Blender G21 Perfect smoothie Vitality graphite black + darček vákuovací nástavec Vortex

4 roky záruky! Samostatnosť pri práci. Výkon. Spoľahlivosť. Perfektné prevedenie. Chytré ovládanie. Jednoduchá manipulácia. Neobmedzené možnosti. Všetky výborné vlastnosti kuchynského pomocníka nájdete u multifunkčného mixéru Perfect Smoothie Vitality.

Doprava zadarmo

  • Bežná cena: 234,23 €
  • Ušetríte: 16,36% / 38,33 €
  • Cena s DPH: 195,90 €
  • Cena bez DPH: 163,25 €

Predaj na splátky

att11459237.jpg

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


Poradíme vám:
obchod@epenta.sk

Záruka: 24 mesiacov

Skladové číslo: 63504702
Part.No.: PS-1680NGGB
EAN: 8595627408190

Skladom

 

Vytlačiť

Popis produktov, alternatívny tovar

Sestava

Tento produkt se skládá z následujících komponent

Názov ks Dostupnost Cena s DPH
Blender G21 Perfect smoothie Vitality graphite black 1 Skladom 195,73 €
Vákuovacie nástavec G21 Vortex 1 Skladom 19,50 €
Celkom: 216,00 €
Ušetříte 9,4%: 20,27 €

Popis produktov

Výkonný, spoľahlivý, bez komplikácií, s neuveriteľne jednoduchou údržbou i ovládaním a so zárukou 4 roky. Taký je nový mixér G21 Perfect Smoothie Vitality. Presne ho opisujú dve slová: vylepšená dokonalosť.

Splnili sme vaše priania

... a vylepšili váš najobľúbenejší mixér. Áno, ten, ktorým začal príbeh G21 Vitality. Zdokonalili sme chladenie ložísk, takže sa už nemusíte báť prehriatiu pri dlhšom mixovaní. Vylepšenia sa dočkali všetky diely! A vo všetkých mixéroch G21 sú najnamáhanejšie súčiastky z kovu, takže majú oveľa dlhšiu životnosť. G21 Perfect Smoothie Vitality rozdrví väčšinu tvrdých surovín do minúty.Úžasný i v detailoch

Držadlo nádoby krásne sadne do vašej ruky. Otvor pre vkladanie surovín je tak veľký, že sa nemusíte zdržiavať s krájaním na menšie kúsky. Ovládanie je jednoduché a pohodlné vďaka tlačidlám, prispôsobeným tvaru ruky. Výška nádoby je presne prepočítaná na ľahké miešanie a drvenie rôznych druhov potravín. Pučidlom bezpečne posuniete vložené prísady až na dno s malou, špeciálne vytvarované vlnkou pre lepší pohyb surovín.

A zoznam výhod pokračuje...

Steny nádoby sú vyrobené z tritanu, špeciálneho odľahčeného zdravotne nezávadného (BPA free) a hlavne vysoko odolného materiálu. Riziko poškriabania je skutočne minimálne. Tichší chod sme poistili odhlučnením motorovej jednotky. Nádoba hladko dosadá do stojana a šestica nožov zo super kvalitného materiálu a v ideálnom tvare dokáže jemne nadrviť skutočne všetko. Potrebujete doliať trochu vody počas mixovania? Žiadny problém! Vďaka malému viečku sa vám to podarí bezpečne aj za chodu.Nádoba a telo mixéra

Základná nádoba, dodávaná s mixérom, má objem 2,5 litra. Veľký vkladací otvor vám zaručuje úplné pohodlie pri príprave jedál i nápojov. Všetko ovocie aj zeleninu do nej vsuniete vcelku, bez krájania. Banánový dezert pre väčšiu spoločnosť nemusíte pripravovať na etapy, pretože pojme aj desať banánov naraz. Vďaka šikovne tvarovanej výlevke ľahko rozdelíte hotový nápoj do pripravených pohárov.

TIP: Objednajte si k mixéru zároveň aj nádobu s objemom 0,9 l, ktorá je vhodnejšia na prípravu nátierok, krémov alebo jedál či nápojov pre menšie množstvo stravníkov.

