0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Síťové optické prvky

Cena EUR

EUR
EUR

Dostupnosť



Sklad

Parametrický filter

 

Síťové optické prvky

Ďalšie podkategórie Síťové optické prvky

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
19 produktov
2 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

S-31DLC20D je 1.25G SFP modul s 1310nm Dual LC konektorem, pro dvaceti kilometrové single mod spoje s DDM. Moduly jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR101

17,52 EUR 

bez DPH

21,02 EUR 

s DPH

S-4554LC80D je prodáváno jako pár single mode WDM modulů s Gigabitovou rychlostí, jedním LC konektorem na každé straně a to na vzdálenost až 80 km. Vlnové délky modulů jsou 1490 / 1550 nm a 1550 / 1490 nm.

71,66 EUR 

bez DPH

85,99 EUR 

s DPH

S-55DLC80D je singlemode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 1550nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 80 km. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".

28,90 EUR 

bez DPH

34,68 EUR 

s DPH

S-C51DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1510 nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40 km.

27,75 EUR 

bez DPH

33,30 EUR 

s DPH

S-C53DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1530 nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40 km.

38,41 EUR 

bez DPH

46,09 EUR 

s DPH

S-C55DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1550 nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40 km.

27,75 EUR 

bez DPH

33,30 EUR 

s DPH

S-C57DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1570 nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40 km . Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? Zvýšit efektivitu stávajících optických tras Škálovatelnost a snadnou instalaci d...

27,75 EUR 

bez DPH

33,30 EUR 

s DPH

S-C59DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1590 nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40 km.

27,75 EUR 

bez DPH

33,30 EUR 

s DPH

S-C61DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1610 nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40 km.

27,75 EUR 

bez DPH

33,30 EUR 

s DPH

S-31DLC20D je 1.25G SFP modul s 850nm Dual LC konektorem, pro 550m dlouhé Multi mod spoje. Moduly jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU CCR1016-

13,13 EUR 

bez DPH

15,76 EUR 

s DPH

MultiMode 10G SFP+ modul s 850nm LC konektorem pro spoje do vzdálenosti až 300m. Kompatibilitní s CCR1036-8G-2S+ a CCR1036-8G-2S+EM Data Rate: 10G Distance: 300m Mode: SM Wavelength: 850nm Connector: LC Format: SFP+

43,76 EUR 

bez DPH

52,51 EUR 

s DPH

S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilní s většinou gigabit SFP portů, které jsou k dispozici na různých síťových zařízeních. Dodává se společně s CCR1016-12S-1S +, nyní je k dispozici také samostatně. Paramtery a specifikace Pro

21,87 EUR 

bez DPH

26,24 EUR 

s DPH

Pár Single Mode 1.25G SFP modulů pro spoje do vzdálenosti 20km: S-35LC20D (LC konektor, T1310nm/R1550nm, podpora DDM) S-53LC20D (LC konektor, T1550nm/R1310nm, podpora DDM) Kompatibilitní s: RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-R

53,59 EUR 

bez DPH

64,31 EUR 

s DPH

Media konvertor se SFP slotem. Díky slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly. Velkou předností je podpora PoE napájení ve standardu 802.3af/at a venkovní provedení.

29,53 EUR 

bez DPH

35,44 EUR 

s DPH

S+C61DLC10D je singlemode 10G SFP+ CWDM modul s vlnovou délkou 1610 nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10 km.

95,34 EUR 

bez DPH

114,41 EUR 

s DPH

S+RJ10 je unikátní SFP+ modul, který dokáže komunikovat rychlostí 10Mbps až 10Gbps po ethernetovém kabelu. Zajímavou vlastností je schopnost 1Gbps linku až na vzdálenost 200m při instalaci mezi 2 stejné S+RJ10 moduly.

51,10 EUR 

bez DPH

61,32 EUR 

s DPH

Singlemode SFP/SFP+/SFP28 modul s maximálnou priepustnosťou 25 Gbps, podporujúci aj nižšie rýchlosti 1 Gbps aj 10 Gbps s vlnovou dĺžkou 1310nm a dvoma LC konektormi pre spojenie až na vzdialenosť 10 km.

109,38 EUR 

bez DPH

131,26 EUR 

s DPH

3m pasívny DAC kábel je zakončený modulmi SFP28 = rýchlosť prenosu až 25 GB/s, spätná kompatibilita SFP+ (až 10Gb/s) a SFP (až 1GB/s), vhodný pre kratšie vzdialenosti, prepojenie až 2 zariadení, špecifikácia 25 Gigabit Ethernet, Fibre Channel a SFP+ MSA.

30,40 EUR 

bez DPH

36,48 EUR 

s DPH