0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pá: 8:30 - 17:30

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

Dostupnosť



Sklad

Parametrický filter

 

Spojky

Spojky

Optické spojky OEM

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
 

Simplexní optická spojka pro konektory SC s broušením APC, singlemode. Slouží pro propojení například dvou optických patch cordů.

0,40 EUR 

bez DPH

0,48 EUR 

s DPH

Spojka Fibrlok ™ II 2539 pre vlákna s 250 mikrometrov a 900 mikrometrov tesným plášťom zlučuje spojku 3M Fibrlok ™ II 2529, aktivačný nástroj a úchyt v jednej zostave. Umožňuje rýchlu inštaláciu v prevádzke bez samostatného montážneho nástroja alebo spo

9,48 EUR 

bez DPH

11,38 EUR 

s DPH

Spojka je určená pre spojenie dvoch konektorov LC pre singlemode vlákna.

0,93 EUR 

bez DPH

1,12 EUR 

s DPH

Spojka je určená pre spojenie dvoch konektorov SC pre singlemode vlákna.

0,80 EUR 

bez DPH

0,96 EUR 

s DPH

Spojka je určená pre spojenie dvoch konektorov SC.

0,64 EUR 

bez DPH

0,77 EUR 

s DPH

Spojka je určená pre spojenie dvoch konektorov SC pre singlemode vlákna.

0,50 EUR 

bez DPH

0,60 EUR 

s DPH

Spojka je určená pre spojenie dvoch konektorov ST pre singlemode vlákna.

0,70 EUR 

bez DPH

0,84 EUR 

s DPH

Optická spojka quad pro konektory LC s broušením UPC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů.

2,36 EUR 

bez DPH

2,83 EUR 

s DPH

Optická spojka quad pro konektory LC s broušením APC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů.

2,36 EUR 

bez DPH

2,83 EUR 

s DPH

Duplexní optická spojka pro konektory LC s broušením APC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů.

0,97 EUR 

bez DPH

1,16 EUR 

s DPH

Duplexní optická spojka pro konektory SC s broušením APC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů.

0,60 EUR 

bez DPH

0,72 EUR 

s DPH

Adaptér pro spojku ST simplex do patch panelu nebo zásuvky (místo keystone).

0,40 EUR 

bez DPH

0,48 EUR 

s DPH

Adaptér pro spojku SC simplex do patch panelu nebo zásuvky (místo keystone).

0,40 EUR 

bez DPH

0,48 EUR 

s DPH

Popis produktu: Vodotesná optická káblová spojka pre 96 zvarov, kompletné Obsahuje 4 kazety s držiakmi pre 24 zvarov. 450x220x110mm

40,00 EUR 

bez DPH

48,00 EUR 

s DPH

Popis produktu: Vodotesná optická káblová spojka pre 48 zvarov, kompletné Obsahuje 2 kazety s držiakmi pre 24 zvarov. 450x220x110mm

28,36 EUR 

bez DPH

34,03 EUR 

s DPH

Adaptér, vďaka ktorému vložíte SC alebo LC duplex spojku do bežného modulárneho patchpanel

0,53 EUR 

bez DPH

0,64 EUR 

s DPH

Vonkajšia spojka pre prepojenie alebo odbočenie optických káblov (trás) s kapacitou max. 48 vlákien. Spojka obsahuje 4 kazety každá pre max. 12 optických vlákien. Spojka vo vonkajšom prevedení s krytím IP68 je určená na montáž na stenu alebo stožiar p

131,04 EUR 

bez DPH

157,25 EUR 

s DPH

Vonkajšia spojka pre prepojenie alebo odbočenie optických káblov (trás) s kapacitou max. 24 vlákien. Spojka obsahuje 2 kazety každá pre max. 12 optických vlákien. Spojka vo vonkajšom prevedení s krytím IP68 je určená na montáž na stenu alebo stožiar p

122,00 EUR 

bez DPH

146,40 EUR 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Spec. nabídka

  • BLAVA

    - Bratislava
  • je skladom

    k dispozícii do 48 hodin

    čiastočne skladom

    Vypredané

    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  
    zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
  •  
    hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)

K prevádzke nášho webu www.epenta.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...