0
Váš nákupný košík je prázdny.

221 201 178

Po - Pá: 8:30 - 17:30

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

Dostupnosť



Sklad

Parametrický filter

 

Spojky optické

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
16 produktov
1 stránka

Položek na stránku:

 
 

Spojka Fibrlok ™ II 2539 pre vlákna s 250 mikrometrov a 900 mikrometrov tesným plášťom zlučuje spojku 3M Fibrlok ™ II 2529, aktivačný nástroj a úchyt v jednej zostave. Umožňuje rýchlu inštaláciu v prevádzke bez samostatného montážneho nástroja alebo spo

10,05 EUR 

bez DPH

12,06 EUR 

s DPH

Fibrlok ™ II 2529 univerzálna optická mechanická spojka je vyvinutá pre mechanické spájanie optických vlákien o priemere primárnej ochrany od 250 mikrometrov do 900 mikrometrov. Spojka je určená pre spájanie jednovidových a vícevidových optických vlák

6,33 EUR 

bez DPH

7,60 EUR 

s DPH

Spojka je určená pre spojenie dvoch konektorov ST pre singlemode vlákna.

0,73 EUR 

bez DPH

0,88 EUR 

s DPH

Spojka je určená pre spojenie dvoch konektorov ST.

0,67 EUR 

bez DPH

0,80 EUR 

s DPH

Spojka je určená pre spojenie dvoch konektorov SC pre singlemode vlákna.

0,50 EUR 

bez DPH

0,60 EUR 

s DPH

Spojka je určená pre spojenie dvoch konektorov SC.

0,67 EUR 

bez DPH

0,80 EUR 

s DPH

Spojka je určená pre spojenie dvoch konektorov SC pre singlemode vlákna.

1,08 EUR 

bez DPH

1,30 EUR 

s DPH

Spojka je určená pre spojenie dvoch konektorov SC.

0,70 EUR 

bez DPH

0,84 EUR 

s DPH

Spojka je určená pre spojenie dvoch konektorov LC pre singlemode vlákna.

1,30 EUR 

bez DPH

1,56 EUR 

s DPH

Duplexní optická spojka pro konektory LC s broušením APC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů.

1,02 EUR 

bez DPH

1,22 EUR 

s DPH

Optická spojka quad pro konektory LC s broušením APC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů.

2,51 EUR 

bez DPH

3,01 EUR 

s DPH

Duplexní optická spojka pro konektory SC s broušením APC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů.

0,62 EUR 

bez DPH

0,74 EUR 

s DPH

Simplexní optická spojka pro konektory SC s broušením APC, singlemode. Slouží pro propojení například dvou optických patch cordů.

0,40 EUR 

bez DPH

0,48 EUR 

s DPH

Optická spojka quad pro konektory LC s broušením UPC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů.

2,51 EUR 

bez DPH

3,01 EUR 

s DPH

Adaptér, vďaka ktorému vložíte SC alebo LC duplex spojku do bežného modulárneho patchpanel

0,56 EUR 

bez DPH

0,67 EUR 

s DPH

Spojka je určená pre spojenie dvoch konektorov LC.

1,34 EUR 

bez DPH

1,61 EUR 

s DPH

 
 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Spec. nabídka

  • BLAVA

    - Bratislava
  • je skladom

    k dispozícii do 48 hodin

    čiastočne skladom

    Vypredané

    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  
    zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
  •  
    hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)

K prevádzke nášho webu www.epenta.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...