0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Školské vybavenie

Školské vybavenie

Hľadáte výbavu pre deti na prvom stupni základnej školy alebo pre deti do škôlky? Vyberte im pekné a praktické vrecúško na prezuvky alebo batôžtek s plyšákom, ktorý ich bude sprevádzať pri prvých škôlkových a školských výpravách.

 

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
16 produktov
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Batoh s oblíbenou dětskou postavičkou Bingem. Nastavitelné ramenní popruhy a poutko na zavěšení. V batůžku jsou kostky Baby Blocks pro nejmenší a kartičky postaviček z oblíbeného dětského seriálu.

13,66 EUR 

bez DPH

16,39 EUR 

s DPH

Vrecko s motívom seriálu Tlapkova patrola pre školskú dochádzku i voľnočasové aktivity, slúži pre uloženie a prenos tenisiek, botasiek, papučiek či cvičebného úboru, uzatváranie jednoduchým stiahnutím šnúrok. Plne umývateľný polyester. Mix farieb.

5,31 EUR 

bez DPH

6,37 EUR 

s DPH

Vrecko s Elsou a Annou z animovanej duologie Frozen pre školskú dochádzku i voľnočasové aktivity, slúži pre uloženie a prenos tenisiek, botasiek, papučiek či cvičebného úboru, uzatváranie jednoduchým stiahnutím šnúrok. Plne umývateľný polyester.

5,31 EUR 

bez DPH

6,37 EUR 

s DPH

Vrecko s motívom jednorožca pre školskú dochádzku i voľnočasové aktivity všetkého druhu, slúži pre uloženie a prenos tenisiek, botasiek, papučiek či cvičebného úboru, uzatváranie jednoduchým stiahnutím šnúrok. Plne umývateľný polyester. Mix farieb.

4,61 EUR 

bez DPH

5,53 EUR 

s DPH

Vrecko s motívom animovaného snímku Minions pre školskú dochádzku i voľnočasové aktivity, slúži pre uloženie a prenos tenisiek, botasiek, papučiek či cvičebného úboru, uzatváranie jednoduchým stiahnutím šnúrok. Plne umývateľný polyester. Žltá farba.

5,31 EUR 

bez DPH

6,37 EUR 

s DPH

Vrecko s motívom Minnie Mouse od Walta Disneyho pre školskú dochádzku i voľnočasové aktivity, slúži pre uloženie a prenos tenisiek, botasiek, papučiek či cvičebného úboru, uzatváranie jednoduchým stiahnutím šnúrok. Plne umývateľný polyester. Ružová.

5,31 EUR 

bez DPH

6,37 EUR 

s DPH

Sáčok s Bleskom McQueenom z animovanej trilógie Cars pre školskú dochádzku i voľnočasové aktivity, slúži pre uloženie a prenos tenisiek, botasiek, papučiek či cvičebného úboru, uzatváranie jednoduchým stiahnutím šnúrok. Plne umývateľný polyester.

5,31 EUR 

bez DPH

6,37 EUR 

s DPH

Vrecko s motívom Mickeyho Mouse od Walta Disneyho pre školskú dochádzku i voľnočasové aktivity, slúži pre uloženie a prenos tenisiek, botasiek, papučiek či cvičebného úboru, uzatváranie jednoduchým stiahnutím šnúrok. Plne umývateľný polyester. Mix farieb.

5,31 EUR 

bez DPH

6,37 EUR 

s DPH

Pestrofarebný batoh pre malých školákov a predškolákov s obrázkom obľúbeného animovaného myšiaka Mickey mouse. Priestorné vrecko na zips. Nastaviteľné ramenné popruhy. Uško pre prenášanie v ruke.

10,25 EUR 

bez DPH

12,30 EUR 

s DPH

Pestrofarebný batoh pre malých školákov a predškolákov s motívom obľúbeného animovaného filmu Autá. Priestorné vrecko na zips. Nastaviteľné ramenné popruhy. Uško pre prenášanie v ruke.

10,66 EUR 

bez DPH

12,79 EUR 

s DPH

Čierny batoh pre malých školákov a predškolákov s motívom obľúbených filmových super hrdinov Avengers. Hlavné a predné vrecko na zips. Nastaviteľné ramenné popruhy. Uško na prenášanie v ruke.

12,66 EUR 

bez DPH

15,19 EUR 

s DPH

Detský batôžtek G21 s medvedími ušami je vyrobený z kvalitných textilných materiálov, ktoré sú príjemné na dotyk i pohodlné na údržbu. Batôžtek má malú prednú kapsičku, do ktorej sa pohodlne zmestia všetky malé detské poklady.

8,08 EUR 

bez DPH

9,70 EUR 

s DPH

Batôžtek G21 s plyšovou žirafou je vyrobený z kvalitných textilných materiálov, ktoré sú príjemné na dotyk i pohodlné na údržbu. Plyšová žirafa je zasunutá do roztomilých nohavičiek na suchý zips, z ktorých ju môžete ľahko vybrať.

11,33 EUR 

bez DPH

13,60 EUR 

s DPH

Detský batôžtek G21 je vyrobený z kvalitných textilných materiálov, ktoré sú príjemné na dotyk i pohodlné na údržbu. Batôžtek má malú prednú kapsičku, do ktorej sa pohodlne zmestia všetky malé detské poklady. Na zipsoch sú chlpaté brmbolce.

8,08 EUR 

bez DPH

9,70 EUR 

s DPH

Detský batôžtek G21 s plyšovou žirafou je vyrobený z kvalitných textilných materiálov, ktoré sú príjemné na dotyk i pohodlné na údržbu. Na batôžku je našitá roztomilá plyšová žirafa, ktorú nemožno z batohu zložiť.

8,08 EUR 

bez DPH

9,70 EUR 

s DPH

Batôžtek G21 s plyšovou sovičkou je vyrobený z kvalitných textilných materiálov, ktoré sú príjemné na dotyk i pohodlné na údržbu. Plyšová sovička je zasunutá do plyšového hniezda, z ktorého ju môžete ľahko vybrať.

9,75 EUR 

bez DPH

11,70 EUR 

s DPH