0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Sous vide

Sous vide

Hľadáte skvelý varič pre sous-vide prípravu jedál? Prezrite si sous-vide G21 Akura a Maestro s WiFi a chytrou aplikáciou, plnou receptov. Vynikajúci sous-vide varič vám bez obáv z pripálenia pripraví špeciality aj obľúbené bežné jedlá, teraz vo vyššej kvalite, s lepšou chuťou, vôňou i vzhľadom. Pri sous-vide príprave navyše ušetríte čas aj financie, sous-vide varenie určite stojí za pozornosť aj za vyskúšanie. Za pozornosť stoja aj tipy pre sous-vide.

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
6 produktov
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Elegantný a dokonalý sous-vide varič G21 Maestro s WiFi ovládaním cez mobilnú aplikáciu s receptami využijete pre zdravé varenie s plnou a dokonalou chuťou aj vôňou. Vyberte recept, pripravte suroviny a odošlite pokyn–o zvyšok sa varič postará sám.

116,25 EUR 

bez DPH

139,50 EUR 

s DPH

Pre zdravé varenie s plnou a dokonalou chuťou i vôňou potravín použite pomalý varič Sous vide G21 Akura s WiFi ovládaním cez mobilnú aplikáciu s receptami. Vyberte recept, pripravte suroviny a odošlite pokyn – čas i teplotu varenia si varič nastaví sám.

95,75 EUR 

bez DPH

114,90 EUR 

s DPH

7l nádoba pre varenie metódou Sous Vide zabraňuje vyparovaniu vody, pomáha lepšie udržiavať teplotu a zamedzí nežiaducim tepelným stratám. Nádoba je z polykarbonátu v čírej farbe.

22,92 EUR 

bez DPH

27,50 EUR 

s DPH

12l nádoba pre varenie metódou Sous Vide zabraňuje vyparovaniu vody, pomáha lepšie udržiavať teplotu a zamedzí nežiaducim tepelným stratám. Nádoba je z polykarbonátu v čírej farbe.

32,42 EUR 

bez DPH

38,90 EUR 

s DPH

Sous-vide vychytávka – držiak a oddeľovač vreciek so zavakuovanými surovinami pre sous-vide varenie. Jednoduchý a praktický sous-vide doplnok varenia udrží balíky oddelene od seba a zrýchli prípravu sous-vide pokrmov.

18,25 EUR 

bez DPH

21,90 EUR 

s DPH

Pomôcka pre sous-vide varenie – izolačné guličky G21, ktoré zadržiavajú teplo vo vode pri sous-vide varení. Príprava sous-vide špecialít je tak ešte efektívnejšia a úspornejšia. 100 ks v balení.

12,25 EUR 

bez DPH

14,70 EUR 

s DPH