0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

Dostupnosť



Sklad

Parametrický filter

 

Síťové optické prvky

Ďalšie podkategórie Síťové optické prvky

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
32 produktov
2 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

MiniGBIC/SFP Modul slúži ako rozširujúci modul pre switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pre Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektormi LC (Duplex). Dĺžka linky môže byť maximálne 10 km, modul využíva vlnovej dĺžky 1310 nm. Napájanie modulu je

11,68 EUR 

bez DPH

14,02 EUR 

s DPH

Gigabitový terminál GPON nabízí vysokorychlostní přístup k internetu prostřednictvím GPON portu a jeho sdílení pomocí gigabitového ethernetového portu. Rychlost až 2,488 GBit / s, vysoce výkonné přesměrování, hladký přenos VoIP a streamování HD videa.

31,31 EUR 

bez DPH

37,57 EUR 

s DPH

Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorom (multi-mode) a 1x RJ45. Konvertor slúži ako prechodka medzi klasickou metalickou sieťou a optikou. Prevodník sa hodí všade tam, kde je vzdialenosť medzi dvoma bodmi dlhšia ako povoľuje klasická m

30,23 EUR 

bez DPH

36,28 EUR 

s DPH

PREHĽAD/PREHĽAD • Single-mode SFP + LC Transceiver • Hot-Pluggable s maximálnou flexibilitou • Kompatibilný s viacerými TP-LINK spínač modely/SFP + moduly   10GBase-LR SFP + LC Transceiver-TXM431-LR   Špecifikácia/špecifikácie

61,03 EUR 

bez DPH

73,24 EUR 

s DPH

AC1200 Gigabit VoIP GPON router kombinuje rychlosti 867 Mbps v pásmu 5 GHz + 300 Mbps v pásmu 2.4 GHz. 1 x SC / UPC, 4 x Gigabit LAN, 2 x FXS, 1 x USB 2.0, 2 fixní bezdrátové antény.

60,36 EUR 

bez DPH

72,43 EUR 

s DPH

Opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximálna priepustnosť je 100 Mbps FD, čomu je prispôsobený aj ethernetový port, ktorý s vaším zariadením môže komunikovať 10/100 Mbps.

10,73 EUR 

bez DPH

12,88 EUR 

s DPH

SFP modul TL-SM5110-SR je navrhnutý tak, aby prepojil dve zariadenia na vzdialenosť až 300 m pomocou duplexného multi-mode OM3 vlákna s rýchlosťou 10 Gigabit.

14,33 EUR 

bez DPH

17,20 EUR 

s DPH

P1201-08 je GPON OLT jednotka s ôsmimi GPON portmi, ktoré zvládnu obslúžiť až 1024 klientských ONU jednotiek. 8 klasických SFP portov s maximálnou rýchlosťou 1G a ďalších 8 Gigabitových RJ-45 portov. Možno prikúpiť modul obsahujúci 2x SFP + porty 10 Gbps.

1 472,08 EUR 

bez DPH

1 766,50 EUR 

s DPH

Opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximálna priepustnosť je 100 Mbps FD, čomu je prispôsobený aj ethernetový port, ktorý s vaším zariadením môže komunikovať 10/100 Mbps.

10,73 EUR 

bez DPH

12,88 EUR 

s DPH

1režimový SFP + LC modul pre predĺženie prenosovej vzdialenosti medzi 2 prístrojmi pomocou optických káblov 9/125 µm, ethernet. pripojenie typu 10G, 10km dosah, Hot Swapping = možnosť pridať či odstrániť jednotlivo súčiastky bez nutnosti vypnutia. Biela.

26,69 EUR 

bez DPH

32,03 EUR 

s DPH

Optický modul formátu SFP pre GPON OLT zariadenie ITU-T G.984.2. Prenosová rýchlosť vysielania 2488 Mbps / príjem 1244 Mbps. Vlnová dĺžka 1490 nm / 1310 nm. SC / UPC konektor. Umožňuje obojsmernú komunikáciu po jednom optickom vlákne. Dosah typicky 20 km.

75,46 EUR 

bez DPH

90,55 EUR 

s DPH

Opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximálna priepustnosť je 1000 Mbps FD, čomu je prispôsobený aj ethernetový port, ktorý s vaším zariadením môže komunikovať 10/100/1000 Mbps.

16,24 EUR 

bez DPH

19,49 EUR 

s DPH

MiniGBIC/SFP Modul slúži ako rozširujúci modul pre switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pre Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektormi LC (Duplex). Dĺžka linky môže byť maximálne 550/275 m, modul využíva vlnovej dĺžky 850 nm. Napájanie m

11,68 EUR 

bez DPH

14,02 EUR 

s DPH

Opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximálna priepustnosť je 1000 Mbps FD, čomu je prispôsobený aj ethernetový port, ktorý s vaším zariadením môže komunikovať 10 / 100 / 1000 Mbps.

16,24 EUR 

bez DPH

19,49 EUR 

s DPH

Modul TP-LINK TL-SM321A vďaka technológii WDM umožňuje prenos dát cez jedno optické vlákno obojsmerne. Umožní komunikovať až na vzdialenosť 10 kilometrov skvelú prenosovou rýchlosťou až 1,25 Gbps. TP-LINK TL-SM321A stačí vložiť do SFP slotu swtich, po

14,88 EUR 

bez DPH

17,86 EUR 

s DPH

Opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximálna priepustnosť je 1000 Mbps FD, čomu je prispôsobený aj ethernetový port, ktorý s vaším zariadením môže komunikovať 10 / 100 / 1000 Mbps.

20,13 EUR 

bez DPH

24,16 EUR 

s DPH

SFP modul TP-Link TL-SM321A-2, WDM, prenos dát až 1,25 Gbps na vzdialenosť až 2 km v 9/125 µm SMF, konektory SM / LC, výmena za prevádzky, MiniGBIC modul.

9,78 EUR 

bez DPH

11,74 EUR 

s DPH

Opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximálna priepustnosť je 1000 Mbps FD, čomu je prispôsobený aj ethernetový port, ktorý s vaším zariadením môže komunikovať 10 / 100 / 1000 Mbps.

16,24 EUR 

bez DPH

19,49 EUR 

s DPH

K prevádzke nášho webu www.epenta.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...