0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Síťové optické prvky

Cena EUR

EUR
EUR

Dostupnosť



Sklad

Parametrický filter

 

Síťové optické prvky

Ďalšie podkategórie Síťové optické prvky

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
29 produktov
2 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

S-31DLC20D je 1.25G SFP modul s 1310nm Dual LC konektorom, pre dvadsiatich kilometrovej single mod spoje s DDM. Moduly sú testované a sú kompatibilné s RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN

15,36 EUR 

bez DPH

18,43 EUR 

s DPH

S-4554LC80D je prodáváno jako pár single mode WDM modulů s Gigabitovou rychlostí, jedním LC konektorem na každé straně a to na vzdálenost až 80 km. Vlnové délky modulů jsou 1490 / 1550 nm a 1550 / 1490 nm.

62,78 EUR 

bez DPH

75,34 EUR 

s DPH

S-55DLC80D je singlemode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 1550nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 80 km. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".

25,44 EUR 

bez DPH

30,53 EUR 

s DPH

S-C47DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1470 nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40 km.

24,43 EUR 

bez DPH

29,32 EUR 

s DPH

S-C49DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1490 nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40 km.

24,43 EUR 

bez DPH

29,32 EUR 

s DPH

S-C51DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1510 nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40 km.

24,43 EUR 

bez DPH

29,32 EUR 

s DPH

S-C53DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1530 nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40 km.

36,41 EUR 

bez DPH

43,69 EUR 

s DPH

S-C55DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1550 nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40 km.

24,43 EUR 

bez DPH

29,32 EUR 

s DPH

S-C57DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1570 nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40 km . Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? Zvýšit efektivitu stávajících optických tras Škálovatelnost a snadnou instalaci d...

24,43 EUR 

bez DPH

29,32 EUR 

s DPH

S-C59DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1590 nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40 km.

24,43 EUR 

bez DPH

29,32 EUR 

s DPH

S-C61DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1610 nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40 km.

24,43 EUR 

bez DPH

29,32 EUR 

s DPH

S-31DLC20D je 1.25G SFP modul s 850nm Dual LC konektorom, pre 550m dlhé Multi mod spoje. Moduly sú testované a sú kompatibilné s RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU CCR1016-

11,56 EUR 

bez DPH

13,87 EUR 

s DPH

MultiMode 10G SFP + modul s 850nm LC konektorom pre spoje do vzdialenosti až 300m. Kompatibility s CCR1036-8G-2S + a CCR1036-8G-2S + EM Data Rate: 10G Distance: 300m Mode: SM Wavelength: 850nm Connector: LC Format: SFP

38,35 EUR 

bez DPH

46,02 EUR 

s DPH

S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilný s väčšinou gigabit SFP portov, ktoré sú k dispozícii na rôznych sieťových zariadeniach. Dodáva sa spoločne s CCR1016-12S-1S +, teraz je k dispozícii aj samostatne. Paramtery a špecifi

19,28 EUR 

bez DPH

23,14 EUR 

s DPH

Pár Single Mode 1.25G SFP modulov pre spoje do vzdialenosti 20km: S-35LC20D (LC konektor, T1310nm/R1550nm, podpora DDM) S-53LC20D (LC konektor, T1550nm/R1310nm, podpora DDM) Kompatibility s: RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UA

46,95 EUR 

bez DPH

56,34 EUR 

s DPH

Media konvertor sa SFP slotom. Vďaka slotu môže pracovať ako s multimode tak aj single mode MiniGBIC moduly. Veľkou prednosťou je podpora PoE napájanie v štandarde 802.3af/at a vonkajšie prevedenie.

26,02 EUR 

bez DPH

31,22 EUR 

s DPH

S+C47DLC10D je singlemode 10G SFP+ CWDM modul s vlnovou délkou 1470 nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10 km.

87,00 EUR 

bez DPH

104,40 EUR 

s DPH

S+C49DLC10D je singlemode 10G SFP+ CWDM modul s vlnovou délkou 1490 nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10 km.

89,97 EUR 

bez DPH

107,96 EUR 

s DPH

K prevádzke nášho webu www.epenta.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...