0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

Dostupnosť



Sklad

Parametrický filter

 

Spojky

Spojky

Optické spojky OEM

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
23 produktov
2 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Optická spojka quad pro konektory LC s broušením UPC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů.

2,49 EUR 

bez DPH

2,99 EUR 

s DPH

Optická spojka quad pro konektory LC s broušením APC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů.

2,83 EUR 

bez DPH

3,40 EUR 

s DPH

Duplexní optická spojka pro konektory LC s broušením APC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů.

1,00 EUR 

bez DPH

1,20 EUR 

s DPH

Simplexní optická spojka pro konektory SC s broušením APC, singlemode. Slouží pro propojení například dvou optických patch cordů.

0,40 EUR 

bez DPH

0,48 EUR 

s DPH

Popis produktu: Vodotesná optická káblová spojka pre 48 zvarov, kompletné Obsahuje 2 kazety s držiakmi pre 24 zvarov. 450x220x110mm

30,51 EUR 

bez DPH

36,61 EUR 

s DPH

Fibrlok ™ II 2529 univerzálna optická mechanická spojka je vyvinutá pre mechanické spájanie optických vlákien o priemere primárnej ochrany od 250 mikrometrov do 900 mikrometrov. Spojka je určená pre spájanie jednovidových a vícevidových optických vlák

7,63 EUR 

bez DPH

9,16 EUR 

s DPH

Spojka je určená pre spojenie dvoch konektorov LC pre singlemode vlákna.

1,72 EUR 

bez DPH

2,06 EUR 

s DPH

Spojka je určená pre spojenie dvoch konektorov SC pre singlemode vlákna.

0,86 EUR 

bez DPH

1,03 EUR 

s DPH

Spojka je určená pre spojenie dvoch konektorov SC.

0,60 EUR 

bez DPH

0,72 EUR 

s DPH

Spojka je určená pre spojenie dvoch konektorov SC pre singlemode vlákna.

0,73 EUR 

bez DPH

0,88 EUR 

s DPH

Spojka je určená pre spojenie dvoch konektorov ST pre singlemode vlákna.

0,64 EUR 

bez DPH

0,77 EUR 

s DPH

Duplexní optická spojka pro konektory SC s broušením APC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů.

1,00 EUR 

bez DPH

1,20 EUR 

s DPH

Adaptér pro spojku ST simplex do patch panelu nebo zásuvky (místo keystone).

0,48 EUR 

bez DPH

0,58 EUR 

s DPH

Adaptér pro spojku SC simplex do patch panelu nebo zásuvky (místo keystone).

0,48 EUR 

bez DPH

0,58 EUR 

s DPH

Popis produktu: Vodotesná optická káblová spojka pre 96 zvarov, kompletné Obsahuje 4 kazety s držiakmi pre 24 zvarov. 450x220x110mm

43,55 EUR 

bez DPH

52,26 EUR 

s DPH

Adaptér, vďaka ktorému vložíte SC alebo LC duplex spojku do bežného modulárneho patchpanel

0,57 EUR 

bez DPH

0,68 EUR 

s DPH

Vonkajšia spojka pre prepojenie alebo odbočenie optických káblov (trás) s kapacitou max. 48 vlákien. Spojka obsahuje 4 kazety každá pre max. 12 optických vlákien. Spojka vo vonkajšom prevedení s krytím IP68 je určená na montáž na stenu alebo stožiar p

139,65 EUR 

bez DPH

167,58 EUR 

s DPH

Vonkajšia spojka pre prepojenie alebo odbočenie optických káblov (trás) s kapacitou max. 24 vlákien. Spojka obsahuje 2 kazety každá pre max. 12 optických vlákien. Spojka vo vonkajšom prevedení s krytím IP68 je určená na montáž na stenu alebo stožiar p

130,03 EUR 

bez DPH

156,04 EUR 

s DPH

K prevádzke nášho webu www.epenta.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...