0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Vzdelávacie a experimentálne sady

Vzdelávacie a experimentálne sady

Vzdelávacie sady pre malých bádateľov umožňujú deťom spoznávať svet a vykonávať prvé experimenty. Zvedavé deti tak hravou formou objavujú rôzne prírodné zákonitosti a zisťujú, čo sa deje v prírode aj pod povrchom.

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
30 produktov
2 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Astroplanetárium / projektor nočnej oblohy, LED a laserová projekcia, nastaviteľný jas a pohyb premietania, najlepší efekt vznikne po zhasnutí svetiel v miestnosti a zatiahnutí závesov, ideálna vzdialenosť medzi projektorom a múrom 1,5 až 2 m.

95,12 EUR 

bez DPH

114,14 EUR 

s DPH

Náučná sada pre zábavné štúdium vesmíru a kozmických telies, odporúčaný vek 6+, rozvíja znalosti, zručnosť, tvorivosť i zmysly, poodhalí astronautiku, astrofyziku aj ďalšie podobory, skladacie modely roveru a dronu, samolepky s logom NASA. Plast.

11,35 EUR 

bez DPH

13,62 EUR 

s DPH

Veľký set pre zvedavé deti od 8 rokov, naučí vzorce a zákony chémie, poodhalí zloženie, štruktúru a správanie hmoty, rozvíja znalosti, zručnosť, logické uvažovanie, zmysly a predstavivosť, balenie obsahuje všetko potrebné na bezpečné vedecké skúmanie.

20,11 EUR 

bez DPH

24,13 EUR 

s DPH

Náučná sada pre budúcich vedcov, geológov a paleontológov, odporúčaný vek 7+, zvýši záujem o geológiu a paleontológiu, rozvíja zručnosť, tvorivosť i fantáziu, múdra aplikácia na stiahnutie zadarmo, podpora AR pre rozpohybovanie dinosaurov. Plast + papier.

14,45 EUR 

bez DPH

17,34 EUR 

s DPH

Vedecká sada pre budúcich vedcov, chemikov, parfumérov a kreatívne deti, odporúčaný vek 8+, bezpečná výroba mydla, rozvoj manuálnej zručnosti, zmyslového vnímania, predstavivosti i kreativity, rôznorodé formy a multijazyčný návod v balení. Mix farieb.

7,04 EUR 

bez DPH

8,45 EUR 

s DPH

Sada Planéty a kométy pre deti od 8 rokov, na skúmanie komét, slnečnej sústavy a fáz mesiaca, ilustrovaný manuál, učenie sa premení na zábavu, pre rozvoj kreativity a manuálnych zručností.

7,07 EUR 

bez DPH

8,48 EUR 

s DPH

Sada Zem a vulkány, 25 kariet s najznámejšími sopkami, puzzle mapy sveta, 3D model sopky pre simuláciu sopečných erupcií, ilustrovaný návod, veľké množstvo pomôcok, pre deti od 8 rokov, použitie pod dohľadom dospelej osoby.

14,85 EUR 

bez DPH

17,82 EUR 

s DPH

Sada na skúmanie hmyzu pre deti od 5 rokov, tabuľka hmyzu pre zistenie, o aký druh ide, 7 nástrojov na hľadanie chytania a kontrolu rôznych chrobákov, lienok, pavúkov, húseníc, motýľov a podobne, praktický batôžtek.

12,05 EUR 

bez DPH

14,46 EUR 

s DPH

Sada vedeckých pokusov s vodou a vzduchom pre deti, ilustrovaný manuál, na rozvoj kreativity a manuálnych zručností, prebudenie zvedavosti, pre deti od 8 rokov.

7,07 EUR 

bez DPH

8,48 EUR 

s DPH

Vreckový multifunkčný nástroj pre skauty, zálesáky, trampy, prieskumníkov a dobrodruhov, viacdielne prevedenie 6v1 - píšťalka, teplomer, kompas, zrkadlo, lupa a svietidlo, napájanie z 3V batérie CR1220, kompaktné rozmery a nízka hmotnosť. Plast.

3,69 EUR 

bez DPH

4,43 EUR 

s DPH

Prieskumnícka sada pre pobyt a výskum hmyzu vo voľnej prírode, zahŕňa binokulár, SOS píšťalku, kompas, náramok s kresadlom, 2 vysielačky, čelové LED svietidlo, lupu, sieťku na motýle, zbernú nádobu, pinzetu, 6 hmyzoch napodobenín a športové. Mix farieb

53,57 EUR 

bez DPH

64,28 EUR 

s DPH

Zľava

Záruka 10 rokov

77,45 EUR

-17%

 

Prieskumnícka sada pre pobyt a výskum hmyzu vo voľnej prírode, zahŕňa binokulár, SOS píšťalku, kompas, 2 lupiny, lapač hmyzu, sieťku na motýle, 3 zberné nádoby, pinzetu, 6 hmyzích napodobenín, čelovku, poznámkový blok a športový vak. Mix farieb.

27,29 EUR 

bez DPH

32,75 EUR 

s DPH

Zľava

Záruka 10 rokov

38,48 EUR

-15%

 

Prieskumnícka sada pre cestovanie, pobyt a prežitie v divokej prírode, skladá sa z binokulárneho ďalekohľadu, kvapalinového kompasu, LED svietidla a multifunkčného nástroja 3v1 (SOS píšťalka, mini kompas a teplomer). ABS plast, korok, ortuť. Mix farieb.

26,12 EUR 

bez DPH

31,34 EUR 

s DPH

Vreckový multifunkčný nástroj pre skauty, zálesáky, prieskumníkov a dobrodruhov, jednodielne prevedenie 6v1 - píšťalka, teplomer, kompas, zrkadlo, lupa a svietidlo, napájanie z 3V batérie CR1220, kompaktné rozmery a nízka hmotnos. Plast. Čierna a oranžová

3,36 EUR 

bez DPH

4,03 EUR 

s DPH

Pochopte rôzne procesy v klimatickom systéme so sadou Planéta Zem - Klimatické zmeny z edície Albi Science. Až 17 vedeckých experimentov, ktoré vás budú baviť.

24,01 EUR 

bez DPH

28,81 EUR 

s DPH

Vyskúšajte si sopečné explózie na vlastnej koži so sadou Sopky sveta z edície Albi Science. Spoznajte, ako sa tvorí láva a čo sú sopečné bomby.

22,21 EUR 

bez DPH

26,65 EUR 

s DPH

Bláznivá vedecko-kreatívna sada šitá na mieru dnešným deťom - to sú Špeciálne efekty od Albi Science. Otestujte na vlastnej koži optické klamy, 3D efekty aj umelú krv či jazvu ako z filmu.

16,04 EUR 

bez DPH

19,25 EUR 

s DPH

Projektor hviezdnej oblohy a štýlový prvok na dekoráciu interiéru. Vysoko kontrastný obraz vďaka LED diódam. Možnosť otáčania, voľby farby svetla a jasu. Diaľkové ovládanie. Vstavaná batéria. Napájanie microUSB káblom, ktorý je súčasťou balenia.

49,09 EUR 

bez DPH

58,91 EUR 

s DPH