0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

XAVAX

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
20 produktov
2 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Čistiaci prostriedok XAVAX 250 ml na jednoduché čistenie vnútrajšku umývačiek riadu. Prostriedok odstraňuje usadeniny vodného kameňa, mastnoty a zvyšky jedla zvnútra, hadíc, trysiek a ventilov. Ďalej odvápňuje ohrievacie teleso, čím optimalizuje výkon.

3,67 EUR 

bez DPH

4,40 EUR 

s DPH

Čistiaci prostriedok Xavax Coffee Clean 250 ml je špeciálne vyvinutý na čistenie kávovarov. Prostriedok čistí a chráni všetky časti kávovaru, ktoré prichádzajú do priameho kontaktu s kávou. Vďaka špeciálnemu zloženiu ľahko odstraňuje tiež kávovú mastnotu.

8,04 EUR 

bez DPH

9,65 EUR 

s DPH

Sada univerzálnych vreciek z netkanej textílie pre vysávače rôznych značiek, obsahuje 4 vrecká typu S-Bag s prach. uzáverom a 1 univerzálny filter k vystrihnutiu, zachytí až 99,9 % všetkých prach. častíc, zabraní množeniu baktérií a vzniku plesní a húb.

5,48 EUR 

bez DPH

6,58 EUR 

s DPH

Fľaša s elegantným dizajnom značky Xavax je ideálna pre outdoorové aktivity, na cesty, na doma, do kancelárie aj do školy. Vhodná na smoothie, studené aj teplé nápoje. Vyrobená z borosilikátového skla. Praktické pútko na nosenie v ruke. Stupnica v ml.

8,31 EUR 

bez DPH

9,97 EUR 

s DPH

Skleněná lahev s nerezovým sítkem pro louhování je super pomocníkem pro přípravu sypaných čajů, domácích ovocných limonád, horkých ovocných nápojů apod. Stylový neoprenový obal navíc slouží jako izolace pro udržení požadované teploty vašeho nápoje.

9,06 EUR 

bez DPH

10,87 EUR 

s DPH

Čistiaci prostriedok XAVAX s objemom 250 ml odstraňuje z vašej práčky nečistoty a nepríjemný zápach spôsobený zvyškami vodného kameňa a pracích prostriedkov. Čistí nedostupné časti práčky, ako sú výhrevné telesá, hadice, tesnenia, filtre, trysky, bubon.

3,87 EUR 

bez DPH

4,64 EUR 

s DPH

Čistiaci prostriedok Xavax s objemom 500 ml pre čistenie všetkých druhov parných trysiek na dávkovanie mlieka. Pri čistení trysiek sa odstráni mastnota a usadeniny bielkovín, ktoré vznikajú pri výrobe mliečnej peny. Hadička a tryska vydržia dlhšie čisté.

8,26 EUR 

bez DPH

9,91 EUR 

s DPH

Fľaša s elegantným dizajnom značky Xavax. Objem 1 liter. Vhodná na studené i teplé nápoje. Vyrobená z borosilikátového skla. Pútko na nosenie v ruke a látkový obal. Viečko má silikónové tesnenie pre ochranu pred vytečením.

9,70 EUR 

bez DPH

11,64 EUR 

s DPH

Čistiaci prostriedok XAVAX 50 ml odstraňuje nečistoty zo žehliacej plochy žehličky. Čistič pôsobí rýchlo, chráni žehliacu plochu a udržuje ju čistú po dlhšiu dobu vďaka účinným prísadám. Prípravok je vhodný pre hliníkové, nerezové a keramické žehličky.

6,87 EUR 

bez DPH

8,24 EUR 

s DPH

Čisticí prostředek XAVAX o objemu 500 ml je speciálně vyvinutý pro pravidelné odstraňování vodního kamene v kávovarech a automatech na přípravu espressa všech běžných značek. Během odvápnění se vodní kámen rozpustí a vyplave pryč. 4 vysoce účinné složky.

6,23 EUR 

bez DPH

7,48 EUR 

s DPH

Čistiaci prostriedok XAVAX s objemom 250 ml je vhodný na šetrné a ľahké čistenie sklokeramických varných dosiek. Po vytretí do sucha zanechá prostriedok na povrchu neviditeľný film, ktorý dodáva varnej doske lesk a súčasne uľahčuje ďalšie čistenie.

3,99 EUR 

bez DPH

4,79 EUR 

s DPH

Čisticí a odmašťovací tablety XAVAX čistí a chrání vnitřek všech druhů kávovarů, termosek, termo lahví a čajových konvic. Cena za 1 balení o 10 tabletách.

4,22 EUR 

bez DPH

5,06 EUR 

s DPH

Prostriedok na báze kyseliny citrónovej odvápni bez nepríjemných pachov a chutí povrchy z nerezovej ocele,chrómu,keramiky aj plastu.Môžete ho použiť aj na materiály vyžadujúce šetrné odvápnenie.Fľaša s objemom 250 ml má bezpeč. uzáver pre ochranu detí.

3,67 EUR 

bez DPH

4,40 EUR 

s DPH

Dvojfázové tablety do umývačky pre riad bez vodného kameňa sú ideálne pre pripálené a veľmi mastné riady. Obal rozpustný vo vode, odstraňuje čajové a kávové usadeniny, rozpúšťa vodný kameň. Zloženie bez fosfátov.

23,45 EUR 

bez DPH

28,14 EUR 

s DPH

Čistiaci prostriedok Xavax s objemom 250 ml ľahko a rýchlo odvápní naparovacie žehličky. Hotový roztok na okamžité použitie. Odstraňuje vodný kameň a zároveň pôsobí ako prevencia nových usadenín vodného kameňa.

3,67 EUR 

bez DPH

4,40 EUR 

s DPH

Čistiaci prostriedok Xavax s objemom 500 ml čistí, konzervuje a dodáva lesk. Na čistenie rôznych povrchov v kuchyni, dome, dielni a pod. Vhodný pre sklo, keramiku, plasty, chróm. Obzvlášť účinný na čistenie nerezových povrchov v domácnosti.

7,72 EUR 

bez DPH

9,26 EUR 

s DPH

Čistiaci prostriedok Xavax s objemom 500 ml ľahko a rýchlo odstraňuje vápenné usadeniny z rôznych typov domácich spotrebičov. Aditívne látky zaisťujú účinné odstránenie vodného kameňa a chránia pred koróziou kovových častí.

6,87 EUR 

bez DPH

8,24 EUR 

s DPH

Čistiaci prostriedok na rúry na pečenie a grily, bez zápachu, jednoduché a rýchle použitie, upratovanie bez drhnutia, na rúry, grily, mikrovlnky, plechy, formy a ďalšie podobné kuchynské pomôcky, objem 300 ml.

6,36 EUR 

bez DPH

7,63 EUR 

s DPH