0
Váš nákupný košík je prázdny.

221 201 178

Po - Pá: 8:30 - 17:30

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

Dostupnosť



Sklad

Parametrický filter

 

Síťové optické prvky

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
205 produktov
12 stránok

Položek na stránku:

 
 

WDM SFP moduly používajú pre obojsmerné spojenie len jedného optického vlákna, umožňujú tým dvojnásobne zvýšiť hustotu spojenie bez nutnosti výmeny optickej trasy. Pozor: WDM moduly je nutné používať v páre, tj A a B. Formát: SFP Rýchlosť: 1

22,03 EUR 

bez DPH

26,44 EUR 

s DPH

Gelový kabel je konstrukce CLT s LSOH pláštěm. Je tvořený 24 vlákny 62,5 / 125 um. Součástí balení je zbytek kabelu, prodej pouze vcelku.

1,25 EUR 

bez DPH

1,50 EUR 

s DPH

Monžo objednat pouze celé množství 78m Popis produktu: Optický singl mode 8 vláknový univerzální - černý (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTH v návinu 1000 m na cívce v samoodvíjecím boxu. Použitá jsou vlákna G.657A1. Konstrukce kabelu do

0,32 EUR 

bez DPH

0,38 EUR 

s DPH

Emitor viditelného světla je zdroj červeného světla, které slouží pro bezprostřední kontrolu kontinuity multimodových a singlemodových optických vláken, stavu konektorů a identifikaci vláken v neoznačených optických rozvodech. Poskytuje dosah až 10 km.

76,89 EUR 

bez DPH

92,27 EUR 

s DPH

Rozvádzač kovový optický jednokrídlové so zámkom vybavený čelom pre 24x SC a 2x optická kazeta vrátane hrebienkov pre 4x6 zvarov. Panel pre spojky je vyberateľný Technické parametre: typ rozvádzača: nástenný rozmer (šxhxv): 270x250

20,85 EUR 

bez DPH

25,02 EUR 

s DPH

Optická vaňa výsuvná 19"1U pre 24 SC vybavená kazetami pre 24 vlákien vrátane hrebienkov pre zvary Technické parametre: počet konektorov: 24 typ konektoru: SC farba: čierna Obsah baleni: 1x Kovový rozvádzač 1x K

24,77 EUR 

bez DPH

29,72 EUR 

s DPH

Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 1 m duplexního kabelu typu 50 / 125 s konektory ST-ST.

5,65 EUR 

bez DPH

6,78 EUR 

s DPH

Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 1 m duplexního kabelu typu 62,5 / 125 s konektory ST-ST.

5,65 EUR 

bez DPH

6,78 EUR 

s DPH

Optický kabel Samsung SM, 4vlákna Délka 15m Konektory: SC - SC

20,84 EUR 

bez DPH

25,01 EUR 

s DPH

Optický pigtail je optický konektor zakončený na optickom vlákne slúžiace na ukončenie optických káblov metódou zvárania. Pigtaily sa vyrábajú v multimode aj singlemode prevedení, rovnako ako optické patch káble a optické káble. Tech

1,50 EUR 

bez DPH

1,80 EUR 

s DPH

Optický pigtail je optický konektor zakončený na optickom vlákne slúžiace na ukončenie optických káblov metódou zvárania. Pigtaily sa vyrábajú v multimode aj singlemode prevedení, rovnako ako optické patch káble a optické káble. Techni

1,40 EUR 

bez DPH

1,68 EUR 

s DPH

Optický pigtail je optický konektor zakončený na optickom vlákne slúžiace na ukončenie optických káblov metódou zvárania. Pigtaily sa vyrábajú v multimode aj singlemode prevedení, rovnako ako optické patch káble a optické káble. Technické pa

1,62 EUR 

bez DPH

1,94 EUR 

s DPH

Ochrana optického zvaru 60mm

0,25 EUR 

bez DPH

0,30 EUR 

s DPH

Spojka Fibrlok ™ II 2539 pre vlákna s 250 mikrometrov a 900 mikrometrov tesným plášťom zlučuje spojku 3M Fibrlok ™ II 2529, aktivačný nástroj a úchyt v jednej zostave. Umožňuje rýchlu inštaláciu v prevádzke bez samostatného montážneho nástroja alebo spo

10,05 EUR 

bez DPH

12,06 EUR 

s DPH

Vonkajšia spojka pre prepojenie alebo odbočenie optických káblov (trás) s kapacitou max. 12 vlákien. Spojka obsahuje 1 kazetu pre max. 12 optických vlákien. Spojka vo vonkajšom prevedení s krytím IP68 je určená na montáž na stenu alebo stožiar prípadn

123,45 EUR 

bez DPH

148,14 EUR 

s DPH

WDM SFP moduly používajú pre obojsmerné spojenie len jedného optického vlákna, umožňujú tým dvojnásobne zvýšiť hustotu spojenie bez nutnosti výmeny optickej trasy. Pozor: WDM moduly je nutné používať v páre, tj A a B. Formát: SFP Rýchlosť: 1

22,44 EUR 

bez DPH

26,93 EUR 

s DPH

Optický singlemode 12-vláknový univerzálny samonosný kábel DROP FTTH v návine 1000 m na cievke je v samoodvíjacom boxe. Konštrukcia kábla dovoľuje malý polomer ohybu. Predaj celého klbka kábla v boxe.

0,52 EUR 

bez DPH

0,62 EUR 

s DPH

S pomocou VFL možno nájsť zarážky, zlé spojenie, ohýbanie alebo praskliny v kábloch z optických vlákien. VFL možno prevádzkovať buď CW (CW), alebo v pulzným režime.

83,49 EUR 

bez DPH

100,19 EUR 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Spec. nabídka

  • BLAVA

    - Bratislava
  • je skladom

    k dispozícii do 48 hodin

    čiastočne skladom

    Vypredané

    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu

  • RP*

    - Recyklačný poplatok bez DPH
  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  
    zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
  •  
    hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)

K prevádzke nášho webu www.epenta.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...