPH

5,96 EUR 

s DPH

Potešte seba aj svoje deti osviežujúcou chuťou 7UP FREE so sirupom SodaStream. Sirupy sú vyrábané z kvalitných ingrediencií a určené špeciálne pre výrobníky sódy SodaStream. 440ml sirup vytvorí až 9 litrov nápoja.

4,97 EUR 

bez DPH

5,96 EUR 

s DPH

Potešte seba i svoje deti osviežujúcou chuťou Mirinda so sirupom SodaStream. Skvelá chuť v každom dúšku. Sirupy sú vyrábané z kvalitných ingrediencií a určené špeciálne pre výrobníky sódy SodaStream. 440ml sirup vytvorí až 9 litrov nápoja. Bez alergénov.

4,97 EUR 

bez DPH

5,96 EUR 

s DPH

Potešte seba aj svoje deti osviežujúcou chuťou 7UP so sirupom SodaStream. Sirupy sú vyrábané z kvalitných ingrediencií a určené špeciálne pre výrobníkov sódy SodaStream. 440ml sirup vytvorí až 9 litrov nápoja.

4,97 EUR 

bez DPH

5,96 EUR 

s DPH

Potešte seba i svoje deti osviežujúcou chuťou Pepsi Max sirupu SodaStream. Skvelá chuť v každom dúšku. Sirupy sú vyrábané z kvalitných ingrediencií a určené špeciálne pre výrobníky sódy SodaStream. 440ml sirup vytvorí až 9 litrov nápoja. Bez alergénov.

4,97 EUR 

bez DPH

5,96 EUR 

s DPH

Potešte seba i svoje deti osviežujúcou chuťou Pepsi sirupu SodaStream. Skvelá chuť v každom dúšku. Sirupy sú vyrábané z veľmi kvalitných ingrediencií a určené špeciálne pre výrobníky sódy SodaStream. 440ml sirup vytvorí až 9 litrov nápoja. Bez alergénov.

4,97 EUR 

bez DPH

5,96 EUR 

s DPH

Potešte seba i svoje deti sladkou chuťou malín so sirupom SodaStream. Skvelá chuť ovocia v každom dúšku. Vyrábaný z veľmi kvalitných ingrediencií a určený špeciálne pre výrobníky sódy SodaStream. 550ml sirup vytvorí až 12 veľkých fliaš Sodastream.

4,97 EUR 

bez DPH

5,96 EUR 

s DPH

Potešte seba i svoje deti chuťou záhradného ovocia so sirupom SodaStream. Skvelá chuť v každom dúšku. Vyrábaný z veľmi kvalitných ingrediencií a určený špeciálne pre výrobníky sódy SodaStream. 500ml sirup vytvorí až 12 veľkých fliaš Sodastream.

4,97 EUR 

bez DPH

5,96 EUR 

s DPH

Potešte seba i svoje deti príjemnou chuťou Tonicu so sirupom SodaStream. Skvelá chuť v každom dúšku. Sirupy sú vyrábané z veľmi kvalitných ingrediencií a určené špeciálne pre výrobníky sódy SodaStream. 500ml sirup vytvorí až 12 veľkých fliaš Sodastream.

4,97 EUR 

bez DPH

5,96 EUR 

s DPH

Potešte svoje chuťové poháriky povzbudzujúce chuťou Xtreme Energy so sirupom SodaStream. Energetický nápoj s kofeínom pre aktívny životný štýl. Obsahuje vitamíny C, B3, B6, B2, B9, B8, B12. 500ml sirup vytvorí až 12 veľkých fliaš Sodastream

4,97 EUR 

bez DPH

5,96 EUR 

s DPH