0
Váš nákupný košík je prázdny.

+421 221 201 178

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Všetky kategórie
Filtre

Cena EUR

EUR
EUR

DostupnosťSklad

Parametrický filter

 

Záhradné skrine

Záhradné skrine

Predávajú sa rýchlejšie, než stačíme naskladňovať. O skrine značky Keter za skvelé ceny je veľký záujem, preto sa u nás talianske skrine na záhradu veľmi dlho neohrejú.
Vyberte si skriňu na záhradné náradie, skriňu na uskladnenie vonkajších hračiek, drobného záhradníckeho náčinia a potrieb a ďalších vecí, ktoré chcete mať pri práci alebo pri relaxe na záhrade či na terase vždy po ruke.
Plastové skrine na záhradu sú výborne riešené, ochránia všetky uložené veci pred dažďom aj slnkom a ich kúpa sa naozaj oplatí.

Status

Podrobné vyhľadávanie

Radenie
4 produkty
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Bezúdržbová skriňa pre využitie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí, jednoduchá montáž 2 poličiek, nosnosť jednej police 30 kg, zvýšené nožičky na ľahké čistenie podláh, uzamykateľný systém proti krádeži, vysoká odolnosť. Kvalitný plast. Čierna.

69,21 EUR 

bez DPH

83,05 EUR 

s DPH

Bezúdržbová skriňa, kapacita 1500 l, zošikmený prah pre uskladnenie ťažších a rozmernejších vecí, niklové pánty, podlahový panel chráni obsah proti vode, bahnu, prachu a ďalším nečistotám, technológia DuoTech, vystuženie rebrovými segmentmi. Svetlošedá.

274,39 EUR 

bez DPH

329,27 EUR 

s DPH

Odolná robustná bezúdržbová skriňa s dizajnom drevených paluboviek a s vystuženými dvojitými stenami DuoTech ™ a masívnym podlahovým panelom. Prah s miernym sklonom pre rozmernejšie vybavenie. Jednoduchá montáž, možnosť uzamknutia, vodeodolnosť.

343,94 EUR 

bez DPH

412,73 EUR 

s DPH

Bezúdržbová skriňa na využitie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí, jednoduchá montáž 4 poličiek, nosnosť jednej police 30 kg, zvýšené nožičky na ľahké čistenie podláh, uzamykateľný systém proti krádeži, vysoká odolnosť. PP živice. Čierna.

114,62 EUR 

bez DPH

137,54 EUR 

s DPH