0
Váš nákupný košík je prázdny.

221 201 178

Po - Pá: 8:30 - 17:30

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

Dostupnosť



Sklad

Parametrický filter

 

Síťové optické prvky

Ďalšie podkategórie Síťové optické prvky

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
 

MiniGBIC/SFP Modul slúži ako rozširujúci modul pre switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pre Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektormi LC (Duplex). Dĺžka linky môže byť maximálne 10 km, modul využíva vlnovej dĺžky 1310 nm. Napájanie modulu je

16,58 EUR 

bez DPH

19,90 EUR 

s DPH

Gigabitový terminál GPON nabízí vysokorychlostní přístup k internetu prostřednictvím GPON portu a jeho sdílení pomocí gigabitového ethernetového portu. Rychlost až 2,488 GBit / s, vysoce výkonné přesměrování, hladký přenos VoIP a streamování HD videa.

27,17 EUR 

bez DPH

32,60 EUR 

s DPH

Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorom (multi-mode) a 1x RJ45. Konvertor slúži ako prechodka medzi klasickou metalickou sieťou a optikou. Prevodník sa hodí všade tam, kde je vzdialenosť medzi dvoma bodmi dlhšia ako povoľuje klasická m

29,02 EUR 

bez DPH

34,82 EUR 

s DPH

PREHĽAD/PREHĽAD • Single-mode SFP + LC Transceiver • Hot-Pluggable s maximálnou flexibilitou • Kompatibilný s viacerými TP-LINK spínač modely/SFP + moduly   10GBase-LR SFP + LC Transceiver-TXM431-LR   Špecifikácia/špecifikácie

77,13 EUR 

bez DPH

92,56 EUR 

s DPH

Domáce bezdrôtový GPON Gigabitový router, ideálny pre riešenie Fiber-to-Home, ktorý umožňuje užívateľom prístup k vysokorýchlostnému pripojeniu k internetu cez port GPON. Rýchlosť až 300Mbps vo 2.4GHz pásme a 5dBi zisk antén.

44,10 EUR 

bez DPH

52,92 EUR 

s DPH

2-portový 10-Gigabitový SFP + modul TX432 je rozširujúci karta s dvoma 10-gigabitovými SPF + porty, určená pre viac modelov TP-LINK switchov/SFP + média konvertorov/SFP + káblov. Tabuľka parametrov: ------------------ Médiá konvertor a modu

165,05 EUR 

bez DPH

198,06 EUR 

s DPH

10GBase-SR SFP + LC Transceiver-TXM431-SR   PREHĽAD/PREHĽAD • Multi-mode SFP + LC Transceiver • Hot-Pluggable s maximálnou flexibilitou • Kompatibilný s viacerými TP-LINK spínač modely/SFP + moduly   Špecifikácia/špecifikácie

35,06 EUR 

bez DPH

42,07 EUR 

s DPH

AC1200 Gigabit VoIP GPON router kombinuje rychlosti 867 Mbps v pásmu 5 GHz + 300 Mbps v pásmu 2.4 GHz. 1 x SC / UPC, 4 x Gigabit LAN, 2 x FXS, 1 x USB 2.0, 2 fixní bezdrátové antény.

52,18 EUR 

bez DPH

62,62 EUR 

s DPH

Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorom (single-mode) a 1x RJ45. Verzia 2 (9 V). Konvertor slúži ako prechodka medzi klasickou metalickou sieťou a optikou. Prevodník sa hodí všade tam, kde je vzdialenosť medzi dvoma bodmi dlhšia ako

29,21 EUR 

bez DPH

35,05 EUR 

s DPH

MiniGBIC/SFP Modul slúži ako rozširujúci modul pre switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pre Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektormi LC (Duplex). Dĺžka linky môže byť maximálne 550/275 m, modul využíva vlnovej dĺžky 850 nm. Napájanie m

16,58 EUR 

bez DPH

19,90 EUR 

s DPH

P1201-08 je GPON OLT jednotka s ôsmimi GPON portmi, ktoré zvládnu obslúžiť až 1024 klientských ONU jednotiek. 8 klasických SFP portov s maximálnou rýchlosťou 1G a ďalších 8 Gigabitových RJ-45 portov. Možno prikúpiť modul obsahujúci 2x SFP + porty 10 Gbps.

1 734,79 EUR 

bez DPH

2 081,75 EUR 

s DPH

Media konvertor TP-Link MC220L díky SFP slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly. Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Pouze gigabit ethernet, rychlosti 10/100 Mbps nepodporuje.

16,02 EUR 

bez DPH

19,22 EUR 

s DPH

Modul TP-LINK TL-SM321A vďaka technológii WDM umožňuje prenos dát cez jedno optické vlákno obojsmerne. Umožní komunikovať až na vzdialenosť 10 kilometrov skvelú prenosovou rýchlosťou až 1,25 Gbps. TP-LINK TL-SM321A stačí vložiť do SFP slotu swtich, po

31,73 EUR 

bez DPH

38,08 EUR 

s DPH

Optický modul formátu SFP pre GPON OLT zariadenie ITU-T G.984.2. Prenosová rýchlosť vysielania 2488 Mbps / príjem 1244 Mbps. Vlnová dĺžka 1490 nm / 1310 nm. SC / UPC konektor. Umožňuje obojsmernú komunikáciu po jednom optickom vlákne. Dosah typicky 20 km.

80,83 EUR 

bez DPH

97,00 EUR 

s DPH

Media konvertor využívajúce WDM single-mode s SC konektorom. Na druhej strane optického vlákna sa použije konvertor MC112CS. Verzia 2 (9 V). Prevodník metalickej siete na optickú. Hodí sa všade tam kde je vzdialenosť medzi dvoma bodmi dlhšia

23,42 EUR 

bez DPH

28,10 EUR 

s DPH

MiniGBIC modul TP-LINK TL-SM321B určený pre rozvod či zakončenie optickej sieťovej trasy na vzdialenosť až 10 km pri maximálnej rýchlosti 1,25 Gbit/s (1000Base-BX). MiniGBIC moduly je možné osádzať postupne podľa aktuálnych požiadaviek na rýchlosť siete

17,86 EUR 

bez DPH

21,43 EUR 

s DPH

Media konvertor využívajúce WDM single-mode s SC konektorom. Na druhej strane optického vlákna sa použije konvertor MC111CS. Verzia 2 (9 V). Prevodník metalickej siete na optickú. Hodí sa všade tam kde je vzdialenosť medzi dvoma bodmi dlhšia

23,42 EUR 

bez DPH

28,10 EUR 

s DPH

Rýchly 100 mbps konvertor vybavený SC konektorom a 1x RJ45. Konvertor pracuje v režime multi-mode: maximálna dĺžka spoja je teda 2000m. Verzia 2 (9 V). Prevodník metalickej siete na optickú. Hodí sa všade tam, kde je vzdialenosť medzi dvoma

23,52 EUR 

bez DPH

28,22 EUR 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Spec. nabídka

  • BLAVA

    - Bratislava
  • je skladom

    k dispozícii do 48 hodin

    čiastočne skladom

    Vypredané

    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu

  • RP*

    - Recyklačný poplatok bez DPH
  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  
    zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
  •  
    hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)

K prevádzke nášho webu www.epenta.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...