0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Textílie, plachty a ochranné siete

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Textílie, plachty a ochranné siete

Textílie, plachty a ochranné siete

Ochráňte svoje drahocenné veci vo vašej domácnosti a na záhrade. Nepremokavá krycia plachta ochráni vozík, drevo, náradie alebo napríklad auto. V našej ponuke tiež nájdete rôzne ochranné siete – napríklad siete proti hmyzu, tieniacu sieť či sieť na oporu rastlín. Pokiaľ zháňate vhodné riešenie na spevnenie svahu v záhradke, poteší vás netkaná textília alebo naopak tkaná textília, ktorú využijete práve na tieto účely. Používajú sa v poľnohospodárstve, stavebníctve i potravinárstve a niektoré sú vhodné aj na udržanie záhonov alebo ako podklad pre chodníky zasypané štrkom.

Ďalšie podkategórie Textílie, plachty a ochranné siete

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
18 produktov
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Univerzální plachta z nepromokavé PE plachtoviny najde využití v každé domácnosti. Má zdvojený lem po obvodu a je opatřena oky pro uchycení. Rozměr 3 x 5 m a gramáž 70 g / m2. Snadno zakryjete předměty na vaší zahradě (dříví, auto, bazén).

5,89 EUR 

bez DPH

7,07 EUR 

s DPH

Zelená univerzální plachta z nepromokavé PE plachtoviny najde využití v každé domácnosti. Má zdvojený lem po obvodu a je opatřena oky pro uchycení. Rozměr 3 x 5 m a gramáž 100 g / m2. Snadno zakryjete předměty na vaší zahradě (dříví, auto, bazén).

7,98 EUR 

bez DPH

9,58 EUR 

s DPH

Univerzální plachta z nepromokavé PE plachtoviny najde využití v každé domácnosti. Má zdvojený lem po obvodu a je opatřena oky pro uchycení. Rozměr 6 x 5 m a gramáž 70 g / m2. Snadno zakryjete předměty na vaší zahradě (dříví, auto, bazén).

9,33 EUR 

bez DPH

11,20 EUR 

s DPH

Modrá plachta 2 x 3 m s okami pre efektívne zakrytie strojov, materiálu, náradia, automobilov a vozíkov. Na záhrade ochráni drevo na kúrenie, slamu, pohrabané lístie, bazén proti nečistotám. Krátkodobo udrží v suchu obnažený krov. Gramáž 70 g/m2.

2,19 EUR 

bez DPH

2,63 EUR 

s DPH

Plachta s okami 6 x 10m pre efektívne zakrytie stavebných strojov, materiálov, náradia, strojov a vozíkov, na záhrade, pre zakrytie dreva na vykurovanie, slamy, zhrabaného lístia, bazénov proti nečistotám.

28,38 EUR 

bez DPH

34,06 EUR 

s DPH

Plachta s oky 5 x 8 m pro efektivní zakrytí stavebních strojů, materiálu, nářadí, automobilů a vozíků. Na zahradě ochrání dříví na otop, slámu, shrabané listí, bazén proti nečistotám. Krátkodobě udrží v suchu obnažený krov. Gramáž 70 g / m2.

20,58 EUR 

bez DPH

24,70 EUR 

s DPH

Síť na oporu rostlin představuje ideální řešení pro vedení jejich růstu. Osvědčuje se také pro upevnění popínavých rostlin u zdí a plotů. Síť je kvalitní, netrhá se, ani nerozplétá.

5,89 EUR 

bez DPH

7,07 EUR 

s DPH

Estranet tkaná stínící síť je vyrobená z lehkého, odolného a trvanlivého materiálu PH. Stínící úplet je ideální pro vytvoření soukromí na balkonech, zahradě i terase. 100% recyklovatelný materiál v zelené barvě. Snadná instalace.

11,84 EUR 

bez DPH

14,21 EUR 

s DPH

Tkaná stínící síť značky TOTALTEX vyrobená z lehkého, odolného a trvanlivého materiálu PH. Stínící úplet je ideální pro vytvoření soukromí na balkonech, zahradě i terase. 100% recyklovatelný materiál v zelené barvě. Snadná instalace.

13,25 EUR 

bez DPH

15,90 EUR 

s DPH

100% recyklovatelná zelená tkaná stínící síť značky TOTALTEX. Materiál lehký, odolný a trvanlivý PH. Stínící úplet je ideální pro vytvoření soukromí na balkonech, zahradě i terase. Přirozeně odolný vlhku, plísním, houbám, mikrobům. Snadná instalace.

18,43 EUR 

bez DPH

22,12 EUR 

s DPH

Textilie netkaná v černé barvě o rozměru 1,6 / 5m je vhodná především pro použití v zemědělství, kde zlepšuje mikroklima důležité pro růst rostlin.

3,99 EUR 

bez DPH

4,79 EUR 

s DPH

Netkaná textilie má mnoho předností a způsobů využití! Mezi její výhody patří například hygienická nezávadnost i pevnost. Zároveň je příjemná na dotek, odolná proti oděru a dobře savá. Použít lze jak v potravinářství, tak v zemědělství apod.

5,19 EUR 

bez DPH

6,23 EUR 

s DPH

Agro mulčovací černá textilie o rozměru 1,6 x 10 m je speciálně porézní a velice pevná tkanina s životností až 30 let. Propouští vodu, vzduch, živiny, snižuje odpařování vody, udržuje teplotu půdy, zabraňuje prorůstání plevelů, je odolná vůči plísním.

15,68 EUR 

bez DPH

18,82 EUR 

s DPH

Agro mulčovací černá textilie o rozměru 3,2 x 10 m je speciálně porézní tkanina s vysokou pevností. Životnost cca 5 let. Propouští vodu, vzduch, živiny, snižuje odpařování vody, udržuje teplotu půdy, zabraňuje prorůstání plevelů.

15,99 EUR 

bez DPH

19,19 EUR 

s DPH

Prepúšťa vodu, vzduch, živiny. Znižuje odparovanie vody, udržuje teplotu pôdy a tým prospieva koreňom. Zabraňuje prerastaniu burín a je odolná voči plesniam a baktériám. Mulčovacej textílie výrazne minimalizuje čas potrebný na údržbu záhonov, umožňu

34,65 EUR 

bez DPH

41,58 EUR 

s DPH

Tkané mulčovacej textílie sa pokladajú do svahov a tam, kde sa nepočíta s prikrytím. Vhodné sú aj ako podklad pre chodníky v záhrade, ktoré budú zasypané štrkom. Textílie je vhodná pre pestovanie zeleniny a ovocia, pod mulčovacie a dekoračné materiály

22,51 EUR 

bez DPH

27,01 EUR 

s DPH

Agro mulčovací černá textilie o rozměru 2 x 5 m je speciálně porézní a velice pevná tkanina s životností až 30 let. Propouští vodu, vzduch, živiny, snižuje odpařování vody, udržuje teplotu půdy, zabraňuje prorůstání plevelů, je odolná vůči plísním.

11,46 EUR 

bez DPH

13,75 EUR 

s DPH

Agro mulčovací černá textilie o rozměru 1,6 x 5 m je speciálně porézní a velice pevná tkanina s životností až 30 let. Propouští vodu, vzduch, živiny, snižuje odpařování vody, udržuje teplotu půdy, zabraňuje prorůstání plevelů, je odolná vůči plísním.

8,67 EUR 

bez DPH

10,40 EUR 

s DPH