0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Vzdelávacie a experimentálne sady

Vzdelávacie a experimentálne sady

Vzdelávacie sady pre malých bádateľov umožňujú deťom spoznávať svet a vykonávať prvé experimenty. Zvedavé deti tak hravou formou objavujú rôzne prírodné zákonitosti a zisťujú, čo sa deje v prírode aj pod povrchom.

 

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
40 produktov
3 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Astroplanetárium / projektor noční oblohy, LED a laserová projekce, nastavitelný jas a pohyb promítání, nejlepší efekt vznikne po zhasnutí světel v místnosti a zatažení závěsů, ideální vzdálenost mezi projektorem a zdí 1,5 až 2 m.

92,13 EUR 

bez DPH

110,56 EUR 

s DPH

Súprava na tvorbu vlastného detského tetovacieho štúdia, špeciálne pero s vymeniteľnými farebnými hrotmi, možnosť kresliť od ruky alebo podľa šablón, veľké množstvo príslušenstva a pomôcok, vhodné pre deti od 7 rokov.

22,44 EUR 

bez DPH

26,93 EUR 

s DPH

Detské laboratórium na výrobu kameňov a minerálov poskytuje mnoho zábavy pre vašich malých vedcov, v balení sa nachádza manuál, povedie ich krok za krokom pre bezpečné hranie, široká škála pomôcok, rozvoj manuálnych zručností a kreativity.

13,44 EUR 

bez DPH

16,13 EUR 

s DPH

Vedecká sada pre budúcich vedcov, chemikov, parfumérov a kreatívne deti, odporúčaný vek 8+, bezpečná výroba mydla, rozvoj manuálnej zručnosti, zmyslového vnímania, predstavivosti i kreativity, rôznorodé formy a multijazyčný návod v balení. Mix farieb.

7,04 EUR 

bez DPH

8,45 EUR 

s DPH

Sada Planéty a kométy pre deti od 8 rokov, na skúmanie komét, slnečnej sústavy a fáz mesiaca, ilustrovaný manuál, učenie sa premení na zábavu, pre rozvoj kreativity a manuálnych zručností.

6,93 EUR 

bez DPH

8,32 EUR 

s DPH

Sada Zem a vulkány, 25 kariet s najznámejšími sopkami, puzzle mapy sveta, 3D model sopky pre simuláciu sopečných erupcií, ilustrovaný návod, veľké množstvo pomôcok, pre deti od 8 rokov, použitie pod dohľadom dospelej osoby.

14,46 EUR 

bez DPH

17,35 EUR 

s DPH

Sada na skúmanie hmyzu pre deti od 5 rokov, tabuľka hmyzu pre zistenie, o aký druh ide, 7 nástrojov na hľadanie chytania a kontrolu rôznych chrobákov, lienok, pavúkov, húseníc, motýľov a podobne, praktický batôžtek.

11,75 EUR 

bez DPH

14,10 EUR 

s DPH

Sada vedeckých pokusov s vodou a vzduchom pre deti, ilustrovaný manuál, na rozvoj kreativity a manuálnych zručností, prebudenie zvedavosti, pre deti od 8 rokov.

6,93 EUR 

bez DPH

8,32 EUR 

s DPH

Úžasná sada Clementoni Detské laboratórium - ľudské telo sa deti jednoducho a ľahko dozvedia zaujímavé informácie o ľudskej anatómii. Užite si zábavu pri zostavovaní DNA. Súprava pomáha rozvíjať manuálnu zručnosť a kreativitu.

14,05 EUR 

bez DPH

16,86 EUR 

s DPH

Prieskumnícka sada pre pobyt a výskum hmyzu vo voľnej prírode, zahŕňa binokulár, SOS píšťalku, kompas, náramok s kresadlom, 2 vysielačky, čelové LED svietidlo, lupu, sieťku na motýle, zbernú nádobu, pinzetu, 6 hmyzoch napodobenín a športové. Mix farieb

63,45 EUR 

bez DPH

76,14 EUR 

s DPH

Prieskumnícka sada pre pobyt a výskum hmyzu vo voľnej prírode, zahŕňa binokulár, SOS píšťalku, kompas, 2 lupiny, lapač hmyzu, sieťku na motýle, 3 zberné nádoby, pinzetu, 6 hmyzích napodobenín, čelovku, poznámkový blok a športový vak. Mix farieb.

31,58 EUR 

bez DPH

37,90 EUR 

s DPH

Prieskumnícka sada pre cestovanie, pobyt a prežitie v divokej prírode, skladá sa z binokulárneho ďalekohľadu, kvapalinového kompasu, LED svietidla a multifunkčného nástroja 3v1 (SOS píšťalka, mini kompas a teplomer). ABS plast, korok, ortuť. Mix farieb.

25,38 EUR 

bez DPH

30,46 EUR 

s DPH

Vreckový multifunkčný nástroj pre skauty, zálesáky, prieskumníkov a dobrodruhov, jednodielne prevedenie 6v1 - píšťalka, teplomer, kompas, zrkadlo, lupa a svietidlo, napájanie z 3V batérie CR1220, kompaktné rozmery a nízka hmotnos. Plast. Čierna a oranžová

3,36 EUR 

bez DPH

4,03 EUR 

s DPH

Pochopte rôzne procesy v klimatickom systéme so sadou Planéta Zem - Klimatické zmeny z edície Albi Science. Až 17 vedeckých experimentov, ktoré vás budú baviť.

24,01 EUR 

bez DPH

28,81 EUR 

s DPH

Vyskúšajte si sopečné explózie na vlastnej koži so sadou Sopky sveta z edície Albi Science. Spoznajte, ako sa tvorí láva a čo sú sopečné bomby.

22,19 EUR 

bez DPH

26,63 EUR 

s DPH

Bláznivá vedecko-kreatívna sada šitá na mieru dnešným deťom - to sú Špeciálne efekty od Albi Science. Otestujte na vlastnej koži optické klamy, 3D efekty aj umelú krv či jazvu ako z filmu.

16,04 EUR 

bez DPH

19,25 EUR 

s DPH

Užite si veľa zábavy so sadou Salón krásy z edície Albi Crafts. Zo sady vyrobíte až 16 parfumov, 4 bomby do kúpeľa (navyše sóda), 3 krásne mydlá s prekvapením vo vnútri.

22,86 EUR 

bez DPH

27,43 EUR 

s DPH

Chemické laboratórium Albi je určené pre deti od ôsmich rokov. Sada obsahuje množstvo zábavných experimentov, ktoré deti nadchnú a pri ktorých sa tiež dozvedia zaujímavé informácie.

19,74 EUR 

bez DPH

23,69 EUR 

s DPH