0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Sodastream príslušenstvo

Sodastream príslušenstvo

Náhradné bombičky na Sodastream aj fľaše na Sodastream vám dodáme rýchlo a spoľahlivo. Viete, že jedna Sodastream bombička vyrobí až 80 litrov domácej bublinkovej limonády? Fľaše na sodastream sú na opakované použitie, vyberte si elegantnú sklenenú fľašu na pitie alebo farebné fľaše na Sodastream a ďalšie príslušenstvo a doplnky pre Sodastream.

 

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
17 produktov
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Sklenená fľaša, kompatibilná s výrobníkom sódovky Sodastream Duo. Môžete ju umývať v umývačke riadu. Praktický uzáver. Objem 1 l.

9,78 EUR 

bez DPH

11,74 EUR 

s DPH

Bombička s náplňou potravinárskeho CO2. Bombička bez závitu, ľahké uchytenie k výrobníku. Kompatibilný s výrobníkmi sódovky Sodastream Art Black, Duo Black, Terra Black, Terra Red, Terra White. 1 bombička vystačí na výrobu až 80 l perlivej vody.

29,66 EUR 

bez DPH

35,59 EUR 

s DPH

Dve fľaše v tomto balení môžete podľa potreby použiť pre perlivú aj neperlivú vodu. S ľúbivou potlačou Cocktail Party vyzerajú veľmi elegantne. Hermetický uzáver. Vyrobené z nezávadného materiálu.

9,43 EUR 

bez DPH

11,32 EUR 

s DPH

My Only Bottle – nový rad spoločenských fliaš SodaStream vyrobený z Tritanu, ktorý pripomína sklo. Špeciálny plastový materiál nespája žiadne pachy, nežltne, je veľmi odolný, UV rezistentný a neobsahuje BPA a iné škodlivé látky. Objem 0,6 l.

10,37 EUR 

bez DPH

12,44 EUR 

s DPH

Limitovaná edícia fľaše typu Jet v dizajne Pepsi. Objem 1 liter. Kompatibilný so všetkými výrobníkmi SodaStream, ktoré využívajú plastové fľaše. Hermetické skrutkovacie viečko.

6,29 EUR 

bez DPH

7,55 EUR 

s DPH

Limitovaná edícia fľaše typu Fuse v dizajne Pepsi. Objem 1 liter. Kompatibilný s výrobníkmi Sodastream Spirit. Hermetické skrutkovacie viečko.

6,29 EUR 

bez DPH

7,55 EUR 

s DPH

Limitovaná edícia dvoch fliaš v balení DUO pack typu JET v dizajne Pepsi MAX a 7UP. Hermetický uzáver. Vyrobené z nezávadného materiálu. Objem 2x 1 liter.

10,45 EUR 

bez DPH

12,54 EUR 

s DPH

Limitovaná edícia neoprénového obalu Sodastream s dizajnom Pepsi Max a farebnými pruhmi. Praktické pútko pre jednoduché nosenie so sebou. Jeden z 5 unikátnych dizajnov. Navrhnutý pre 1 l fľaše SodaStream Fuse. Udrží nápoj dlhšie studený / teplý.

6,73 EUR 

bez DPH

8,08 EUR 

s DPH

Fľaša typu Fuse pre výrobníky perlivej vody. Atraktívny dizajn v nerezovom prevedení. Objem 1 liter. Kompatibilná s výrobníkmi Sodastream – Source, Play, Spirit a Power.

11,51 EUR 

bez DPH

13,81 EUR 

s DPH

Sada 3 nápojových fliaš pre výrobníky domácej perlivej vody SodaStream. Atraktívny dizajn poteší na jedálenskom stole rodinu i hostí. Elegantný Pepsi dizajn. Objem 1 liter. Zdravotne nezávadný materiál šetrný k prírode.

14,37 EUR 

bez DPH

17,24 EUR 

s DPH

Sada 3 tlakových nápojových fliaš pre výrobníky domácej perlivej vody SodaStream. Atraktívne farebné prevedenie poteší na jedálenskom stole rodinu i hostí. Elegantný čierno-biely dizajn. Objem 1 liter. Zdravotne nezávadný materiál šetrný k prírode.

14,37 EUR 

bez DPH

17,24 EUR 

s DPH

Dve fľaše v tomto balení môžete podľa potreby použiť pre perlivú aj neperlivú vodu. S ľúbivou potlačou „Kvety v zime“ vyzerajú veľmi elegantne. Majú životnosť až 3 roky. Hermetický uzáver. Vyrobené z neškodného materiálu.

10,45 EUR 

bez DPH

12,54 EUR 

s DPH

Sada 3 ks tlakových nápojových fliaš s objemom 1 liter pre výrobníky domácej perlivej vody SodaStream. Zdravotne nezávadný plast bez BPA.

14,37 EUR 

bez DPH

17,24 EUR 

s DPH

Krásna sklenená fľaša je určená len pre výrobníky sódy značky Sodastream modelu Penguin / Crystal. Pozdĺžne dizajnové ryhovanie ozvláštni váš stôl. Objem 0,7 litra. Hermetický uzáver. Možno umývať v umývačke riadu.

8,72 EUR 

bez DPH

10,46 EUR 

s DPH

Čistiace tablety pre fľaše SodaStream. Balenie obsahuje 10 kusov tabliet. Zbavíte fľaše zápachu, zafarbenia a zároveň ich vydezinfikujete.

5,39 EUR 

bez DPH

6,47 EUR 

s DPH

Rezervná bombička CO2 samostatná značky SodaStream. S kapacitou až na 70 litrov perlivej vody.

25,70 EUR 

bez DPH

30,84 EUR 

s DPH

Sada 2 ks tlakových nápojových fliaš JET pre výrobníky domácej perlivej vody SodaStream. Vyrobené zo zdravotne nezávadného plastu bez BPA. Objem 2 x 1 liter. Tlaku odolná fľaša určená k opakovanému sýteniu. Atraktívne farebné prevedenie.

10,16 EUR 

bez DPH

12,19 EUR 

s DPH