0
Váš nákupný košík je prázdny.

221 201 178

Po - Pá: 8:30 - 17:30

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

Dostupnosť



Sklad

Parametrický filter

 

Výpredaj

Výpredaj

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
2 produkty
1 stránka

Položek na stránku:

 
 

Optický SFP modul. Formát: SFP Typ prenosu: 2 vlakna Typ konektoru: LC duplex Pre vlákno/kábel: SM Prenosová rýchlosť: 100Mbps Prenosový protokol: 100Mbps Ethernet Prenosový protokol: SDH STM-1 Dosah: 10km Kompatibi

9,31 EUR 

bez DPH

11,17 EUR 

s DPH

OPT Optický patch cord duplex ST-ST 1m

4,79 EUR 

bez DPH

5,75 EUR 

s DPH

 
 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Spec. nabídka

  • BLAVA

    - Bratislava
  • je skladom

    k dispozícii do 48 hodin

    čiastočne skladom

    Vypredané

    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu

  • RP*

    - Recyklačný poplatok bez DPH
  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  
    zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
  •  
    hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)

K prevádzke nášho webu www.epenta.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...