0
Váš nákupný košík je prázdny.

221 201 178

Po - Pá: 8:30 - 17:30

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

Dostupnosť



Sklad

Parametrický filter

 

Ubiquiti Networks

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
250 produktov
14 stránok

Položek na stránku:

 
 

Ubiquiti Networks zjednotilo bezpečnostné bránu, smerovač dát a zabezpečenie siete. UNIFEM Security Gateway PRO kombinuje pokročilé bezpečnostné funkcie s vysokým výkonom routovanie v kompaktnom a cenovo dostupnom riešení.

230,82 EUR 

bez DPH

276,98 EUR 

s DPH

WispStation M5 s dlhým dosahom 5 GHz je navrhnutý špeciálne pre trh OEM WISP. WispStation M5 má veľmi solídny výkon, plnú Linux SDK podporu, a 15 kV ESD ochranu v RF a na Ethernetovom portu. V kombinácii s intuitívnym AirOS Ubiquiti v ™ rozhraní a Air

16,08 EUR 

bez DPH

19,30 EUR 

s DPH

EdgeRouter Lite je velmi malý a kompaktní router bez ventilátoru. J vybaven 3x nezávislými Gigabit Ethernet porty s podporou 802.1q VLAN a EdgeOS. Srdcem tohoto zařízení je dual-core na taktu 500 MHz.

79,45 EUR 

bez DPH

95,34 EUR 

s DPH

Ubiquiti EdgeSwitch ES-24-Lite v 19"rackmount prevedenie je gigabitový L2 switch s L3 routovacími funkciami a s maximálnou spotrebou 25 W. Switch obsahuje 24 gigabit metalických portov + 2 gigabitové SFP portami.

165,31 EUR 

bez DPH

198,37 EUR 

s DPH

UDC-1 je 1m dlouhý propojovací kabel k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet případně Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA.

14,73 EUR 

bez DPH

17,68 EUR 

s DPH

Ubiquiti EdgeSwitch ES-16-150W v 19"rackmount prevedenie je gigabitový L3 PoE switch s maximálnym výkonom PoE napájanie 150 W. Obsahuje 16 gigabit metalických portov + 2 gigabitové SFP portami. Gigabitové PoE sú na každom porte.

244,31 EUR 

bez DPH

293,17 EUR 

s DPH

Velmi kvalitní stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 54V a max.proudem 1,5A. Maximální výstupní výkon je 80W. Jedná se o Gigabitovou verzi s napájením po všech 4 párech. Součástí balení je napájecí 3-pinový kab

24,93 EUR 

bez DPH

29,92 EUR 

s DPH

PoE injector slúži pre napájanie väčšiny RouteBoardů, ktoré v sebe majú zabudovaný PoE extractor. Použiť sa však dá pre i napájanie iných zariadení s PoE Extractor podporujúcich vstupné napätie 18V. Dodáva sa bez napájacej šnúry. Parmetry:

14,41 EUR 

bez DPH

17,29 EUR 

s DPH

PoE injektor slúži pre napájanie všetkých zariadení, ktoré v sebe majú zabudovaný PoE extraktor a podporujú napätie 15 V (napr. RouterBoard, Alix, WispStation, Bullet a ďalšie). Adaptér je dodávaný vrátane napájacej šnúry. Tabuľka parametrov:

6,43 EUR 

bez DPH

7,72 EUR 

s DPH

; Ubiquiti Networks pokračuje v trendu překračování svého vlastního stínu; a neustálého inovování. Nyní přináší revoluční technologii za; průlomovou cenu uvedením nového produktu označeného jako airFiber X . Modulární airFiber X systém podporující širo...

327,33 EUR 

bez DPH

392,80 EUR 

s DPH

Magnetický senzor MFI-DS je určený na detekciu otvorenia okien alebo dverí a zapája sa do siete MFI. Môže signalizovať neoprávnené otvorenie okien či dverí, čím vám pomáha chrániť bezpečnosť vašej domácnosti alebo kancelárie.

7,06 EUR 

bez DPH

8,47 EUR 

s DPH

Múdra zásuvka Ubiquiti Networks mPower-Pro PFI vám umožní ovládať až 3 spotrebiče a zároveň merať ich spotrebu odkiaľkoľvek prostredníctvom internetu a inteligentného predlžovacieho kábla mPower.

51,04 EUR 

bez DPH

61,25 EUR 

s DPH

TOUGHCablePRO je špeciálne designovaný tienený FTP kábel kategórie 5e pre extrémne nasadenie do najnáročnejších meteorologických podmienok zásadne eliminujúce riziká poškodenia vonkajších inštalovaných aktívnych prvkov atmosférickým prepätím. Prev

109,14 EUR 

bez DPH

130,97 EUR 

s DPH

UC-C6-CMR je novinkou z rodiny produktov UNIFEM. Tento UTP kábel je zaradený do kategórie 6 s prierezom vodičov 23AWG z medeného drôtu a je opláštený PVC. Dĺžka kábla je 305m.

118,62 EUR 

bez DPH

142,34 EUR 

s DPH

UF-MM-10G je multimode 10G SFP + modul pre prenos dát pomocou dvoch vlákien zakončenými LC konektory. Vlnová dĺžka (Tx/Rx) tohto modulu je 850nm a je vhodný pre spojenie až na vzdialenosť 300m. Modul je kompatibilný so všetkými Ubiquiti prvkami sa SFP

33,47 EUR 

bez DPH

40,16 EUR 

s DPH

UFiber GPON SFP modul s označením UF-GP-B+ je určen do GPON slotů v OLT jednotce od Ubiquiti Networks. Jedná se o speciální SFP modul s asymetrickou rychlostí 2,5 Gbps upload, 1,25 Gbps download ve směru ke klientům.

61,54 EUR 

bez DPH

73,85 EUR 

s DPH

Převodník UF-AE UFiber Active Ethernet značky ubiquiti Networks umožňuje poskytovatelům internetu přivést optický kabel k zákazníkovi a připojit jeho domácí síť, aniž by potřeboval zařízení s SFP slotem.

23,58 EUR 

bez DPH

28,30 EUR 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Spec. nabídka

  • BLAVA

    - Bratislava
  • je skladom

    k dispozícii do 48 hodin

    čiastočne skladom

    Vypredané

    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu

  • RP*

    - Recyklačný poplatok bez DPH
  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  
    zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
  •  
    hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)

K prevádzke nášho webu www.epenta.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...