0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

Dostupnosť



Sklad

Parametrický filter

 

Výpredaj

Výpredaj

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
3 produkty
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Optický SFP modul. Formát: SFP Typ prenosu: 2 vlakna Typ konektoru: LC duplex Pre vlákno/kábel: SM Prenosová rýchlosť: 100Mbps Prenosový protokol: 100Mbps Ethernet Prenosový protokol: SDH STM-1 Dosah: 10km Kompatibi

9,22 EUR 

bez DPH

11,06 EUR 

s DPH

Optický pigtail je optický konektor zakončen na optickém vlákně sloužící k ukončování optických kabelů metodou svařování. Pigtaily se vyrábějí v multimode i singlemode provedení, stejně jako optické patch kabely a optické kabely. LC 9/125 0,9mm

14,69 EUR 

bez DPH

17,63 EUR 

s DPH

Optický kabel Samsung SM, 4vlákna, délka 15m, konektory SC - SC.

20,73 EUR 

bez DPH

24,88 EUR 

s DPH

 

K prevádzke nášho webu www.epenta.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...