0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Stojanové vonkajšie osvetlenie

Stojanové vonkajšie osvetlenie

Stojanové vonkajšie osvetlenie rozžiari váš pozemok, nech už sa jedná o akúkoľvek jeho časť – záhrada, terasa, dvor. U väčšiny z nich ide o LED svetlá, ktoré majú vysokú odolnosť a vodeodolnosť. Neublížia im horšie poveternostné podmienky, ani iné zhoršené vplyvy počasia. Osvietia vám cestu domov podľa toho, kam ich umiestnite. Ľahko trafíte k hlavnému vchodu, do kôlne alebo do garáže.

 

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
3 produkty
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Stojanová vonkajšia LED lampa značky Nova Luce, pätica E27. Žiarovka nie je súčasťou. Tmavo šedá a biela, kombinovaný materiál z hliníka a akrylu. Odolnosť proti prachu a vode, krytie IP54. Vhodné na záhradu, terasu, balkón alebo do altánku.

19,60 EUR 

bez DPH

23,52 EUR 

s DPH

Stojanová vonkajšia lampa značky Nova Luce, klasická pätica E27. Žiarovka nie je súčasťou. Tmavo šedá a biela, kombinovaný materiál z hliníka a akrylu. Odolnosť proti prachu a vode, krytie IP54. Vhodné na záhradu, terasu, balkón alebo do altánku.

31,41 EUR 

bez DPH

37,69 EUR 

s DPH

Stojanové vonkajšie LED svietidlo NOVA LUCE NED FLOOR GREY, 6 W, 480 lm. Tmavo šedé prevedenie, kombinovaný materiál z hliníka a akrylu. Odolnosť proti prachu a vode, krytie IP54. Vhodné na záhradu, terasu, balkón alebo do altánku.

71,43 EUR 

bez DPH

85,72 EUR 

s DPH