0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:00 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Stolné hry

Stolné hry

Najlepšia zábava pre celú rodinu – vyberte si stolnú hru z našej ponuky a užite si krásne chvíle pri hraní s deťmi aj s partiou kamarátov. Zábavné stolné hry aj kvízové alebo náučné stolné hry máme skladom za výborné ceny.

 

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
33 produktov
2 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Náučné puzzle a spoločenská hra v jednom od značky Hape. Obsahuje 105 dielikov. Rozvíja logické myslenie a motoriku. Súčasťou balenia sú navyše aj 4 figúrky a 1 kocka. Vhodné pre deti od 5 rokov.

20,28 EUR 

bez DPH

24,34 EUR 

s DPH

Hra školou® – Poznaj – Pred a Po je náučné hranie pre malých zvedavcov od 4 rokov, pri ktorom spoznávajú a upevňujú znalosti o tom, čo sa deje PRED a čo PO.

7,37 EUR 

bez DPH

8,84 EUR 

s DPH

Hra školou® – Zvieratká je náučné hranie pre malých zvedavcov od 3 rokov do 5 rokov. Parádna pomôcka pre rozvoj postrehu, logického myslenia a zrakovej percepcie.

7,37 EUR 

bez DPH

8,84 EUR 

s DPH

Hra Školou® – Protiklady je náučné hranie pre malých objaviteľov od 3 do 5 rokov. Pomocou dvojdielnych veľkých kartičiek s obrázkami sa deti učia chápať protiklady. Hre deti učí poznávať nové slová, zlepšujú si postreh i logické uvažovanie.

7,37 EUR 

bez DPH

8,84 EUR 

s DPH

Hra Školou® – Tiene je náučné hranie pre malých objaviteľov od 3 do 5 rokov. Rozvíja kombinačné schopnosti, pozorovanie a postreh. Zostavte a spoznajte 24 dvojíc zložených z tieňa a farebného obrázku.

7,37 EUR 

bez DPH

8,84 EUR 

s DPH

Hra Školou® – Čo jedia zvieratká je náučné hranie pre malých objaviteľov od 4 rokov, je plná zvieratiek a ich pochúťok. Spojte 20 zvieratiek s ich obľúbenou dobrotou a trénujte postreh, pamäť aj zrak.

7,37 EUR 

bez DPH

8,84 EUR 

s DPH

Hra Školou® – Nájdi mamičku je náučné hranie pre malých objaviteľov od 2 rokov, je plná zvieratiek. Pomocou dvojdielnych veľkých kartičiek sa deti učia pomenovať zvieratká a hľadajú mláďatká k ich mamičkám.

7,37 EUR 

bez DPH

8,84 EUR 

s DPH

Hra Školou® – Sprievod zvieratiek je náučné hranie pre malých objaviteľov od 3 rokov, pomocou ktorého sa deti učia chápať čo k sebe patrí a tiež názvy zvieratiek. Hra získala ocenenie Hračka roku 2018 (3. miesto).

7,37 EUR 

bez DPH

8,84 EUR 

s DPH

Hra Školou® – Ovocie a zelenina je náučné hranie pre malých objaviteľov od 2 rokov, pomocou ktorej sa deti učia a spoznávajú ovocie a zeleninu aj to, ako rastie. Je to pre nich skvelý tréning poznávania a vnímania súvislostí a objavovania.

7,37 EUR 

bez DPH

8,84 EUR 

s DPH

Hra Školou® – Farbičky je náučné hranie pre malých objaviteľov od 3 rokov. Učia sa rozpoznávať farby a priraďovať ich k správnemu obrázku, zlepšujú si postreh a sústredenie.

7,37 EUR 

bez DPH

8,84 EUR 

s DPH

Hra Školou® – Hľadaj rozdiely je hra založená na atraktívnom princípe, je určená pre deti od 3 rokov. Hranie prispieva k zlepšeniu postrehu a schopnosti komparácie (porovnávania).

7,37 EUR 

bez DPH

8,84 EUR 

s DPH

Hra Školou® – Skladaj ľudské telo je náučné hranie pre malých objaviteľov od 4 rokov, pomocou ktorej sa deti učia zábavnou formou rozvíjať slovnú zásobu a pamäť.

7,37 EUR 

bez DPH

8,84 EUR 

s DPH

Sada hazardných hier – ruleta, karty, kocky a ďalšie príslušenstvo. Bezpečné stávkovanie iba o žetóny. Vhodné pre deti od 8 rokov.

11,84 EUR 

bez DPH

14,21 EUR 

s DPH

Společenská hra pro 4 a více hráčů od 13 let. Výběr z více než 1000 výrazů k hádání. Při napovídání nesmíte použít žádné ze zakázaných slov. Uhádnou vaše slovo ostatní hráči?

24,35 EUR 

bez DPH

29,22 EUR 

s DPH

Dosková hra Harry Potter Metlobal s cieľom hry chytiť ohnivú strelu, v balení nájdete 4 balíčky kariet z každej koľaje školy v Rokforte, dosku, doštičky o počasí a hracej ploche, žetón zlatonkyohnivej strely a pešiakov hľadača, vhodné pre deti od 8 rokov.

14,74 EUR 

bez DPH

17,69 EUR 

s DPH

Spoločenská hra Operácia vhodná pre deti od 6 rokov, lekárska pinzeta na odstránenie zdravotných neduhov, keď sa zákrok nepodarí, ozve sa bzučanie, hra ideálna pre zábavu počas daždivých dní.

23,30 EUR 

bez DPH

27,96 EUR 

s DPH

Čiernobiele dobrodružstvo s partiou fantaskných stvorení. Na rozptýlenie temnoty a obnovenie farieb bude potrebné množstvo zábleskov svetla. Do legiend sa však zapíše iba jeden z nich.

31,25 EUR 

bez DPH

37,50 EUR 

s DPH

Chobotnica Kvído prináša deťom od 5 rokov Playstix stavebnice. Stavebnica rozvíja jemnú motoriku, priestorovú predstavivosť, logické uvažovanie a v neposlednom rade aj koncentráciu.

14,13 EUR 

bez DPH

16,96 EUR 

s DPH