0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

Dostupnosť



Sklad

Parametrický filter

 

Síťové optické prvky

Ďalšie podkategórie Síťové optické prvky

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
32 produktov
2 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

MiniGBIC/SFP Modul slúži ako rozširujúci modul pre switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pre Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektormi LC (Duplex). Dĺžka linky môže byť maximálne 10 km, modul využíva vlnovej dĺžky 1310 nm. Napájanie modulu je

12,78 EUR 

bez DPH

15,34 EUR 

s DPH

2pásmový VoIP GPON router, protokoly TR-069 a OMCI, rýchlosť prenosu až 867 MB/sv 5GHz pásmu, spoľahlivý prístup pomocou 1 SC/APC portu, zdieľanie cez 4 GbE RJ-45 pre IPTV a ďalšie aplikácie, XFS port RJ-11 pre VoIP, downstream až 2488 Mbps. Čierna farba.

42,38 EUR 

bez DPH

50,86 EUR 

s DPH

Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorom (multi-mode) a 1x RJ45. Konvertor slúži ako prechodka medzi klasickou metalickou sieťou a optikou. Prevodník sa hodí všade tam, kde je vzdialenosť medzi dvoma bodmi dlhšia ako povoľuje klasická m

31,28 EUR 

bez DPH

37,54 EUR 

s DPH

SFP modul TL-SM5110-SR je navrhnutý tak, aby prepojil dve zariadenia na vzdialenosť až 300 m pomocou duplexného multi-mode OM3 vlákna s rýchlosťou 10 Gigabit.

16,70 EUR 

bez DPH

20,04 EUR 

s DPH

Koncový GPON terminál, ideálny pre riešenie Fiber to the Home, protokol TR-069, spoľahlivý a rýchly prístup pomocou 1 SC/APC portu, zdieľanie cez GbE RJ-45, downstream až 2488 Mbps = hladký prenos VoIP a streamovanie videí v HD kvalite. Čierna farba.

17,24 EUR 

bez DPH

20,69 EUR 

s DPH

Opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximálna priepustnosť je 100 Mbps FD, čomu je prispôsobený aj ethernetový port, ktorý s vaším zariadením môže komunikovať 10/100 Mbps.

13,08 EUR 

bez DPH

15,70 EUR 

s DPH

1režimový SFP + LC modul pre predĺženie prenosovej vzdialenosti medzi 2 prístrojmi pomocou optických káblov 9/125 µm, ethernet. pripojenie typu 10G, 10km dosah, Hot Swapping = možnosť pridať či odstrániť jednotlivo súčiastky bez nutnosti vypnutia. Biela.

32,19 EUR 

bez DPH

38,63 EUR 

s DPH

Centrálna OLT jednotka pre výstavbu GPON siete, Pizza box prevedenie, 8 GPON portov = až 1024 klientskych ONU jednotiek, pomer rozdelenia splitterov 1 : 128 pre každý port, 2x 10G SFP+, 1x GbE RJ-45, 2x RJ-45. Duálne AC+DC napájanie, Hot-Swappable design.

1 517,35 EUR 

bez DPH

1 820,82 EUR 

s DPH

Opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximálna priepustnosť je 100 Mbps FD, čomu je prispôsobený aj ethernetový port, ktorý s vaším zariadením môže komunikovať 10/100 Mbps.

13,08 EUR 

bez DPH

15,70 EUR 

s DPH

MiniGBIC/SFP Modul slúži ako rozširujúci modul pre switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pre Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektormi LC (Duplex). Dĺžka linky môže byť maximálne 550/275 m, modul využíva vlnovej dĺžky 850 nm. Napájanie m

14,05 EUR 

bez DPH

16,86 EUR 

s DPH

Centrálna OLT jednotka pre výstavbu GPON siete, Pizza box prevedenie, 4 GPON portov = až 512 klientskych ONU jednotiek, pomer rozdelenia splitterov 1 : 128 pre každý port, 1x SFP+, 1x GbE RJ-45, 2x RJ-45. Duálne AC+DC napájanie, Hot-Swappable design.

1 074,82 EUR 

bez DPH

1 289,78 EUR 

s DPH

Opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximálna priepustnosť je 1000 Mbps FD, čomu je prispôsobený aj ethernetový port, ktorý s vaším zariadením môže komunikovať 10/100/1000 Mbps.

19,75 EUR 

bez DPH

23,70 EUR 

s DPH

Modul TP-LINK TL-SM321A vďaka technológii WDM umožňuje prenos dát cez jedno optické vlákno obojsmerne. Umožní komunikovať až na vzdialenosť 10 kilometrov skvelú prenosovou rýchlosťou až 1,25 Gbps. TP-LINK TL-SM321A stačí vložiť do SFP slotu swtich, po

17,25 EUR 

bez DPH

20,70 EUR 

s DPH

Optický modul formátu SFP pre GPON OLT zariadenie ITU-T G.984.2, prenosová rýchlosť vysielania 2488 MB/sa príjem 1244 MB/s, vlnová dĺžka 1490 nm/1310 nm, SC/UPC konektor, umožňuje obojsmernú komunikáciu po jedinom optickom vlákne 20 km. Strieborná.

78,13 EUR 

bez DPH

93,76 EUR 

s DPH

Opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximálna priepustnosť je 1000 Mbps FD, čomu je prispôsobený aj ethernetový port, ktorý s vaším zariadením môže komunikovať 10 / 100 / 1000 Mbps.

19,75 EUR 

bez DPH

23,70 EUR 

s DPH

SFP modul TP-Link TL-SM321A-2, WDM, prenos dát až 1,25 Gbps na vzdialenosť až 2 km v 9/125 µm SMF, konektory SM / LC, výmena za prevádzky, MiniGBIC modul.

10,83 EUR 

bez DPH

13,00 EUR 

s DPH

Opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximálna priepustnosť je 1000 Mbps FD, čomu je prispôsobený aj ethernetový port, ktorý s vaším zariadením môže komunikovať 10 / 100 / 1000 Mbps.

24,38 EUR 

bez DPH

29,26 EUR 

s DPH

MiniGBIC modul TP-LINK TL-SM321B určený pre rozvod či zakončenie optickej sieťovej trasy na vzdialenosť až 10 km pri maximálnej rýchlosti 1,25 Gbit/s (1000Base-BX). MiniGBIC moduly je možné osádzať postupne podľa aktuálnych požiadaviek na rýchlosť siete

11,85 EUR 

bez DPH

14,22 EUR 

s DPH