0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

Dostupnosť



Sklad

Parametrický filter

 

Síťové optické prvky

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
213 produktov
12 stránok
 

Položek na stránku:

 
 

Splitter PLC optický, kombinácia 1x4, vlnová dĺžka 1260 - 1650 nm, SC / APC konektory, vlákna typu G657, Single Mode, dĺžka 1,5 m.

4,28 EUR 

bez DPH

5,14 EUR 

s DPH

Monžo objednat pouze celé množství 78m Popis produktu: Optický singl mode 8 vláknový univerzální - černý (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTH v návinu 1000 m na cívce v samoodvíjecím boxu. Použitá jsou vlákna G.657A1. Konstrukce kabelu do

0,30 EUR 

bez DPH

0,36 EUR 

s DPH

Emitor viditelného světla je zdroj červeného světla, které slouží pro bezprostřední kontrolu kontinuity multimodových a singlemodových optických vláken, stavu konektorů a identifikaci vláken v neoznačených optických rozvodech. Poskytuje dosah až 10 km.

51,62 EUR 

bez DPH

61,94 EUR 

s DPH

Rozvádzač kovový optický jednokrídlové so zámkom vybavený čelom pre 24x SC a 2x optická kazeta vrátane hrebienkov pre 4x6 zvarov. Panel pre spojky je vyberateľný Technické parametre: typ rozvádzača: nástenný rozmer (šxhxv): 270x250

22,21 EUR 

bez DPH

26,65 EUR 

s DPH

Optická vaňa výsuvná 19"1U pre 24 SC vybavená kazetami pre 24 vlákien vrátane hrebienkov pre zvary Technické parametre: počet konektorov: 24 typ konektoru: SC farba: čierna Obsah baleni: 1x Kovový rozvádzač 1x K

25,46 EUR 

bez DPH

30,55 EUR 

s DPH

Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 1 m duplexního kabelu typu 50 / 125 s konektory ST-ST.

6,17 EUR 

bez DPH

7,40 EUR 

s DPH

Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 1 m duplexního kabelu typu 62,5 / 125 s konektory ST-ST.

6,28 EUR 

bez DPH

7,54 EUR 

s DPH

Optický kabel Samsung SM, 4vlákna, délka 15m, konektory SC - SC.

12,65 EUR 

bez DPH

15,18 EUR 

s DPH

Optický pigtail je optický konektor zakončený na optickom vlákne slúžiace na ukončenie optických káblov metódou zvárania. Pigtaily sa vyrábajú v multimode aj singlemode prevedení, rovnako ako optické patch káble a optické káble. Tech

1,47 EUR 

bez DPH

1,76 EUR 

s DPH

Optický pigtail je optický konektor zakončený na optickom vlákne slúžiace na ukončenie optických káblov metódou zvárania. Pigtaily sa vyrábajú v multimode aj singlemode prevedení, rovnako ako optické patch káble a optické káble. Techni

1,39 EUR 

bez DPH

1,67 EUR 

s DPH

Optický pigtail je optický konektor zakončený na optickom vlákne slúžiace na ukončenie optických káblov metódou zvárania. Pigtaily sa vyrábajú v multimode aj singlemode prevedení, rovnako ako optické patch káble a optické káble. Technické pa

1,50 EUR 

bez DPH

1,80 EUR 

s DPH

Ochrana optického zvaru 60mm

0,22 EUR 

bez DPH

0,26 EUR 

s DPH

Spojka Fibrlok ™ II 2539 pre vlákna s 250 mikrometrov a 900 mikrometrov tesným plášťom zlučuje spojku 3M Fibrlok ™ II 2529, aktivačný nástroj a úchyt v jednej zostave. Umožňuje rýchlu inštaláciu v prevádzke bez samostatného montážneho nástroja alebo spo

10,15 EUR 

bez DPH

12,18 EUR 

s DPH

Vonkajšia spojka pre prepojenie alebo odbočenie optických káblov (trás) s kapacitou max. 12 vlákien. Spojka obsahuje 1 kazetu pre max. 12 optických vlákien. Spojka vo vonkajšom prevedení s krytím IP68 je určená na montáž na stenu alebo stožiar prípadn

125,63 EUR 

bez DPH

150,76 EUR 

s DPH

Splitter PLC optický -1x4, 1260 - 1650 nm, ABS box, SC/APC, 1,5 m dlhé vlákna typu G657A.

5,28 EUR 

bez DPH

6,34 EUR 

s DPH

Optický singlemode 12-vláknový univerzálny samonosný kábel DROP FTTH v návine 1000 m na cievke je v samoodvíjacom boxe. Konštrukcia kábla dovoľuje malý polomer ohybu. Predaj celého klbka kábla v boxe.

0,50 EUR 

bez DPH

0,60 EUR 

s DPH

S pomocou VFL možno nájsť zarážky, zlé spojenie, ohýbanie alebo praskliny v kábloch z optických vlákien. VFL možno prevádzkovať buď CW (CW), alebo v pulzným režime.

85,10 EUR 

bez DPH

102,12 EUR 

s DPH

Dezinfečný a odmasťovací prostriedok izopropanol IPA 1000 je určený pre servisných technikov. Vhodný aj pre očisťovanie pri 3D tlači alebo rozmrazovaní zámkov či okien u áut. Pozor! Vysoko horľavá a prchavá látka.

7,08 EUR 

bez DPH

8,50 EUR 

s DPH

K prevádzke nášho webu www.epenta.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...