0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

Dostupnosť



Sklad

Parametrický filter

 

Spojky optické

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
16 produktov
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Spojka Fibrlok ™ II 2539 pre vlákna s 250 mikrometrov a 900 mikrometrov tesným plášťom zlučuje spojku 3M Fibrlok ™ II 2529, aktivačný nástroj a úchyt v jednej zostave. Umožňuje rýchlu inštaláciu v prevádzke bez samostatného montážneho nástroja alebo spo

10,08 EUR 

bez DPH

12,10 EUR 

s DPH

Fibrlok ™ II 2529 univerzálna optická mechanická spojka je vyvinutá pre mechanické spájanie optických vlákien o priemere primárnej ochrany od 250 mikrometrov do 900 mikrometrov. Spojka je určená pre spájanie jednovidových a vícevidových optických vlák

7,57 EUR 

bez DPH

9,08 EUR 

s DPH

Spojka je určená pre spojenie dvoch konektorov ST pre singlemode vlákna.

0,64 EUR 

bez DPH

0,77 EUR 

s DPH

Spojka je určená pre spojenie dvoch konektorov ST.

0,59 EUR 

bez DPH

0,71 EUR 

s DPH

Spojka je určená pre spojenie dvoch konektorov SC pre singlemode vlákna.

0,50 EUR 

bez DPH

0,60 EUR 

s DPH

Spojka je určená pre spojenie dvoch konektorov SC.

0,59 EUR 

bez DPH

0,71 EUR 

s DPH

Spojka je určená pre spojenie dvoch konektorov SC pre singlemode vlákna.

0,86 EUR 

bez DPH

1,03 EUR 

s DPH

Spojka je určená pre spojenie dvoch konektorov SC.

1,63 EUR 

bez DPH

1,96 EUR 

s DPH

Spojka je určená pre spojenie dvoch konektorov LC pre singlemode vlákna.

0,98 EUR 

bez DPH

1,18 EUR 

s DPH

Duplexní optická spojka pro konektory LC s broušením APC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů.

1,00 EUR 

bez DPH

1,20 EUR 

s DPH

Optická spojka quad pro konektory LC s broušením APC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů.

2,49 EUR 

bez DPH

2,99 EUR 

s DPH

Duplexní optická spojka pro konektory SC s broušením APC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů.

0,60 EUR 

bez DPH

0,72 EUR 

s DPH

Simplexní optická spojka pro konektory SC s broušením APC, singlemode. Slouží pro propojení například dvou optických patch cordů.

0,40 EUR 

bez DPH

0,48 EUR 

s DPH

Optická spojka quad pro konektory LC s broušením UPC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů.

2,49 EUR 

bez DPH

2,99 EUR 

s DPH

Adaptér, vďaka ktorému vložíte SC alebo LC duplex spojku do bežného modulárneho patchpanel

0,57 EUR 

bez DPH

0,68 EUR 

s DPH

Spojka je určená pre spojenie dvoch konektorov LC.

1,25 EUR 

bez DPH

1,50 EUR 

s DPH

 

K prevádzke nášho webu www.epenta.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...