0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Textílie, plachty a ochranné siete

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Textílie, plachty a ochranné siete

Textílie, plachty a ochranné siete

Ochráňte svoje drahocenné veci vo vašej domácnosti a na záhrade. Nepremokavá krycia plachta ochráni vozík, drevo, náradie alebo napríklad auto. V našej ponuke tiež nájdete rôzne ochranné siete – napríklad siete proti hmyzu, tieniacu sieť či sieť na oporu rastlín. Pokiaľ zháňate vhodné riešenie na spevnenie svahu v záhradke, poteší vás netkaná textília alebo naopak tkaná textília, ktorú využijete práve na tieto účely. Používajú sa v poľnohospodárstve, stavebníctve i potravinárstve a niektoré sú vhodné aj na udržanie záhonov alebo ako podklad pre chodníky zasypané štrkom.

Ďalšie podkategórie Textílie, plachty a ochranné siete

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
18 produktov
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

; Plachta s okami 3x5m, 70g/m2 je univerzálna plachta z nepremokavej; PE plachtoviny, ktorá nájde využitie v každej domácnosti. Plachta má; zdvojený lem po obvode a je opatrená okami pre uchytenie. Možno využiť ako; ochrannú na zakrytie predme

5,92 EUR 

bez DPH

7,10 EUR 

s DPH

; Plachta s okami 3x5m, 100g/m2 je univerzálna plachta z nepremokavej; PE plachtoviny, ktorá nájde využitie v každej domácnosti. Plachta má; zdvojený lem po obvode a je opatrená okami pre uchytenie. Možno využiť ako; ochrannú na zakrytie predm

8,02 EUR 

bez DPH

9,62 EUR 

s DPH

; Plachta s okami 5x6m, 70g/m2 je univerzálna plachta z nepremokavej; PE plachtoviny, ktorá nájde využitie v každej domácnosti. Plachta má; zdvojený lem po obvode a je opatrená okami pre uchytenie. Možno využiť ako; ochrannú na zakrytie predme

9,42 EUR 

bez DPH

11,30 EUR 

s DPH

Modrá plachta 2 x 3 m s okami pre efektívne zakrytie strojov, materiálu, náradia, automobilov a vozíkov. Na záhrade ochráni drevo na kúrenie, slamu, pohrabané lístie, bazén proti nečistotám. Krátkodobo udrží v suchu obnažený krov. Gramáž 70 g/m2.

2,19 EUR 

bez DPH

2,63 EUR 

s DPH

Plachta s okami 6 x 10m pre efektívne zakrytie stavebných strojov, materiálov, náradia, strojov a vozíkov, na záhrade, pre zakrytie dreva na vykurovanie, slamy, zhrabaného lístia, bazénov proti nečistotám.

17,06 EUR 

bez DPH

20,47 EUR 

s DPH

Plachta s okami 5 x 8 m je vhodná pre efektívne zakrytie veľkej radu stavebných strojov, materiálov, náradia, strojov a vozíkov, na záhrade, pre zakrytie dreva na vykurovanie, slamy, zhrabaného lístia, bazénov proti nečistotám.

12,60 EUR 

bez DPH

15,12 EUR 

s DPH

Sieť na oporu rastlín predstavuje ideálne riešenie pre vedenie ich rastu. Osvedčuje sa tiež pre upevnenie popínavých rastlín pri múroch a plotov. Sieť je kvalitná, netrhá sa, ani nerozplieta.

5,92 EUR 

bez DPH

7,10 EUR 

s DPH

Tkaná stínící síť značky TOTALTEX vyrobená z lehkého, odolného a trvanlivého materiálu PH. Stínící úplet je ideální pro vytvoření soukromí na balkonech, zahradě i terase. 100% recyklovatelný materiál v zelené barvě. Snadná instalace.

13,87 EUR 

bez DPH

16,64 EUR 

s DPH

100% recyklovatelná zelená tkaná stínící síť značky TOTALTEX. Materiál lehký, odolný a trvanlivý PH. Stínící úplet je ideální pro vytvoření soukromí na balkonech, zahradě i terase. Přirozeně odolný vlhku, plísním, houbám, mikrobům. Snadná instalace.

18,49 EUR 

bez DPH

22,19 EUR 

s DPH

Estranet tkaná stínící síť je vyrobená z lehkého, odolného a trvanlivého materiálu PH. Stínící úplet je ideální pro vytvoření soukromí na balkonech, zahradě i terase. 100% recyklovatelný materiál v zelené barvě. Snadná instalace.

12,49 EUR 

bez DPH

14,99 EUR 

s DPH

Textílie netkaná v čiernej farbe o rozmere 1,6/5m je vhodná predovšetkým pre použitie v poľnohospodárstve, kde zlepšuje mikroklímu dôležité pre rast rastlín.

4,21 EUR 

bez DPH

5,05 EUR 

s DPH

Netkaná textília má mnoho predností a spôsobov využitia! Medzi jejvýhody patrí napríklad hygienická nezávadnosť aj pevnosť. Zároveň je príjemná na dotyk, odolná proti oderu a dobre saje. Použiť možno tak v potravinárstve, ako aj v poľnohospodárstve.

5,21 EUR 

bez DPH

6,25 EUR 

s DPH

Agro mulčovacia čierna textília o rozmere 1,6 x 10 m je špeciálne porézna a veľmi pevná tkanina so životnosťou až 30 rokov. Prepúšťa vodu, vzduch, živiny, znižuje odparovanie vody, udržuje teplotu pôdy, zabraňuje prerastaniu burín, odolná voči plesniam.

13,56 EUR 

bez DPH

16,27 EUR 

s DPH

Agro mulčovacia čierna textília o rozmere 3,2 x 10 m je špeciálne porézna tkanina s vysokou pevnosťou. Životnosť cca 5 rokov. Prepúšťa vodu, vzduch, živiny, znižuje odparovanie vody, udržuje teplotu pôdy, zabraňuje prerastaniu burín.

13,87 EUR 

bez DPH

16,64 EUR 

s DPH

Prepúšťa vodu, vzduch, živiny. Znižuje odparovanie vody, udržuje teplotu pôdy a tým prospieva koreňom. Zabraňuje prerastaniu burín a je odolná voči plesniam a baktériám. Mulčovacej textílie výrazne minimalizuje čas potrebný na údržbu záhonov, umožňu

34,74 EUR 

bez DPH

41,69 EUR 

s DPH

Tkané mulčovacej textílie sa pokladajú do svahov a tam, kde sa nepočíta s prikrytím. Vhodné sú aj ako podklad pre chodníky v záhrade, ktoré budú zasypané štrkom. Textílie je vhodná pre pestovanie zeleniny a ovocia, pod mulčovacie a dekoračné materiály

22,68 EUR 

bez DPH

27,22 EUR 

s DPH

Prepúšťa vodu, vzduch, živiny. Znižuje odparovanie vody, udržuje teplotu pôdy a tým prospieva koreňom. Zabraňuje prerastaniu burín a je odolná voči plesniam a baktériám. Mulčovacej textílie výrazne minimalizuje čas potrebný na údržbu záhonov, umožňu

10,40 EUR 

bez DPH

12,48 EUR 

s DPH

Vhodné sú aj ako podklad pre chodníky v záhrade, ktoré budú zasypané štrkom. Textílie je vhodná pre pestovanie zeleniny a ovocia, pod mulčovacie a dekoračné materiály, v sadoch, škôlkach. Zelené značiace štvorca 15x15 cm na textíliu uľahčujú vysádzani

8,72 EUR 

bez DPH

10,46 EUR 

s DPH