0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Skladačky a vkladačky

Skladačky a vkladačky

Najlepšie hračky na precvičenie jemnej motoriky detí i trpezlivosti rodičov. Skladačky alebo vkladacie hračky plnia dvojakú úlohu – deti bavia a zároveň im pomáhajú rozlišovať rôzne tvary. Značkové skladacie alebo vkladacie hračky máme na výber v rôznych prevedeniach za skvelé ceny, s výberom vám radi pomôžeme.

 

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
14 produktov
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Vkladacie puzzle pre najmenšie deti od 12 mesiacov, rozvíjajú koordináciu, koncentráciu, logické uvažovanie, kreatívne myslenie, zmysel pre detail a trpezlivosť, motivujú k samostatnosti a podnecujú zdravú sebadôveru. Certifikované drevo.

7,15 EUR 

bez DPH

8,58 EUR 

s DPH

Vzdelávacia drevená hračka uvádza deti do sveta rôznych tvarov, farieb a textúr. Pomáha rozvíjať obratnosť a koncentráciu. Vyrobené z vysoko kvalitných zodpovedne získaných materiálov.

12,74 EUR 

bez DPH

15,29 EUR 

s DPH

Navliekanie drevených korálkov na tyčky podľa predlôh. Motoricko-didaktická hra, ktorá nenásilnou formou učí deti rozoznávať základné farby a tvary.

24,40 EUR 

bez DPH

29,28 EUR 

s DPH

Desať kartónových skladacích kociek s peknými ilustráciami Michelle Carlslund. Rozvíjajú koordináciu ruka-oko a zručnosť detí.

15,67 EUR 

bez DPH

18,80 EUR 

s DPH

Vzdelávacia drevená hračka prispieva nielen k vývoju detskej motoriky, ale aj k výučbe prvého počítania, poznávania farieb a tvarov. Obsahuje 17 hracích dielov.

10,45 EUR 

bez DPH

12,54 EUR 

s DPH

Didaktická hračka, odporúčaný vek 3+, 5 rôzne veľkých kociek s otvorom a 5 geometrických útvarov na vkladanie, rozvoj základných znalostí, jemnej motoriky, zmyslov a predstavivosti, stavba veže od najväčšej kocky po najmenšiu. Prírodné drevo.

8,45 EUR 

bez DPH

10,14 EUR 

s DPH

Farebné kocky radu ABC v vedierku s vekom s tromi rôznymi otvormi na vkladanie kociek podľa tvaru potešia deti už od 1 roka. Vkladačka prirodzenou cestou podnecuje k precvičovaniu zmyslového vnímania a jemnej motoriky.

6,32 EUR 

bez DPH

7,58 EUR 

s DPH

Hrací set radu ABC pre deti od 1 roku obsahuje vkladací box, pyramídu z krúžkov a pyramídu z téglikov. 18 kusov, vhodné pre deti od 12 mesiacov.

14,36 EUR 

bez DPH

17,23 EUR 

s DPH

Nechajte deti objavovať dúhový svet roztomilých cirkusových zvierat výtvarníka Andyho Westface, so súpravou jedinečných stohovateľných kociek. Vďaka stohovaciemu prevedeniu je hračka veľmi skladná, zároveň ale umožňuje postaviť až 87 cm vysokú vežu.

14,97 EUR 

bez DPH

17,96 EUR 

s DPH

Súprava 3 farebných veží na drevenom stojane, odporúčaný vek 3+, navliekanie rôznorodých dielikov na tyče, hračka naučí deti vnímať farby, rozdielne veľkosti i tvary, povzbudí detskú kreativitu, rozvíja logické uvažovanie aj jemnú motoriku.

13,95 EUR 

bez DPH

16,74 EUR 

s DPH

Drevená kocka s tvarmi Medvedíka Pú je určená pre deti od jedného roka a slúži na vkladanie tvarov. Drevená kocka má po stranách rôzne otvory, do ktorých sa deti pokúšajú prestrčiť ten správny tvar. Táto hračka podporuje rozvoj jemnej motoriky.

15,93 EUR 

bez DPH

19,12 EUR 

s DPH

Drevená kocka s tvarmi Mickey Mouse je určená pre deti od jedného roka a slúži na vkladanie tvarov. Drevená kocka má po stranách rôzne otvory, do ktorých sa deti pokúšajú prestrčiť ten správny tvar.

15,93 EUR 

bez DPH

19,12 EUR 

s DPH

Drevená pestrofarebná hračka, 1 farma a 10 zvieratiek. Vkladacie otvory pre každé zo zvieratiek rôznych tvarov, pokusy o umiestnenie zvieratiek dovnútra domčeka rozvíja motorické schopnosti a inteligenciu vášho dieťaťa. Značka francúzskej agentúry ADEME.

27,05 EUR 

bez DPH

32,46 EUR 

s DPH

Vkladacie puzzle pre najmenšie deti od 18 mesiacov, hračka podnecuje k objavovaniu a precvičovaniu jemnej motoriky aj sluchu, každý dielik v sebe ukrýva hrkálku, pestrofarebný motív džungle od výtvarníka Andyho Westface. Certifikované drevo.

14,97 EUR 

bez DPH

17,96 EUR 

s DPH