Nože si poradia i s hokejovým pukom

Štyri nože hladké a dva so zúbkovaním tvoria dokonalú šesticu. Najemno rozdrvia všetko ovocie i zeleninu. Áno, aj najtvrdší suroviny, ako je napríklad mrkvu alebo zeler, zvládnu do minúty. Dokonca aj svoje obľúbené kokosové mlieko pripravíte za chvíľku. Z iPhonu vyšľahali nože hladký krém, ich dôkladnosť potvrdil aj test s hokejovým pukom. Ale aj keďže tieto suroviny nemajú žiadne kalórie, na večeru ich veľmi neodporúčame ;-)Telo s predĺženou zárukou 4 roky

Na telo mixéra, kde sú tie najdôležitejšie časti vrátane motora, máte dokonca záruku 2 + 2 roky! Vďaka prvotriednym materiálom a premysleného spracovania trupu Blenderu sme si kvalitou istí.

Jednoduché používanie i čistenie

Skutočne. Nádobu bez akéhokoľvek skrutkovania alebo zložitého usadzovania jednoducho položíte na telo mixéra, vložíte do nej suroviny a počas mixovania ich môžete pritláčať k nožom ergonomicky tvarovaným pučidlom. Ovládacie prvky sú len tri a ovládanie je tak veľmi jednoduché. Po skončení mixovania nádobu len vypláchnite, dolejte vodu, niekoľkokrát stlačte tlačidlo PULSE a zase vypláchnite. Áno, takto ľahko vyčistíte mixér aj od tuhých zmesí. Nože potom už stačí len jemne utrieť špongiou či handričkou.Studené i teplé, sladké i slané

Čo všetko blender G21 Perfect Smoothie Vitality zvládne? Všetko. Ovocnú desiatu, ovocné či zeleninové smoothie, zdravú polievku, fitness kokteil alebo RAW dezert pre celú rodinu. Vitamínovú bombu po tréningu, sorbet aj zmrzlinu pre deti, zeleninovú nátierku alebo rôzne orechové maslá.

Vaše chute nehodnotí, jednoducho vám ich uspokojí.

Predĺžená záruka 2 + 2 roky

Za kvalitu tohto produktu ručíme 4 roky. K štandardnej záručnej lehote 2 roky získate registráciou na webe http://g21-warranty.com predĺženie záruky o ďalšie 2 roky. Využite túto možnosť a po kúpe si produkt zaregistrujte. Predĺžená záruka 2 + 2 roky sa oplatí!

Parametre:

Farebné prevedenie: Graphite Black
Otáčky/min.: 10 000 - 32 000
Objem nádoby: 2,5 l
Odolnosť nádoby: -40 až 120 °C
Materiál nádoby: Tritan Copolyester
Výkon: 1680 W
Tepelná poistka proti prehriatiu
BPA free (bez použitia bisfenolu - zdraviu škodlivý uhľovodík)
Hmotnosť: 5 kg
Rozmery (šírka x hĺbka x výška): 23 x 23 x 57 cm
Výška základne: 24 cm
Predĺžená záruka 2 + 2 roky

Obsah balenia:

Blender G21 Perfect Smoothie Vitality Graphite Black
Pučidlo
Viečko s nálevkou

Alternatívny tovar

Parametre

Parametr Popis
Objem nádoby (l) 2,5
Príkon (W) 1501 - 2000 W
Materiál nádoby Tritan Copolyester
Tepelná pojistka proti přehřátí Ano
Nadštandardná záruka 2 + 2 roky (po registrácii na www.g21-vitalit
BPA free Ano
Výkon (W) 1680
Rozmery š x v x h (cm) 23 x 57 x 23
Parametr Popis
Farebné prevedenie Čierna
Displej Nie
Hmotnosť (kg) 5
Otáčky (1/min) 10 000 - 32 000
Kryt pre odhlučnenie Nie
Odolnosť nádoby (°C) -40°C - 120°C
Typ mixéra Stolný

Odporúčame

Nákupný košík

prázdny

Uživatelské menu

Prihlásiť