0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pá: 8:30 - 17:30

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

Dostupnosť



Sklad

Parametrický filter

 

Spojky optické

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
16 produktov
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Spojka Fibrlok ™ II 2539 pre vlákna s 250 mikrometrov a 900 mikrometrov tesným plášťom zlučuje spojku 3M Fibrlok ™ II 2529, aktivačný nástroj a úchyt v jednej zostave. Umožňuje rýchlu inštaláciu v prevádzke bez samostatného montážneho nástroja alebo spo

9,68 EUR 

bez DPH

11,62 EUR 

s DPH

Fibrlok ™ II 2529 univerzálna optická mechanická spojka je vyvinutá pre mechanické spájanie optických vlákien o priemere primárnej ochrany od 250 mikrometrov do 900 mikrometrov. Spojka je určená pre spájanie jednovidových a vícevidových optických vlák

7,27 EUR 

bez DPH

8,72 EUR 

s DPH

Spojka je určená pre spojenie dvoch konektorov ST pre singlemode vlákna.

0,70 EUR 

bez DPH

0,84 EUR 

s DPH

Spojka je určená pre spojenie dvoch konektorov ST.

0,65 EUR 

bez DPH

0,78 EUR 

s DPH

Spojka je určená pre spojenie dvoch konektorov SC pre singlemode vlákna.

0,48 EUR 

bez DPH

0,58 EUR 

s DPH

Spojka je určená pre spojenie dvoch konektorov SC.

0,65 EUR 

bez DPH

0,78 EUR 

s DPH

Spojka je určená pre spojenie dvoch konektorov SC pre singlemode vlákna.

0,80 EUR 

bez DPH

0,96 EUR 

s DPH

Spojka je určená pre spojenie dvoch konektorov SC.

0,80 EUR 

bez DPH

0,96 EUR 

s DPH

Spojka je určená pre spojenie dvoch konektorov LC pre singlemode vlákna.

0,95 EUR 

bez DPH

1,14 EUR 

s DPH

Duplexní optická spojka pro konektory LC s broušením APC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů.

0,99 EUR 

bez DPH

1,19 EUR 

s DPH

Optická spojka quad pro konektory LC s broušením APC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů.

2,39 EUR 

bez DPH

2,87 EUR 

s DPH

Duplexní optická spojka pro konektory SC s broušením APC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů.

0,60 EUR 

bez DPH

0,72 EUR 

s DPH

Simplexní optická spojka pro konektory SC s broušením APC, singlemode. Slouží pro propojení například dvou optických patch cordů.

0,40 EUR 

bez DPH

0,48 EUR 

s DPH

Optická spojka quad pro konektory LC s broušením UPC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů.

2,39 EUR 

bez DPH

2,87 EUR 

s DPH

Adaptér, vďaka ktorému vložíte SC alebo LC duplex spojku do bežného modulárneho patchpanel

0,54 EUR 

bez DPH

0,65 EUR 

s DPH

Spojka je určená pre spojenie dvoch konektorov LC.

1,30 EUR 

bez DPH

1,56 EUR 

s DPH

 
 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Spec. nabídka

  • BLAVA

    - Bratislava
  • je skladom

    k dispozícii do 48 hodin

    čiastočne skladom

    Vypredané

    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  
    zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
  •  
    hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)

K prevádzke nášho webu www.epenta.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...