0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Stolné hry

Stolné hry

Najlepšia zábava pre celú rodinu – vyberte si stolnú hru z našej ponuky a užite si krásne chvíle pri hraní s deťmi aj s partiou kamarátov. Zábavné stolné hry aj kvízové alebo náučné stolné hry máme skladom za výborné ceny.

 

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
19 produktov
2 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Náučné puzzle a spoločenská hra v jednom od značky Hape. Obsahuje 105 dielikov. Rozvíja logické myslenie a motoriku. Súčasťou balenia sú navyše aj 4 figúrky a 1 kocka. Vhodné pre deti od 5 rokov.

20,87 EUR 

bez DPH

25,04 EUR 

s DPH

Hra školou® – Poznaj – Pred a Po je náučné hranie pre malých zvedavcov od 4 rokov, pri ktorom spoznávajú a upevňujú znalosti o tom, čo sa deje PRED a čo PO.

7,37 EUR 

bez DPH

8,84 EUR 

s DPH

Hra školou® – Zvieratká je náučné hranie pre malých zvedavcov od 3 rokov do 5 rokov. Parádna pomôcka pre rozvoj postrehu, logického myslenia a zrakovej percepcie.

7,37 EUR 

bez DPH

8,84 EUR 

s DPH

Hra Školou® – Protiklady je náučné hranie pre malých objaviteľov od 3 do 5 rokov. Pomocou dvojdielnych veľkých kartičiek s obrázkami sa deti učia chápať protiklady. Hre deti učí poznávať nové slová, zlepšujú si postreh i logické uvažovanie.

7,37 EUR 

bez DPH

8,84 EUR 

s DPH

Hra Školou® – Tiene je náučné hranie pre malých objaviteľov od 3 do 5 rokov. Rozvíja kombinačné schopnosti, pozorovanie a postreh. Zostavte a spoznajte 24 dvojíc zložených z tieňa a farebného obrázku.

7,37 EUR 

bez DPH

8,84 EUR 

s DPH

Hra Školou® – Čo jedia zvieratká je náučné hranie pre malých objaviteľov od 4 rokov, je plná zvieratiek a ich pochúťok. Spojte 20 zvieratiek s ich obľúbenou dobrotou a trénujte postreh, pamäť aj zrak.

7,37 EUR 

bez DPH

8,84 EUR 

s DPH

Hra Školou® – Nájdi mamičku je náučné hranie pre malých objaviteľov od 2 rokov, je plná zvieratiek. Pomocou dvojdielnych veľkých kartičiek sa deti učia pomenovať zvieratká a hľadajú mláďatká k ich mamičkám.

7,37 EUR 

bez DPH

8,84 EUR 

s DPH

Hra Školou® – Sprievod zvieratiek je náučné hranie pre malých objaviteľov od 3 rokov, pomocou ktorého sa deti učia chápať čo k sebe patrí a tiež názvy zvieratiek. Hra získala ocenenie Hračka roku 2018 (3. miesto).

7,37 EUR 

bez DPH

8,84 EUR 

s DPH

Hra Školou® – Ovocie a zelenina je náučné hranie pre malých objaviteľov od 2 rokov, pomocou ktorej sa deti učia a spoznávajú ovocie a zeleninu aj to, ako rastie. Je to pre nich skvelý tréning poznávania a vnímania súvislostí a objavovania.

7,37 EUR 

bez DPH

8,84 EUR 

s DPH

Hra Školou® – Farbičky je náučné hranie pre malých objaviteľov od 3 rokov. Učia sa rozpoznávať farby a priraďovať ich k správnemu obrázku, zlepšujú si postreh a sústredenie.

7,37 EUR 

bez DPH

8,84 EUR 

s DPH

Hra Školou® – Hľadaj rozdiely je hra založená na atraktívnom princípe, je určená pre deti od 3 rokov. Hranie prispieva k zlepšeniu postrehu a schopnosti komparácie (porovnávania).

7,37 EUR 

bez DPH

8,84 EUR 

s DPH

Hra Školou® – Skladaj ľudské telo je náučné hranie pre malých objaviteľov od 4 rokov, pomocou ktorej sa deti učia zábavnou formou rozvíjať slovnú zásobu a pamäť.

7,37 EUR 

bez DPH

8,84 EUR 

s DPH

Dosková hra Harry Potter Metlobal s cieľom hry chytiť ohnivú strelu, v balení nájdete 4 balíčky kariet z každej koľaje školy v Rokforte, dosku, doštičky o počasí a hracej ploche, žetón zlatonkyohnivej strely a pešiakov hľadača, vhodné pre deti od 8 rokov.

14,74 EUR 

bez DPH

17,69 EUR 

s DPH

Čiernobiele dobrodružstvo s partiou fantaskných stvorení. Na rozptýlenie temnoty a obnovenie farieb bude potrebné množstvo zábleskov svetla. Do legiend sa však zapíše iba jeden z nich.

31,25 EUR 

bez DPH

37,50 EUR 

s DPH

Chobotnica Kvído prináša deťom od 5 rokov Playstix stavebnice. Stavebnica rozvíja jemnú motoriku, priestorovú predstavivosť, logické uvažovanie a v neposlednom rade aj koncentráciu.

14,60 EUR 

bez DPH

17,52 EUR 

s DPH

V hre Na lúke sa hráči stávajú pozorovateľmi prírody. Na ceste za titulom najskúsenejšieho pozorovateľa ich poháňa vášeň, zvedavá myseľ aj túžba po poznaní záhad prírody. Hra obsahuje aj mód pre jedného hráča.

38,54 EUR 

bez DPH

46,25 EUR 

s DPH

Príbehová kooperatívna hra plná hádaniek a šifier. Iniciatívu hráča sprevádza komiksový príbeh. Misie sú kooperatívne a hráči teda pri nich musia spolupracovať. Vhodné pre deti od 8 rokov.

46,76 EUR 

bez DPH

56,11 EUR 

s DPH

Naozaj chutí skvelá dosková hra. Možno práve vy máte všetky predpoklady potrebné k prevádzkovaniu tých najúžasnejších stánkov s tými najlepšími pokrmami z celého sveta. Vhodné pre deti od 8 rokov.

30,24 EUR 

bez DPH

36,29 EUR 

s DPH