0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Školské vybavenie

Školské vybavenie

Hľadáte výbavu pre deti na prvom stupni základnej školy alebo pre deti do škôlky? Vyberte im pekné a praktické vrecúško na prezuvky alebo batôžtek s plyšákom, ktorý ich bude sprevádzať pri prvých škôlkových a školských výpravách.

 

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
58 produktov
4 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Malý batoh, 3D motív animovaného seriálu Labková patrola (Paw Patrol), dizajn so psími záchranármi v zložení Marshall, Rubble a Chase, 2 nastaviteľné ramenné popruhy, vrchné pútko, predné a zadné vrecko na zips. Plne umývateľný polyester. Svetlomodrá.

11,05 EUR 

bez DPH

13,26 EUR 

s DPH

Cestovný batoh na kolieskach, motív animovaného seriálu Labková patrola, dizajn so psími záchranármi v zložení Marshall, Rubble a Chase, 2 nastaviteľné polstrované popruhy, vrchné pútko, vrecko s uzatváraním na zips. Plne umývateľný polyester. Mix farieb.

17,43 EUR 

bez DPH

20,92 EUR 

s DPH

Veľké vrecko na prezuvky či cvičebný úbor, motív animovaného seriálu Labková patrola, dizajn so psími záchranármi v zložení Marshall, Rubble a Chase, uzatváranie jednoduchým stiahnutím šnúrok, nízka hmotnosť. Plne umývateľný polyester.

6,00 EUR 

bez DPH

7,20 EUR 

s DPH

Cestovný či školský plecniak s motívom Spider-Mana a pavúkovou grafikou, 2 nastaviteľné polstrované popruhy, vrchné pútko, zadné, predné aj bočné vrecká na zips, jazdec so znakom tohto superhrdinu. Plne umývateľný polyester.

28,93 EUR 

bez DPH

34,72 EUR 

s DPH

Školský peračník pre písacie potreby všetkého druhu, fantastický motív Spider-Mana s grafikou pavúka, uzatváranie na zips, jazdec so znakom tohto najobľúbenejšieho superhrdinu. Plne umývateľný polyester.

5,88 EUR 

bez DPH

7,06 EUR 

s DPH

Malý batoh s motívom seriálu Labková patrola, vhodný na výlety či do škôlky, design so psími záchranármi v zložení Marshall, Rubble a Chase, 2 nastaviteľné ramenné popruhy, vrchné pútko, vrecko s uzatváraním na zips. Plne umývateľný polyester.

5,22 EUR 

bez DPH

6,26 EUR 

s DPH

Taška cez rameno, motív animovaného seriálu Labková patrola, dizajn so psími záchranármi v zložení Marshall, Rubble a Chase, nastaviteľný ramenný popruh, vrchné pútko, vrecko na zips. Plne umývateľný polyester. Svetlomodrá a červená farba.

9,73 EUR 

bez DPH

11,68 EUR 

s DPH

Taška cez rameno, motív animovaného seriálu Labková patrola, dizajn so psími záchranármi v zložení Marshall, Rubble a Chase, nastaviteľný ramenný popruh, vrchné pútko, vrecko na zips. Plne umývateľný polyester. Tmavo a svetlo modrá farba.

9,73 EUR 

bez DPH

11,68 EUR 

s DPH

Cestovný či školský plecniak s motívom populárnej sandboxovej hry Minecraft, dizajn s obľúbenou hrateľnou postavičkou menom Alex, 2 nastaviteľné ramenné popruhy, vrchné pútko, 2 vrecká s uzatváraním na zips. Plne umývateľný polyester.

15,05 EUR 

bez DPH

18,06 EUR 

s DPH

Školský peračník s kúzelným motívom Harryho Pottera, vhodný pre fanúšikov knižného, filmového i herného sveta Wizarding World, veľký erb Chrabromil, leví vzor v čiernej farbe, jazdec v tvare Chrabromilského leva. Plne umývateľný polyester.

6,23 EUR 

bez DPH

7,48 EUR 

s DPH

Cestovný batoh s kúzelným motívom Harryho Pottera, farby a erb Chrabromil, 2 nastaviteľné polstrované popruhy, vrchné pútko, 2 vrecká so zipsom, jazdec v tvare Chrabromilského leva. Plne umývateľný polyester. Šedá, čierna, červená a zlatisto žltá farba.

16,42 EUR 

bez DPH

19,70 EUR 

s DPH

Cestovný či školský plecniak s motívom Jurského sveta, fantastická dinosaurie grafika - T-Rex, pteranodon či brontosaurus, 2 nastaviteľné polstrované popruhy, vrchné pútko, 2 vrecká s uzatváraním na zips. Plne umývateľný polyester. Zelená a béžová.

15,05 EUR 

bez DPH

18,06 EUR 

s DPH

Malé vrecko na prezuvky či cvičebný úbor, motív animovanej duológie Ľadové kráľovstvo (Frozen), dizajn s hlavnými hrdinkami Elsou a Annou, uzatváranie jednoduchým stiahnutím šnúrok, nízka hmotnosť. Plne umývateľný polyester. Ružová a modrá farba.

5,68 EUR 

bez DPH

6,82 EUR 

s DPH

Taška cez rameno s motívom bájneho jednorožca, vhodná na cesty, na výlety aj pre školskú výučbu, nastaviteľný ramenný popruh, vrchné pútko, vrecko na zips s ozdobnou brmbolcom a mašľou. Plne umývateľný polyester.

7,91 EUR 

bez DPH

9,49 EUR 

s DPH

Školský peračník pre písacie potreby všetkého druhu, fantastický motív jednorožca, klasické uzatváranie na zips, jazdec s ozdobným brmbolcom a mašľou. Plne umývateľný polyester. Ružovo-strieborné prevedenie, modré, fialové a biele farebné akcenty.

5,55 EUR 

bez DPH

6,66 EUR 

s DPH

Veľké vrecko na prezuvky či cvičebný úbor, motív so psími záchranármi z Labkovej patroly – Marshall, Rubble a Chase, dinosaury na pozadí, uzatváranie jednoduchým stiahnutím šnúrok, nízka hmotnosť. Plne umývateľný polyester. Tmavo a svetlo modrá farba.

5,70 EUR 

bez DPH

6,84 EUR 

s DPH

Malá taška cez rameno, krásny motív s postavičkami Mimoňov z kultovej animovanej trilógie Ja, zloduch, nastaviteľný ramenný popruh, vrchné pútko, hlavné vrecko na zips. Plne umývateľný polyester. Žltá, modrá a čierna farba.

9,59 EUR 

bez DPH

11,51 EUR 

s DPH

Ramenná taška s motívom Minnie Mouse a kocúra Figara, vhodná na cesty, na výlety aj pre školskú výučbu, nastaviteľný popruh cez rameno, vrchné pútko, vrecko s uzatváraním na zips. Plne umývateľný polyester.

9,59 EUR 

bez DPH

11,51 EUR 

s DPH