0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Skladačky a vkladačky

Skladačky a vkladačky

Najlepšie hračky na precvičenie jemnej motoriky detí i trpezlivosti rodičov. Skladačky alebo vkladacie hračky plnia dvojakú úlohu – deti bavia a zároveň im pomáhajú rozlišovať rôzne tvary. Značkové skladacie alebo vkladacie hračky máme na výber v rôznych prevedeniach za skvelé ceny, s výberom vám radi pomôžeme.

 

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
16 produktov
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Roztomilá motorická vkladačka značky Le Toy Van kolekcie Petilou. Pomôže deťom naučiť sa rozoznávať farby a tvary zábavnou formou. Deväť kociek, každá má iný tvar a funkciu. Vyrobená z udržateľného dreva, maľovaná netoxickými farbami.

25,05 EUR 

bez DPH

30,06 EUR 

s DPH

Vzdelávacia drevená hračka uvádza deti do sveta rôznych tvarov, farieb a textúr. Pomáha rozvíjať obratnosť a koncentráciu. Vyrobené z vysoko kvalitných zodpovedne získaných materiálov.

11,66 EUR 

bez DPH

13,99 EUR 

s DPH

Navliekanie drevených korálkov na tyčky podľa predlôh. Motoricko-didaktická hra, ktorá nenásilnou formou učí deti rozoznávať základné farby a tvary.

23,04 EUR 

bez DPH

27,65 EUR 

s DPH

Pestrofarebné drevené magnetky s motívmi dopravy, ideálne pre rozvoj detskej fantázie a jemnej motoriky, rozpoznávanie rôznych farieb, tvarov a dopravných prostriedkov. Dieliky sú veľké 3 až 5 cm, minimálne riziko ich vdýchnutia alebo prehltnutia.

9,66 EUR 

bez DPH

11,59 EUR 

s DPH

Desať kartónových skladacích kociek s peknými ilustráciami Michelle Carlslund. Rozvíjajú koordináciu ruka-oko a zručnosť detí.

12,35 EUR 

bez DPH

14,82 EUR 

s DPH

Didaktická hračka Dúhový panáčik pre deti od 1 roka. 7 rôzne veľkých farebných koliesok rôznej veľkosti. Pri hraní s touto hračkou si deti precvičujú jemnú motoriku, logické myslenie, odhad, trpezlivosť, rozoznávanie farieb i mnoho ďalších zručností.

9,99 EUR 

bez DPH

11,99 EUR 

s DPH

Pestrofarebné drevené magnetky s motívmi farmy a zvieratiek, ideálne pre rozvoj detskej fantázie a jemnej motoriky, rozpoznávanie rôznych farieb, tvarov a zvierat. Dieliky sú veľké 3 až 5 cm, minimálne riziko ich vdýchnutia alebo prehltnutia.

9,66 EUR 

bez DPH

11,59 EUR 

s DPH

Vzdelávacia drevená hračka prispieva nielen k vývoju detskej motoriky, ale aj k výučbe prvého počítania, poznávania farieb a tvarov. Obsahuje 17 hracích dielov.

9,66 EUR 

bez DPH

11,59 EUR 

s DPH

Nechejte děti objevovat duhový svět roztomilých cirkusových zvířat výtvarníka Andyho Westface, se soupravou jedinečných stohovatelných kostek. Díky stohovacímu provedení je hračka velmi skladná, zároveň ale umožňuje postavit až 87 cm vysokou věž.

12,85 EUR 

bez DPH

15,42 EUR 

s DPH

Sada 3 barevných věží na dřevěném stojánku, doporučený věk 3+, navlékání různotvarých dílků na tyče, hračka naučí děti vnímat barvy, rozdílné velikosti i tvary, povzbudí dětskou kreativitu i chuť objevovat, rozvíjí logické uvažování i jemnou motoriku.

13,36 EUR 

bez DPH

16,03 EUR 

s DPH

Drevená kocka s tvarmi Medvedíka Pú je určená pre deti od jedného roka a slúži na vkladanie tvarov. Drevená kocka má po stranách rôzne otvory, do ktorých sa deti pokúšajú prestrčiť ten správny tvar. Táto hračka podporuje rozvoj jemnej motoriky.

15,76 EUR 

bez DPH

18,91 EUR 

s DPH

Drevená kocka s tvarmi Mickey Mouse je určená pre deti od jedného roka a slúži na vkladanie tvarov. Drevená kocka má po stranách rôzne otvory, do ktorých sa deti pokúšajú prestrčiť ten správny tvar.

15,76 EUR 

bez DPH

18,91 EUR 

s DPH

Farebný vkladací valec značky Small Foot by Legler. Poteší krásnymi farbami, rozvíja hmatové a zmyslové zručnosti. Vhodné pre deti od 1 roka.

17,06 EUR 

bez DPH

20,47 EUR 

s DPH

Motorická archa zvierat značky Vilac je ideálna pre trénovanie úchopu, poznávanie tvarov, farieb a zvierat. Hračky sú vyrábané ekologicky. Archa obsahuje 9 ks zvieratiek. Vhodné od 18m+

20,90 EUR 

bez DPH

25,08 EUR 

s DPH

Pestrofarebná didaktická hračka obsahuje 6 kociek rôznej veľkosti a 6 zvieratiek – pes, mačka, veverička, korytnačka, ryba a papagáj. Veža z kociek sa stavia od najväčšej po najmenšiu. Odporúčaný vek +. Recyklovaný papier a kartón, certifikované drevo.

18,01 EUR 

bez DPH

21,61 EUR 

s DPH

Drevená pestrofarebná hračka, 1 farma a 10 zvieratiek. Vkladacie otvory pre každé zo zvieratiek rôznych tvarov, pokusy o umiestnenie zvieratiek dovnútra domčeka rozvíja motorické schopnosti a inteligenciu vášho dieťaťa. Značka francúzskej agentúry ADEME.

27,04 EUR 

bez DPH

32,45 EUR 

s DPH