0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Vzdelávacie a experimentálne sady

Vzdelávacie a experimentálne sady

Vzdelávacie sady pre malých bádateľov umožňujú deťom spoznávať svet a vykonávať prvé experimenty. Zvedavé deti tak hravou formou objavujú rôzne prírodné zákonitosti a zisťujú, čo sa deje v prírode aj pod povrchom.

 

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
24 produktov
2 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Svietiaci dinosaur v meteorite. Otvorte meteorit, ponorte sa do lávy, roztrhaj sliz a zostavte si svojho úžasného svietiaceho dinosaura. 3 druhy: T-Rex, Spinosaurus a Stegosaurus. Vhodné pre deti od 5 rokov.

16,06 EUR 

bez DPH

19,27 EUR 

s DPH

Vreckový multifunkčný nástroj pre skauty, zálesáky, trampy, prieskumníkov a dobrodruhov, viacdielne prevedenie 6v1 - píšťalka, teplomer, kompas, zrkadlo, lupa a svietidlo, napájanie z 3V batérie CR1220, kompaktné rozmery a nízka hmotnosť. Plast.

3,15 EUR 

bez DPH

3,78 EUR 

s DPH

Prieskumnícka sada pre pobyt a výskum hmyzu vo voľnej prírode, zahŕňa binokulár, SOS píšťalku, kompas, náramok s kresadlom, 2 vysielačky, čelové LED svietidlo, lupu, sieťku na motýle, zbernú nádobu, pinzetu, 6 hmyzoch napodobenín a športové. Mix farieb

35,08 EUR 

bez DPH

42,10 EUR 

s DPH

Prieskumnícka sada pre pobyt a výskum hmyzu vo voľnej prírode, zahŕňa binokulár, SOS píšťalku, kompas, 2 lupiny, lapač hmyzu, sieťku na motýle, 3 zberné nádoby, pinzetu, 6 hmyzích napodobenín, čelovku, poznámkový blok a športový vak. Mix farieb.

31,89 EUR 

bez DPH

38,27 EUR 

s DPH

Prieskumnícka sada pre cestovanie, pobyt a prežitie v divokej prírode, skladá sa z binokulárneho ďalekohľadu, kvapalinového kompasu, LED svietidla a multifunkčného nástroja 3v1 (SOS píšťalka, mini kompas a teplomer). ABS plast, korok, ortuť. Mix farieb.

25,45 EUR 

bez DPH

30,54 EUR 

s DPH

Vreckový multifunkčný nástroj pre skauty, zálesáky, prieskumníkov a dobrodruhov, jednodielne prevedenie 6v1 - píšťalka, teplomer, kompas, zrkadlo, lupa a svietidlo, napájanie z 3V batérie CR1220, kompaktné rozmery a nízka hmotnos. Plast. Čierna a oranžová

2,79 EUR 

bez DPH

3,35 EUR 

s DPH

Pochopte rôzne procesy v klimatickom systéme so sadou Planéta Zem - Klimatické zmeny z edície Albi Science. Až 17 vedeckých experimentov, ktoré vás budú baviť.

23,89 EUR 

bez DPH

28,67 EUR 

s DPH

Vyskúšajte si sopečné explózie na vlastnej koži so sadou Sopky sveta z edície Albi Science. Spoznajte, ako sa tvorí láva a čo sú sopečné bomby.

22,77 EUR 

bez DPH

27,32 EUR 

s DPH

Bláznivá vedecko-kreatívna sada šitá na mieru dnešným deťom - to sú Špeciálne efekty od Albi Science. Otestujte na vlastnej koži optické klamy, 3D efekty aj umelú krv či jazvu ako z filmu.

16,07 EUR 

bez DPH

19,28 EUR 

s DPH

Užite si veľa zábavy so sadou Salón krásy z edície Albi Crafts. Zo sady vyrobíte až 16 parfumov, 4 bomby do kúpeľa (navyše sóda), 3 krásne mydlá s prekvapením vo vnútri.

22,77 EUR 

bez DPH

27,32 EUR 

s DPH

Chemické laboratórium Albi je určené pre deti od ôsmich rokov. Sada obsahuje množstvo zábavných experimentov, ktoré deti nadchnú a pri ktorých sa tiež dozvedia zaujímavé informácie.

20,01 EUR 

bez DPH

24,01 EUR 

s DPH

Projektor hviezdnej oblohy a štýlový prvok na dekoráciu interiéru. Vysoko kontrastný obraz vďaka LED diódam. Možnosť otáčania, voľby farby svetla a jasu. Diaľkové ovládanie. Vstavaná batéria. Napájanie microUSB káblom, ktorý je súčasťou balenia.

41,18 EUR 

bez DPH

49,42 EUR 

s DPH

Misia na Mars z edície Albi Science nie je len hračka. Je to skutočná veda o vesmíre. Naučte sa, ako vyrobiť kyslík z jedovatého plynu. Vyčistite vodu od znečistenia. Čakajú vás hodiny až mesiace experimentovania a nekonečnej zábavy. Vhodné pre deti 8+.

21,02 EUR 

bez DPH

25,22 EUR 

s DPH

S touto experimentálnou sadou od Albi si môžeš vytvoriť skutočné luxusné mydlá. Experimentujte a pripravte nové, úžasné mydlá, ktoré môžu byť nevšedným darčekom pre vašich kamarátov, mamičky alebo babičky. Vhodné pre deti od 8 rokov.

15,53 EUR 

bez DPH

18,64 EUR 

s DPH

Chemické laboratórium z edície Albi Science - skvelý štart pre každého začínajúceho chemika. Obsahuje viac ako 50 experimentov. Vhodné pre deti od 8 rokov.

22,68 EUR 

bez DPH

27,22 EUR 

s DPH

V kreatívnej sade Neónové obrázky z radu Albi Crafts nájdete všetko potrebné na výrobu neónov alebo lampičky. Podporuje fantáziu, ale aj manuálnu zručnosť a jemnú motoriku. Vhodné pre deti od 8 rokov.

28,15 EUR 

bez DPH

33,78 EUR 

s DPH

Sada optických výrobkov pod záštitou spoločností Levenhuk a Discovery Channel, obsahuje biologický mikroskop s LED osvetlením, hviezdiarsky ďalekohľad s azimutálnou montážou, širokú škálu príslušenstva a astronomickú príručku. Modrá a čierna farba.

60,34 EUR 

bez DPH

72,41 EUR 

s DPH

Mechanický model rotácie Zeme a Mesiaca okolo Slnka predstavuje praktickú vizuálnu pomôcku pre štúdium astrológie. Model sa pohybuje otáčaním malej kľuky. Model Slnko má zabudované jasné svetlo.

36,68 EUR 

bez DPH

44,02 EUR 

s DPH